logo
logo
Sākums
Tehniskie jautājumi
SVARĪGI – NO 22.NOVEMBRA JAUNI DEKODERA IESTATĪJUMI

SVARĪGI – NO 22.NOVEMBRA JAUNI DEKODERA IESTATĪJUMI

TVPlay Home sniegtajiem pakalpojumiem tiek veikti modernizācijas darbi. Tādēļ 22.11.2018. tiek mainīts TV signāla pārraidīšanas veids, kas nozīmē, ka turpmāk TV varēs redzēt tikai ar jaunajiem dekodera iestatījumiem. Tehnoloģiskie uzlabojumi, ko šobrīd TVPlay Home ievieš, turpmāk ļaus atsevišķus kanālus pārraidīt HD kvalitātē, kā arī nodrošinās jaunu interaktīvo pakalpojumu piedāvājumu un aizvien aktuālu un izcili kvalitatīvu saturu.

Dekoderi, kuriem ir jāviec iestatījumu maiņa:

  • Pace 830
  • Pace 865
  • Pace/Arris 3000
  • Samsung 5140
  • Samsung 7140
  • Samsung 680

Dekodera iestatījumu maiņas instrukcijas:

Latviski: TVPlay Home dekodera iestatījumu maiņa

Krieviski: TVPlay Home dekodera iestatījumu maiņa RU

 

Dekodera nomaiņas video instrukcija:

 

Biežāk uzdotie jautājumi par jauno dekoderu

J: Kāpēc man pēkšņi no šodienas vairs nerāda nevienu kanālu?

A: Iemesls visticamāk, ir tāds, ka jūsu dekoderam joprojām ir vecie iestatījumi. Vispirms veiciet dekodera restartu to atvienojot no elektrības uz pāris sekundēm un pēc tam pievienojot atpakaļ. Ja tas nepalīdz, tad jums jāveic sava dekodera iestatījumu maiņa vadoties pēc augstāk atrodamās instrukcijas.

 

J: Kā man rīkoties, ja nomainot parametrus man neparādās signāls un nav iespējams arī to apstiprināt ar zilās pogas palīdzību?

A: Nospiediet BACK pogu uz dekodera pults un pārbaudiet vai visus lielumus esat ievadījis pareizi. Ja tā ir, tad visticamāk, ka jums nav pietiekoši spēcīgs signāls jaunajiem parametriem un dekoders to nespēj uztvert. Sazinieties ar TVPlay Home čatā lapas apakšējā labajā stūrī.

 

J: Kā man rīkoties, ja man ir Hybride dekoders (Samsung 530 modelis ar TVPlay logo uz tā) un es vairs neredzu nevienu kanālu?

A: Iemesls visticamāk, ir tāds, ka jūsu dekoderim joprojām ir vecie iestatījumi. Jūsu dekoders iestatījumus nomaina automātiski, ja tas tiek restartēts. Lai to izdarītu, atvienojot to no elektrības uz pāris sekundēm un pēc tam pievienojot atpakaļ. Ja joprojām dekoderim nav kanālu, tad jūsu pieslēgumam nav pietiekami kvalitatīvs signāls un dekoders to nespēj uztvert. Sazinieties ar TVPlay Home čatā lapas apakšējā labajā stūrī.

 

J: Ja nav signāla manam pieslēgumam vai es pats varu veikt satelīt antenas regulāciju?

A: Jā, jūs to varat veikt arī pats, bet ja jūs to neesat darījis iepriekš, tad mēs iesakām izmantot mūsu sertificēto meistaru palīdzību. Sazinieties ar TVPlay Home čatā lapas apakšējā labajā stūrī.

 

J: Kāpēc jāmaina mans vecais dekoderis uz jauno?

A: Viss attīstās un mainās, t.sk. kompānija TVPlay Home. Šīs vasaras laikā daudziem kanāliem tiek mainīti tehniskie parametri, attiecīgi, ar vecās paaudzes dekoderiem tos vairs nevarēs redzēt. Tāpat SD kvalitātes dekoderiem vairs nevarēsim nodrošināt turpmāko tehnisko atbalstu, jo šīs tehnoloģijas ir novecojušas.

 

J: Ko darīt, ja man ir vecās paaudzes dekoderis, bet man vēl neviens nav zvanījis?

A: Līdz 26.oktobrim ar Jums noteikti sazināsies atbildīgie speciālisti, lai vienotos par dekodera maiņu. Ja pēc 26.oktobra neesat saņēmuši no mums zvanu, aicinām zvanīt uz info tālruni 80 205 379.

 

J: Kāpēc dekoders nereaģē uz dekodera (TVPlay) pults darbībām?

A: Iespējams Jums nav uzslēgts pareizais skatīšanās režīms un tas ir jāpārslēdz uz TV pults ar pogām (SOURCE/INPUT)

 

J: Vai tas ir normāli, ka mans dekoderis sakarst?

A: Tas ir normāli, ja dekoders nedaudz uzkarst. Aicinām uz dekodera neko nelikt, kā arī to neievietot šaurā plauktā.

 

J: Uz SCART vada ir bīdāms slēdzītis (ne visos gadījumos) ar pozīcijām IN/OUT. Uz kuras pozīcijas slēdzītim jābūt?

A: Tā kā SCART vada gals ir pievienots pie TV, tad slēdzītim ir jābūt uzslēgtam uz pozīciju “IN”.

1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

close