Sākums
Jaunumi
TV3 Life ir klāt
28/01/2020

TV3 Life ir klāt

Cienījamais, klient!

Ar lielu prieku un lepnumu informējam, ka Jūsu kanālu klāsts tiek papildināts ar mūsu jauno, īpaši izveidoto kanālu TV3 Life, kas sākot ar 2020. gada 1. martu būs pieejams kanāla LNT vietā, jo televīzijas kanāls LNT ar 2020.gada 1.martu izbeigs apraidi.

TV3 Life programma sniegs atpūtu pēc garas darba dienas un izklaidēs brīvdienās, sākot ar seriāliem un filmām un noslēdzot ar dažādas tematikas raidījumiem un realitātes šoviem.

Izmaiņas stājas spēkā automātiski ar 2020. gada 1. martu

Ja Jums nešķiet pieņemamas šīs izmaiņas, varat izbeigt līgumattiecības* ar AS TV Play Baltics filiāli un tas ir jāizdara līdz 2020. gada 29. februārim. Vairāk informācija zvanot uz informatīvo tālruni – 8686 vai 80205379. Līgumattiecības var izbeigt bez līgumsoda par līguma pirmstermiņa izbeigšanu, ievērojot elektronisko sakaru pakalpojumu līgumā noteikto kārtību.

*Minētie noteikumi ir attiecināmi tikai uz līgumiem, kas noslēgti starp AS TV Play Baltics filiāli un klientu par elektronisko sakaru pakalpojumu saņemšanu (satelīttelevīzija/internets). Attiecībā uz citiem pakalpojumiem kā, piemēram, nomaksa, ir piemērojami minēto pakalpojumu līgumu noteikumi.


LŪK, JAUNO TELEVĪZIJAS KANĀLU AKTUĀLĀKAIS SATURS:

Viņš. Robertiņš

TV3 Life kanāls būs jaunā mājvieta seriālam “Viņas melo labāk” un marta sākumā tiks pārraidīts pavisam jauns pašmāju miniseriāls “Viņš. Robertiņš”. Šis būs “Viņas melo labāk” iedvesmots stāsts par Robertiņa ikdienas likstām un piedzīvojumiem kopā ar gādīgo mammu Veltu.

Dr. Buls

Jau martā TV3 Life būs skatāma Dr. Buls seriāla pirmizrāde, kur izcilais un pārdrošais veiksmīgas tiesu konsultēšanas firmas dibinātājs Dr. Džeisons Buls apvieno psiholoģiju, cilvēka intuīciju un augsto tehnoloģiju datus, lai radītu veiksmīgas stratēģijas, ar kuru palīdzību uzvarēt augstākā ranga tiesas prāvās

Jūsu Home3

Atpakaļ
1 / 3

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Skatiet šeit, kā atteikt Jūsu sīkdatņu izmantošanu.