logo
logo
Sākums
Jaunumi
Kanālu un Vispārējo noteikumu izmaiņas sākot ar 8.jūliju
07/06/2019

Kanālu un Vispārējo noteikumu izmaiņas sākot ar 8.jūliju

Cienījamais, klient!

Ņemot vērā klientu skatīšanās paradumus, mēs esam pārskatījuši un izvērtējuši esošo kanālu klāstu un strādājam pie tā, lai arvien vairāk piedāvātu Jums aktuālu un aizraujošu saturu. Sākot ar 2019. gada 8.jūliju TVPlay Home tiks veiktas sekojošas izmaiņas TV kanālu sarakstā:

Ar prieku paziņojam, ka sākot ar šī gada 8. jūliju, kanāls FOX būs pieejams TVPlay Home klientiem!

FOX kanāls ir slavens ar atzītiem un novērtētiem seriāliem, kas izklaidē un izglīto visas vecuma grupas. Tagad Jums būs iespēja sekot līdzi jaunākajām filmām, seriāliem un to sērijām, intervijām ar zvaigznēm un citam ekskluzīvam saturam

NEPALAIDIET GARĀM FOX KANĀLA AKTUĀLOS NOTIKUMUS JŪLIJĀ:

ATLANTA 3
“Atlanta” ir, iespējams, labākais jaunais seriāls un tā rādītāji nemelo: repera  Childish Gambino UN kanāla FOX darbs ir labākā televīzijas komēdija kopš 2013. gada. Pirmā epizode piesaistīja 1.8 miljonus skatītāju. Seriāls stāsta par jauniem puišiem,  kuri cenšas izsisties Atlantas pulsējošajā hip-hop vidē, kas ir mājas industrijas  lielākajiem un spožākajiem

DEEP STATE 2
Kas notiek, ja cilvēks, kurš uzskata, ka viņš ir aizgājis no MI6, bet tiek atgriezts vēlreiz? Otrā sezona ļaus iedziļinās tumšajā pasaulē, kur Harijs un Leila, kas tagad ir aizgājuši no spēles, ir spiesti iesaistīties pēc tam, kad Leila saņem palīdzību no Aicha (kurš, viņuprāt, bija miris), un ir jādara viss iespējamais, lai apturētu ļaundabīgo tīklu, kas ir pazīstams kā “Deep state”.


KANĀLU NATIONAL GEOGRAPHIC WILD AIZSTĀS JAUNS KANĀLS – NATIONAL GEOGRAPHIC HD

Tas ir lielisks jaunums, jo jaunais kanāls būs pieejams HD kvalitātē visiem mūsu klientiem. NATIONAL GEOGRAPHIC piedāvā pārraides, dokumentālas filmas un reportāžas par pasaules un visuma vēsturi, dabu, tās fenomeniem, arheoloģiju un dzīvniekiem.

NO KANĀLU SARAKSTA TIKS IZŅEMTS EsportsTV

Kanāla EsportsTV pastāvīgo skatītāju auditorijas un reitingu samazinājumu dēļ – pieņemts lēmums no kanālu saraksta izņemt kanālu EsportsTV, kas rādīja datorspēļu un e-sporta tiešraides.

Tikpat būtiski mums ir ievērot labo biznesa praksi un padarīt līguma nosacījumus klientiem draudzīgākus, tāpēc informējam, ka no 2019. gada 8. jūlija stāsies spēkā TVPlay Home līguma vispārējo noteikumu izmaiņas!

IZMAIŅAS STĀJAS SPĒKĀ AUTOMĀTISKI

Lai turpinātu saņemt lielisku saturu ar pasaules aizraujošākajām filmām, kaislīgākajiem sporta notikumiem un dokumentālām pārraidēm – Jums nekas nav jādara un jaunie nosacījumi stājas spēkā automātiski!

GALVENĀS IZMAIŅAS, KO SAGAIDĪT:

  1. Līgums papildināts ar jaunajiem TVPlay Home pamata produktiem –  Mini, Sākuma, Sākuma un interneta, Mājas, Mājas un interneta,  Mājas+ un Mājas+ un interneta pakām, kā arī papildu pakalpojumiem – piem. TVPlay Premium.
  2. Turpmāk TVPlay Home saviem klientiem piedāvā noslēgt līgumu par papildu kanāliem kā arī pieteikt un apstiprināt papildus pakalpojumus arī telefoniski, tai skaitā zvanot no ārzemēm
  3. Precizēti TVPlay Home pienākumi saistībā ar sniegtā pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanu un Klienta  pienākumi saņemtā pakalpojuma izmantošanā.
  4. Precizēti noteikumi par galaiekārtu (satelīta uztvērēju, piemēram, dekoderu, datu pārraides iekārtu, aprīkojuma u.c.) pirkumu, uzstādīšanu un montāžu.
  5. Precizēta maksājumu un norēķinu kārtība, kur tai skaitā paredzēts, ka rēķini papīra formātā klientiem turpmāk tiks nosūtīti par atsevišķu maksu, motivējot klientus izmantot elektronisko rēķinu saņemšanu, kā arī  noteikta kārtība, kādā klients ir tiesīgs iesniegt pretenziju TVPlay Home par kļūdaini veiktajiem maksājumiem.
  6. Precizēta līguma noteikumu grozīšanas un izbeigšanas kārtība, tai skaitā arī līgumsodu piemērošanas kārtība uc.

Aicinām Jūs iepazīties ar izmaiņām plašāk mūsu mājas lapā (https://www.home3.lv/veidlapas/).

Ja Jums nešķiet pieņemamas šīs izmaiņas, varat izbeigt līgumattiecības un tas ir jāizdara viena mēneša laikā no šī paziņojuma izsūtīšanas brīža līgumā noteiktajā kārtībā. Vairāk informācija zvanot uz informatīvo tālruni – 8686 vai 80205379. Līgumattiecības var izbeigt bez līgumsoda par līguma pirmstermiņa izbeigšanu, taču atlīdzinot subsīdijas maksu, ja tāda ir, par atlikušo mēnešu skaitu līdz abonēšanas perioda beigām.

Jūsu TVPlay Home!

 

Atpakaļ
1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

close