logo
logo
Начало
Программа
LTV 1
СБ, 17.10
ВС, 18.10
ПН, 19.10
ВТ, 20.10
СР, 21.10
Ч, 22.10
Вчера
Сегодня
Завтра
ВС, 25.10
ПН, 26.10
ВТ, 27.10
СР, 28.10
Ч, 29.10
ПТ, 30.10
00:15
Mafijas gūstā
Драма, Криминал, Триллер, Сериал, 3. Эпизод, США, Великобритания, 2018. Год
Aleksis ir jauns britu investīciju fondu vadītājs. Viņa tēvs Dmitrijs pēcpadomju Krievijā ir ticis pie brangiem naudas līdzekļiem nelegālos veidos un ar reketa starpniecību. Spēcīgā mafijas ģimeņu ietekme Aleksi ļoti nomāc. Viņš vēlas sākt dzīvot bez kriminālas pagātnes ēnām, kas sekotu viņam līdzi. Mafijas lokā ir arī Dmitrijs. Aleksa draudzene Rebeka atklāj, ka Alekss daudz ko no viņas slēpj. Drīz vien Rebeka nokļūst bruņota uzbrukuma krustugunīs, kura laikā zaudē abu nedzimušo bērnu. Seriāls ir veidots pēc ebreju izcelsmes žurnālista un pētnieka Mišas Glenija grāmatas motīviem. Glenijs sevišķu vērību karjeras laikā pievērsis Austrumeiropas un postpadomju valstu vēsturei, demokrātijai, organizētajai noziedzībai, korupcijai. Britu seriāla galveno varoni atveido jaunais daudzsološais britu aktieris Džeimss Nortons, citās lomās piedalās daudzi Krievijā un Baltijas valstīs pazīstami aktieri, tostarp Aleksejs Serebrjakovs, kurš piedalījies latviešu režisora daugavpilieša Jevgēņija Paškeviča kinofilmā "Golfa straume zem leduskalna", bet 2014. gadā spoži nospēlēja galveno lomu Andreja Zvjaginceva drāmā "Leviatāns".
01:15
Atbrīvošanas diena
Документальный, Кино, 2. Эпизод, Латвия, Норвегия, 2016. Год
2015. gada augustā notika kaut kas vēl nebijis. Visizolētākajā valstī pasaulē, kur visu kontrolē sistēma, ieradās skandaloza rokgrupa no Rietumiem, kuru radītā enerģija spēj pacelt debešķīgos augstumos. Tā bija mitoloģiska tikšanās, ko var salīdzināt ar ķīmiska reakciju. Viens tās elements ir grupa "Laibach" – rokmūziķi, kuri uzauguši diktatoriskajā Dienvidslāvijā un savā mākslā joprojām iemieso totalitārisma iedvesmotu tēlu sistēmu. Otrs elements – Ziemeļkorejas sapņu publika, kas nekad mūžā nav dzirdējusi rokmūziku, jo viņu sistēmā tādas vienkārši nav bijis. Trešais elements ir šī unikālā eksperimenta autors, kurš spēlē teju pusdieva lomu, jo gan mūziķu grupa, gan viesus uzņemošā korejiešu brigāde ir spiesta paklausīt tikai viņam.
02:20
Ceturtā studija
Текущие События, Новости, Сериал, 118. Эпизод, Латвия
Raidījuma "Ceturtā studija" jaunajā sezonā raidījums turpinās veidot sižetus par dažādām ikdienā redzamām neizdarībām, nepilnībām, kuras varētu novērst pavisam vienkārši. Vai tā būtu regulāri piegružota teritorija, nenoasfaltēts ietves posms, lifts, kas teju nekad nedarbojas – tās ir dažādas aplamības, kas mums apkārt ir ik dienas. Jaunajā sezonā skatītājus sagaidīs vizuālas pārmaiņas studijā. Radošā komanda turpinās strādāt pie jauna veida rubrikām un stāstiem. Tāpat tiks ieviesta "Valodas policija", kuras ietvaros raidījums dosies izmeklēt konkrēto dažādas ar valodas lietojumu saistītas ķibeles. "Vai tas ir normāli?" – šāds jautājums bieži izskan skatītāju sūtītajās vēstulēs, aprakstot kādu problēmu. Tāpēc jaunajā sezonā uzsāksim jaunu rubriku, lai meklētu atbildes uz daudzajiem jautājumiem. "Neērtos jautājumus ērtākai ikdienai" arī turpmāk uzraudzīs redaktores Silvijas Jokstes visu redzošā acs, par sociālajiem tīkliem rūpēsies redaktore Dace Silkalne, neērtos jautājumus studijā apskatīs skatītāju iemīļotie raidījuma vadītāji Inese Vaikule, Mārtiņš Labāns un Ramona Salmiņa, bet neatlaidīgie žurnālisti Inese Supe, Jana Vītoliņa, Laima Baumane, Kristaps Puriņš un Argots Pakalns uzdos neērtus jautājumus.
02:45
Daudz laimes, jubilār! . Dziedātāja Jolanta Gulbe-Paškeviča
Развлекательная программа, Музыка, Сериал, 33. Эпизод, Латвия
Kādu brīdi pēc dzimšanas dienas, ciemos pie žurnālista Andreja Volmāra – džeza dziedātāja un vokālā pedagoģe Jolanta Gulbe-Paškeviča. Latvijā viņu zina mazāk nekā ārvalstīs – viņas izglītošanās un dažādu projektu ģeogrāfija tiešām ir plaša. Kopā ar vīru – mūziķi Denisu Paškeviču – ceļots uz Skandināviju, Portugāli, Itāliju, Spāniju. Šķiet, viņi ir ne tikai dzīves, bet arī dvēseļu draugi. Jolanta ir viena no pirmajām Brazīlijas bosanovas izpildītājām Baltijā. Ietekmējusies no soulmūzikas un gospeļu mūzikas, pievērsusies portugāļu fado mūzikai. Pie tam – apbrīnas vērtas ir Jolantas valodu prasmes: viņa izpilda dziesmas Brazīlijas un Portugāles portugāļu valodās, itāļu, spāņu, krievu, un, protams, latviešu mēlē. Jolanta ir kurzemniece, 1986. gadā beigusi Alsungas pamatskolu. Mācījusies Bērnu Mūzikas skolā, apguvusi gan akordeona, gan klavierspēli (1978—1986). Piedalījusies folkloras grupā "Mazie suitiņi", uzstājusies dažādos etnogrāfiskos pasākumos un konkursos Latvijā (1982—1985). Mācījusies Emīla Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolā, pēc tam studējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Vokālajā nodaļā (1991—1993). Šajā laikā dziedājusi Rīgas Vokālajā grupā Kaspara Putniņa vadībā. Bijusi studijas un fona dziedātāja daudziem populāriem Latvijas dziedātājiem (1991—1999), tai skaitā – grupā "Odis". 1993. gadā sadarbībā ar Olgu Rajecku, Aigaru Grāveru un Raimondu Macatu tiek izveidota latviešu popmūzikas grupa "Bāze-7". Bijusi arī Laimas Vaikules fona vokāliste (1995—1997) un piedalījusies Vaikules koncertturnejās ASV (Bostonā, Čikāgā, Filadelfijā, Losandželosā, Sanfrancisko, kā arī Kārnegija zālē un Ņujorkā), Kanādā (Toronto), Izraēlā (Telavivā, Haifā), Baltkrievijā (Minskā), Ukrainā (Kijevā). 2007. gadā Gulbe-Paškeviča papildinājusi zināšanas džeza improvizāciju un harmoniju meistarklasēs Džeza mūzikas konservatorijā Kadisā, Spānijā. 2010. gadā apmeklējusi studiju sesijas Londonā, Lielbritānijā. 2015. gadā iznāk dziedātājas otrais solo džeza mūzikas albums "Fly Love" piecās valodās (latviešu, angļu, spāņu, itāļu, portugāļu), kas ierakstīts kopā ar starptautisku mūziķu sastāvu. Jolanta Gulbe ir skaistumkonkursa "Misis Latvija" laureāte, iegūstot "Misis Foto '98" un "Misis L'Oreal Perfection '98" titulus. Ir trīs bērnu māte.
03:25
Pasaules panorāma
Документальный, Политика, 32. Эпизод, Латвия
Raidījums par ārpolitiku "Pasaules panorāma" arī jaunajā sezonā dzīvos līdzi pasaules pulsam. Notikumi, kas sākas un attīstās citās zemēs, nebūt nav tālu, tie bieži ļoti tieši skar arī mūs, Latvijā. Jo spilgti to pierādīja Covid-19. Raidījuma komanda turpinās sekot līdzi šai tēmai un daudzām citām, kas veido un maina pasauli – notikumiem Baltkrievijā, ASV prezidenta vēlēšanām, varas vertikāles attīstībai Krievijā, tam, kas svarīgs mūsu tuvākajos kaimiņos – Baltijā. Raidījuma vadītāji – Ina Strazdiņa un Toms Pastors.
03:55
Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
Культура, Познавательное, Развлекательная программа, Сериал, 17. Эпизод, Латвия
"Nacionālie dārgumi". Tā ir plašāka saruna par konkrētu tēmu, kas Latvijai un kultūrai ir īpaši svarīga.
04:40
Personība. 100 g kultūras
Культура, Текущие События, Развлекательная программа, Сериал, 18. Эпизод, Латвия
Gan mūzikas notikumu tiešraides, gan raidījumi un diskusijas par literatūru, kino, vizuālo un tautas mākslu, gan populāro kultūru, kas attīsta latvisko identitāti.
05:30
Province
Познавательное, Сериал, 33. Эпизод, Латвия
Latvijas Televīzijas raidījums "Province" atgriežas ekrānos, lai dotos pie iedzīvotājiem visā Latvijā. Latvija nav tikai Rīga. Mēs būsim kopā, lai uzklausītu skaisto un brīžiem rūgto cilvēku dzīves pieredzi. Brauksim pa bezceļiem dziļos laukos un miljoniem vērtu maģistrāli pilsētās, lai tiktos ar dažādiem cilvēkiem.
06:00
Latvijas Republikas valsts himna
Музыка, 1. Эпизод, Латвия
06:03
Aizliegtais paņēmiens
Текущие События, Познавательное, Новости, Сериал, 31. Эпизод, Латвия
Pirmdienās, pulksten 19:30 LTV1 piedāvā sociālpolitisku tematu raidījumu "Aizliegtais paņēmiens" ar žurnālistu Gunti Bojāru, kurš informācijas iegūšanai līdzās tradicionālajām žurnālistikas metodēm izmantos arī eksperimentus, testus, slēpto filmēšanu, fikciju, tādejādi atklājot problēmas sabiedrībā.
07:00
Kas te - es te!
Развлекательная программа, Для детей, Сериал, 2. Эпизод, Латвия, U
Pasaule, kurā dzīvo mūsu varoņi, īstenībā ir mazas meitenes dzīvojamā istaba, kuras stūrī stāv viņas pašas būvēta kartona leļļu māja... Stāsta galvenā darbība norisinās tieši šeit – kartona mājā, kuru meitēns izveidojis no dažādām preču iepakojuma kartona kastēm: te ir gan tortes kaste, gan DVD atskaņotāja kaste, gan kurpju kaste. Pats labākais, ka ikkatra kaste ir... apdzīvota!
07:30
Trusītis Pēterītis
Анимация, Для детей, Сериал, 47. Эпизод, США
Balstīts uz Beatriksas Poteres bērnu grāmatas motīviem, animācijas seriāls bērniem "Trusītis Pēterītis" ir stāsts par draudzību un piedzīvojumiem. Pēterītis prot pielāgoties skarbajai ielu dzīvei, ir attapīgs un ātrs, ar plašu fantāziju apveltīts trusis, kuram nekad nav apavu un, kurš nekad nepadodas. Viņa brālēns Bendžamins ir lēnprātīgs, mazliet neveikls, taču ļoti labsirdīgs trusis, bet abu kopīgā draudzene Lilī ir apzinīga, gudra un pašpārliecināta. Visi kopā viņi pavada ikdienu, sastopas ar bīstamām situācijām un palīdz cits citam. Pītera lielākais sapnis ir izaugt tādam kā viņa tēvs- kļūt par labāko trusi pasaulē.
07:43
Trusītis Pēterītis
Анимация, Для детей, Сериал, 48. Эпизод, США
Balstīts uz Beatriksas Poteres bērnu grāmatas motīviem, animācijas seriāls bērniem "Trusītis Pēterītis" ir stāsts par draudzību un piedzīvojumiem. Pēterītis prot pielāgoties skarbajai ielu dzīvei, ir attapīgs un ātrs, ar plašu fantāziju apveltīts trusis, kuram nekad nav apavu un, kurš nekad nepadodas. Viņa brālēns Bendžamins ir lēnprātīgs, mazliet neveikls, taču ļoti labsirdīgs trusis, bet abu kopīgā draudzene Lilī ir apzinīga, gudra un pašpārliecināta. Visi kopā viņi pavada ikdienu, sastopas ar bīstamām situācijām un palīdz cits citam. Pītera lielākais sapnis ir izaugt tādam kā viņa tēvs- kļūt par labāko trusi pasaulē.
07:55
Pelēns Tips
Анимация, Сериал, 24. Эпизод, США, Германия, Италия, U
Animācijas seriāls bērniem "Pelēns Tips" ir balstīts uz pasaulē slavenās bērnu grāmatas ar tādu pašu nosaukumu motīviem. Mazā pļavas stūrītī, līdzās cilvēku pasaulei atrodas Pelēna Tipa dzimtais ciemats. Tips dzīvo mājiņā, kas uzbūvēta no cilvēku atstātajām nevajadzīgajām lietām. Tips ir mazs, atjautīgs un jautrs pelēns. Viņš nebaidās no grūtībām, taču vienmēr pārbauda, kas tad īsti slēpjas aiz nezināmiem stūriem. Pieaugšana Tipam nenākas viegli, taču visus šķēršļus pelēns pārvar ar īpašu izdomas bagātību. Viņam par visu ir savs viedoklis – vai tā būtu Tipa auklīte, kura viņam nu nemaz netīk, vai draudzēšanās ar citiem dzīvnieciņiem.
08:05
Pelēns Tips
Анимация, Сериал, 25. Эпизод, США, Германия, Италия, U
Animācijas seriāls bērniem "Pelēns Tips" ir balstīts uz pasaulē slavenās bērnu grāmatas ar tādu pašu nosaukumu motīviem. Mazā pļavas stūrītī, līdzās cilvēku pasaulei atrodas Pelēna Tipa dzimtais ciemats. Tips dzīvo mājiņā, kas uzbūvēta no cilvēku atstātajām nevajadzīgajām lietām. Tips ir mazs, atjautīgs un jautrs pelēns. Viņš nebaidās no grūtībām, taču vienmēr pārbauda, kas tad īsti slēpjas aiz nezināmiem stūriem. Pieaugšana Tipam nenākas viegli, taču visus šķēršļus pelēns pārvar ar īpašu izdomas bagātību. Viņam par visu ir savs viedoklis – vai tā būtu Tipa auklīte, kura viņam nu nemaz netīk, vai draudzēšanās ar citiem dzīvnieciņiem.
08:15
Pelēns Tips
Анимация, Сериал, 26. Эпизод, США, Германия, Италия, U
Animācijas seriāls bērniem "Pelēns Tips" ir balstīts uz pasaulē slavenās bērnu grāmatas ar tādu pašu nosaukumu motīviem. Mazā pļavas stūrītī, līdzās cilvēku pasaulei atrodas Pelēna Tipa dzimtais ciemats. Tips dzīvo mājiņā, kas uzbūvēta no cilvēku atstātajām nevajadzīgajām lietām. Tips ir mazs, atjautīgs un jautrs pelēns. Viņš nebaidās no grūtībām, taču vienmēr pārbauda, kas tad īsti slēpjas aiz nezināmiem stūriem. Pieaugšana Tipam nenākas viegli, taču visus šķēršļus pelēns pārvar ar īpašu izdomas bagātību. Viņam par visu ir savs viedoklis – vai tā būtu Tipa auklīte, kura viņam nu nemaz netīk, vai draudzēšanās ar citiem dzīvnieciņiem.
08:25
Skaitlīši
Анимация, Для детей, 8. Эпизод, Великобритания
Košajā cipariņu zemē dzīvo kvadrātiņi – katram ir savs cipars. Katram ir savs raksturs. Vieninieku meitenīte ir draudzīga un asprātīga, tikai citreiz viņa jūtas... vientuļa. Taču kopā ar citiem cipariņiem dzīve šķiet jautrāka! Sešinieku meitenītei patīk ritms, un viņa pat mēdz rīmēt! Bet devītnieku puikas labākais draugs ir četrinieks, un viņam ļoti tīk miers un harmonija... kā nekā – trīs reiz trīs ir deviņi! Trīspadsmitnieku puikam gan pagalam neveicas. Ikreiz, kad kāds nosauc ciparu "13", notiek kas nelāgs, un cipariņš sadalās par trijnieku un desmitnieku! Animācijas seriāls paredzēts bērniem, kuri mācās skaitīt un rēķināt, un to var izdarīt atraktīvā veidā. Tas tika nominēts arī britu kinobalvai "BAFTA".
08:31
Skaitlīši
Анимация, Для детей, 9. Эпизод, Великобритания
Košajā cipariņu zemē dzīvo kvadrātiņi – katram ir savs cipars. Katram ir savs raksturs. Vieninieku meitenīte ir draudzīga un asprātīga, tikai citreiz viņa jūtas... vientuļa. Taču kopā ar citiem cipariņiem dzīve šķiet jautrāka! Sešinieku meitenītei patīk ritms, un viņa pat mēdz rīmēt! Bet devītnieku puikas labākais draugs ir četrinieks, un viņam ļoti tīk miers un harmonija... kā nekā – trīs reiz trīs ir deviņi! Trīspadsmitnieku puikam gan pagalam neveicas. Ikreiz, kad kāds nosauc ciparu "13", notiek kas nelāgs, un cipariņš sadalās par trijnieku un desmitnieku! Animācijas seriāls paredzēts bērniem, kuri mācās skaitīt un rēķināt, un to var izdarīt atraktīvā veidā. Tas tika nominēts arī britu kinobalvai "BAFTA".
08:37
Skaitlīši
Анимация, Для детей, 10. Эпизод, Великобритания
Košajā cipariņu zemē dzīvo kvadrātiņi – katram ir savs cipars. Katram ir savs raksturs. Vieninieku meitenīte ir draudzīga un asprātīga, tikai citreiz viņa jūtas... vientuļa. Taču kopā ar citiem cipariņiem dzīve šķiet jautrāka! Sešinieku meitenītei patīk ritms, un viņa pat mēdz rīmēt! Bet devītnieku puikas labākais draugs ir četrinieks, un viņam ļoti tīk miers un harmonija... kā nekā – trīs reiz trīs ir deviņi! Trīspadsmitnieku puikam gan pagalam neveicas. Ikreiz, kad kāds nosauc ciparu "13", notiek kas nelāgs, un cipariņš sadalās par trijnieku un desmitnieku! Animācijas seriāls paredzēts bērniem, kuri mācās skaitīt un rēķināt, un to var izdarīt atraktīvā veidā. Tas tika nominēts arī britu kinobalvai "BAFTA".
08:45
Ātrais Rikijs
Анимация, Сериал, 2. Сезон, 36. Эпизод
Ātrais Rikijs ir sarkans motocikliņš ar lielām, tumši zilām acīm. Viņš sapņo kļūt par glābējmotociklu, tieši tāpat kā Rikija vecāki! Spēkratam ļoti patīk triki, Dīdžejam ir sava robota roka, bet Līkumam ļoti patīk... līkumot pa bīstamiem ceļiem! Savukārt Skūtija ir aprīkota ar tālvadības robotiņu un spēj veikt dažādus gudrības trikus. Kopā viņi ir varena motociklu banda, kuri kopā paveic tik daudz! Jauns animācijas seriāls bērniem par draudzību, sporta garu un spēju sadarboties.
09:00
Viens, divi – gatavs!
Для детей, Кулинария, 6. Эпизод
"Viens, divi – gatavs!" ir kulinārā sacensība bērniem. Šefpavārs Raimonds Zommers katrā sērijā izaicina divas bērnu komandas gatavot kādu populāru ēdienu. Komandu dalībnieki ir bērni vecumā no 8 līdz 14 gadiem. Savukārt šefpavārs Raimonds ir sagatavojis ēdiena paraugu. Katras komandas uzdevums ir, izmantojot savas prasmes ēdienu gatavošanā un pasniegšanā un uzklausot Raimonda ieteikumus, pašiem sagatavot maltīti. Septiņu sēriju sezonā bērni gatavos pastu ar dārzeņiem, burgerus, šokolādes sieriņus, pankūkas ar ievārījumu, lazanju, fritētu vistas fileju un dārzeņu zupu. Visās receptēs Raimonds izmanto produktus, kas it kā bērniem negaršo, bet, pašu gatavoti, kļūst par lielu gardumu. Lai pagatavotu ēdienus, bērni izmanto gan Raimonda dotos produktus, gan var izmantot arī vairākas papildu iespējas, piemēram, no savas komandas slepenās kastes izvilkt kādu līdzpaņemtu garšvielu vai sastāvdaļu un, ja nepieciešams, aicināt palīgā mammas un tētus. Raimonds vērtē bērnu rosīšanos virtuvē, kā arī to, cik garšīgs ir ēdiens. Raidījumā tiek sniegta noderīga informācija gan par to, kā ieinteresēt bērnus gatavot, kā griezt, vārīt un cept dažādus dārzeņus un kādas mērces labāk izmantot.
09:30
Ralfs un dinozauri
Анимация, Сериал, 7. Эпизод
Vai zinājāt, ka katru gadu tiek atklāti desmitiem vai pat simtiem jaunu dinozauru? Vai zinājāt, ka vieni valkā kažokādas, bet citi – akmeņus? Šis Francijas un Šveices animācijas seriāls ar humoru stāsta gan pa jauniem, gan veciem atklājumiem saistībā ar šiem dīvainajiem pagātnes radījumiem.
09:35
Ralfs un dinozauri
Анимация, Сериал, 8. Эпизод
Vai zinājāt, ka katru gadu tiek atklāti desmitiem vai pat simtiem jaunu dinozauru? Vai zinājāt, ka vieni valkā kažokādas, bet citi – akmeņus? Šis Francijas un Šveices animācijas seriāls ar humoru stāsta gan pa jauniem, gan veciem atklājumiem saistībā ar šiem dīvainajiem pagātnes radījumiem.
09:40
Ralfs un dinozauri
Анимация, Сериал, 9. Эпизод
Vai zinājāt, ka katru gadu tiek atklāti desmitiem vai pat simtiem jaunu dinozauru? Vai zinājāt, ka vieni valkā kažokādas, bet citi – akmeņus? Šis Francijas un Šveices animācijas seriāls ar humoru stāsta gan pa jauniem, gan veciem atklājumiem saistībā ar šiem dīvainajiem pagātnes radījumiem.
09:45
Urga urda
Для детей, Познавательное, Природа, 3. Эпизод
Zvērīgi priecīgs izziņas seriāls bērniem. Urga ir ātra, viņa ir gudra, un viņu visu laiku zinātkāre urda. Urgai ļoti patīk koki. Viņai patīk ar tiem spēlēties, patīk tajos rāpties, patīk kokus nogaršot un reizēm arī nozust kokos. Un vēl Urgai patīk iet skolā. Lai mācītos un kopā ar draugiem darītu blēņas. Dzīvespriecīgā suņu meitene Urga kopā ar savu saimnieci Helēnu dodas izzināt Latvijas dabu. Astoņu sēriju ciklā viņas sāk iepazīt Latvijas kokus un dažādas dzīvas radības. Katra raidījumu cikla "Urga urda" sērija sastāv no divām daļām: "Urga kokos" un "Urgas blēņu skola". Raidījuma scenārija autore ir populārā bērnu grāmatu autore Luīze Pastore, pēc kuras grāmatas "Maskačkas stāsts" motīviem uzņemta animācijas filma "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi".
10:00
Ķepa uz sirds
Документальный, Развлекательная программа, Домашние питомцы, Сериал, 28. Эпизод, Латвия
Raidījums "Ķepa uz sirds" pie saviem skatītājiem atgriežas ar desmito sezonu. Desmit gadi ir nopietns skaitlis ne tikai kaķa vai suņa mūžā, bet arī mūsu raidījuma pastāvēšanas vēsturē! Vairāk kā 350 sēriju gaitā esam sastapuši daudzus dzīvnieku draugus ne tikai Latvijā, bet ārpus valsts robežām. Pie daudziem mūsu varoņiem raidījuma veidotāji ciemosies atkārtoti. Sezonas pirmajās sērijās ciemosimies pie modes mākslinieka Dāvida un redzēsim, kā izaudzis viņa suns Orions, kuru Dāvids kā kucēnu izglāba no noslīcināšanas upē. Aizkustinoša tikšanās gaida dziedātāju Intaru Busuli un viņa suni Uno. Uzzināsim, kā audzināt suni, ja tas ir pirmais saimnieka dzīvē. Kopā ar dzīvnieku uzvedības ekspertu dosimies pie mūziķa Mārča Auziņa, kura ģimenes sastāvu jau dažus mēnešus papildina Šveices ganu suns Sibeliuss, kurš savu saimnieku pacietību pārbauda dažādi – kožot un atsakoties iet pie pavadas. Iepazīstināsim ar dažādām suņu šķirnēm, tostarp kollijiem, bokseriem, vēja suņiem. Turpināsim raidījuma galveno ideju un misiju – palīdzēt samazināt pamesto un patversmēs atstāto dzīvnieku skaitu, gan meklējot tiem mājas, gan arī mazinot stereotipu, ka dzīvnieks no patversmes ir problemātisks.
10:30
Hannija un Nannija. Vairāk nekā labākie draugi. Ģimenes filma
Приключенческий, Семейный, Кино, 1. Эпизод, Германия, 2017. Год
Hannijai draud palikšana uz otru gadu, un skolotāji brīdina, ka Nannija vairs nevarēs izlikties par savu māsu, lai nokārtotu testus Hannijas vietā. Abi meiteņu vecāki ķildojas par to, kā vislabāk audzināt meitas. Kad māsas nosūta uz Lindenhofas internātskolu, viņām, protams, tas nav pa prātam. Hannija un Nannija nokaitina ikkatru jauno skolasbiedru un nokļūst direktora kabinetā tikai dienu pēc ierašanās. Taču tad, kad ierodas Lindenhofas ēkas mantiniece un vēlas to pārdot, dvīnes saprot, ka ir jārīko sacelšanās.
12:15
Tas notika šeit
Документальный, Познавательное, Исторический, 2. Сезон, 2. Эпизод, Латвия, 2018. Год
Katrai vietai ir savs stāsts, taču to ir jāspēj atrast. Trīs vēsturnieki trīs dienās atklās Latvijas pagātnes noslēpumus piecās mazāk zināmās Latvijas vietās – Viļķenē, Vārkavā, Gramzdā, Birzgalē un Stendē. No traģiskiem pagājušā gadsimta mīlas stāstiem līdz deviņdesmito gadu krimināldetektīvam. Vēsturnieku komanda kopā ar Dāvidu Ernštreitu atklās, cik patiesībā aizraujoša ir šo vietu vēsture. Trīs dienās, trīs vēsturnieki atklās trīs unikālus stāstus. Trešajā dienā vēsturnieki mazpilsētas iedzīvotājiem prezentēs katrs savu jaunatklāto stāstu. Pilsētniekiem būs jābalso par, viņuprāt, spēcīgāko stāstu, leģendu vai apšaubīto mītu. Labākā stāsta nosaukums tiks dots kādai īpašai vietai šajā pilsētā. Šī vieta nekad vairs nebūs tāda kā agrāk. Šīs vietas ļaudis leposies ar tās vēsturi un notikumiem, kas šeit risinājušies. Un arī citi nebrauks tai garām, bet piestās, lai paši pārliecinātos, ka tas notika šeit. "Tas notika šeit" veidojusi filmu studija Mistrus Media sadarbībā ar Latvijas Televīziju. Raidījumu cikla režisore ir Linda Olte, producentes Elīna Gediņa- Ducena un Inese Boka-Grūbe, laukuma režisore Lote Gediņa, operatori Jānis Šēnbergs, Jānis Kešāns un Jānis Saļms, skaņas ieraksta operators Tālivaldis Tālis Āboliņš.
13:15
Pārtikas revidents . Pārtikas atkritumi
Кулинария, 6. Эпизод
"Pārtikas revidents" būs analītisks raidījums, kas pētīs veikalu plauktos un tirgū pieejamās pārtikas izcelsmi, saturu un cenu atšķirību, katru nedēļu īpašu uzmanību veltot kādam produktam. Kas patiesībā ir šī produkta sastāvā? Kas ir izplatītākie mīti par to un vai tie ir patiesi? Kur un kā šis pārtikas produkts tiek radīts? Vai cena vienmēr nozīmē kvalitāti? Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem atbildes tiks meklētas jau drīzumā, katru trešdienu LTV1. Raidījuma idejas autors ir žurnālists un raidījuma "Aizliegtais Paņēmiens" vadītājs Guntis Bojārs, bet raidījumu "Pārtikas revidents" vadīs Ieva Strazdiņa. Tā vienlaikus būs arī Ievas Strazdiņas debija LTV žurnālistu komandā. Raidījuma režisori ir Zane Gargažina un Andris Fridrihsons. Raidījumā aktīvi darbosies arī žurnālistes Krista Tuča, Lauma Krastiņa un Liena Skadiņa.
14:00
AlmaMater.lv
Документальный, Текущие События, Наука, 4. Эпизод
Sešu sēriju raidījums "AlmaMater.lv" tiek veidots, sadarbojoties VFS Films un Latvijas Universitātei. Katra sērija ir veidota kā dubultportrets – izziņas pilns ceļojums uz divu augsti izglītotu cilvēku pasauli, kuru dzīves pamatus un dažkārt arī ikdienas profesionālo pildījumu ir ielikusi Latvijas Universitāte. Skatītājam būs iespēja ielūkoties 12 zinātnieku darba aizkulisēs. No ģeofiziķa līdz dienasgrāmatu pētniekam, no radiācijas speciālista līdz jurisprudences profesoram un jūras biologam – raidījuma veidotāji pretnostatīs dažādus pasaules redzējumus, kurus tomēr vieno kopīgs mērķis – saprast un uzzināt kaut ko jaunu par pasauli, kurā dzīvojam. Stāstu varoņus iepazīsim kopā ar diviem sarunu biedriem – brāļiem Māri un Uģi Oltēm. Viņi ir atšķirīga dzīves gājuma cilvēki – Māris ir akadēmiski izglītots biologs, kurš joprojām sevi ikdienā sauc par pētnieku, bet Uģis ir režisors, kurš izglītojies, strādājot savu arodu praktiski, bez akadēmiskas izglītības. Kopā ar viņiem skatītājam būs iespēja iepazīt zinātnes pasauli no vismaz 2 skatpunktiem, lai izprastu izglītības vērtību sabiedrībā un iepazītu gudrus un talantīgus prātus, kas ir mums tepat līdzās.
14:15
Momentuzņēmums
Развлекательная программа, Сериал, 1. Эпизод, Латвия
Dokumentālais raidījums "Momentuzņēmums" portretē cilvēkus, kas dara ierasti neredzamo darbu aizkadrā. 13 minūšu televīzijas stāstā tiek iemūžināti "aizkadra cilvēki", kuri personības ikdienā paliek aiz spožajām prožektoru gaismām. Raidījumu veido līdzšinējā skatītāju iecienītā raidījuma "Viss notiek" komanda.
14:30
Zemes stāsti . Ieva Žemčužina. Zemnieku saimniecība "Ogu dārzs"
Документальный, Текущие События, Познавательное, 16. Эпизод, Латвия
Viņai ir lielisks prāts. Ievas pamatdarbs ir tulkošana. Viņa ir īsta profesionāle savā jomā, tomēr Ievas aicinājums ir būt ar rokām zemē. Stundām un nenogurstot. Fizāļi ir mazas dzeltenas ogas. Reti kurš tās audzē, jo lielākoties tās Latvijas apstākļos nav iespējams izaudzēt. Stāsts sākās pavisam nejauši, bet ar stingru pārliecību – iet prom no Rīgas un veidot savu sapņu vietu mežmalā ar saules pielietiem rītiem. Pamatīgais darbs ir vainagojies ar klientiem, kurus Ieva apkalpo pat bez reklāmām vai skaļiem saukļiem. Viņa katru odziņu rūpīgi atlasa un vienu pēc otras liek kastītē.
15:00
Zūmeri
Документальный, Развлекательная программа, Технологии, 14. Эпизод, 2020. Год
Raidījuma "Zūmeri" atgriežas LTV1 ar otro sezonu. To veidos desmit pusaudži, izzinot sev aktuālos jautājumus. Katrā sērijā darbosies jauniešu tandēms, kas gan izpētīs izvēlēto tēmu, gan izaicinās viens otru dažādiem pārbaudījumiem.
15:20
Gudrs, vēl gudrāks
Игровое шоу, Для детей, Сериал, 24. Эпизод, Латвия
Kompetenti eksperti katrā spēlē sagatavos atbilstošus jautājumus konkrētai vecuma grupai. Jautājumi ietvers mācību vielu un sabiedriski aktuālas tēmas mūzikā, mākslā, vēsturē, politikā un citās jomās. Savus jautājumus spēles dalībniekiem gan atraktīvā video formātā, gan tiešraidē studijā, sagatavo arī sabiedrībā zināmi cilvēki – kultūras jomas pārstāvji, zinātnieki, sportisti, politiķi, mūziķi un citi.
16:30
Noslēpumu pilnie dārzi
Документальный, Познавательное, Природа, 4. Эпизод
"Noslēpumu pilnie dārzi" ir stāsts par mazajiem dzīvniekiem, kuri būvē mājokļus un dibina ģimenes cilvēka radītā un kultivētā vidē – dārzā. Dzīvnieki ir atkarīgi no laikapstākļiem un ēdelīgajiem citu sugu kaimiņiem, tomēr galvenais mērķis ir nodrošināt vietu, kur piedzimt un uzaugt viņu mazuļiem. Sešu sēriju garumā kļūsim par lieciniekiem čūsku, varžu, krupju, zaķu, kameņu un peļu izaicinošajā ikdienā.
17:30
Cytaidi latviskais. Latgales godi
Культура, Религия, 1. Эпизод
Latvijas Televīzijas veidoto stāstu cikls "Cytaidi latviskais" dodas savā Latgales godu otrās sezonas ekspedīcijā un pirmajā raidījumā pēta maija dziedājumu tradīciju Viļānu novadā. Ikviens, kurš bijis Latgalē, būs pamanījis ceļmalas krustus jeb krucifiksus, bet, ja viesojies maijā, tad ievēros, ka ik dienu pie tiem pulcējas ļaudis. Jau 200 gadus maijs tiek veltīts Dievmātes godam, pie krustiem ticīgie dzied, lūdzas un izdzied litāniju Jaunavai Marijai. Neatkarīgi no ticīgo ikdienas lūgšanām Svētās Jaunavas Marijas mēnesī, vienu reizi maijā pie ceļmalas krustiem notiek arī dievkalpojumi ar prāvesta piedalīšanos. Viļānu pusē esot ap 30 krustu, tātad priesteris Rinalds Stankevičs novada 30 dievkalpojumus pie krucifiksiem. Kopā ar tēvu Rinaldu pabūsim pie pieciem krucifiksiem dievkalpojumu laikā un piestāsim pie krustiem ar kultūrvēsturisku un lokālu nozīmi. Vilksim "značkas", izzināsim tradīciju, ieklausīsimies cilvēku stāstos. Raidījumu vada vēsturnieks un mūziķis Arnis Slobožaņins, raidījums norit latgaliešu valodā ar subtitriem latviešu literārajā valodā.
18:00
Dienas ziņas
Новости, Сериал, 298. Эпизод, Латвия
18:12
Sporta ziņas
Новости, Сериал, 298. Эпизод, Латвия
18:16
Laika ziņas
Новости, Сериал, 298. Эпизод, Латвия
18:20
Aculiecinieks
Документальный, Познавательное, Сериал, 32. Эпизод, Латвия
Raidījums "Aculiecinieks" atgriežas ar jaunu sezonu! 13 minūšu gari televīzijas stāsti vēsta par notikumiem un Latvijā īpašiem cilvēkiem, aptverot vēsturiskus, zinātnes, izglītības, pilsētas, lauku un daudzus citus tematus.
18:35
Vides fakti
Развлекательная программа, Окружающая среда, Сериал, 22. Эпизод, Латвия
Pēc vasaras brīvdienām pie LTV1 skatītājiem atgriežas raidījums "Vides fakti". Šajā sezonā esam būtiski paplašinājuši saturu digitālajās platformās, piedāvāsim izzinošus un izglītojošus rakstus par vides aktualitātēm portālā LSM.LV, aktīvi rosīsimies sociālajos tīklos īsu video aktualitāšu formā. Raidījuma satura galvenā prioritāte būs klimata pārmaiņas un mūsu katra rīcība to mazināšanai. Ja vēl pirms dažiem gadiem netrūka klimata pārmaiņu noliedzēju, tad šodienas postošās dabas katastrofas ir atvērušas acis pat lielākajiem skeptiķiem. Vētras, plūdi, karstums un nebijušu apmēru meža ugunsgrēki ir realitāte, ar kuru saskaras tūkstošiem un miljoniem cilvēku visā pasaulē. Rudens sezonā analizēsim klimata pārmaiņu sekas, meklēsim risinājumus to mazināšanai, rādīsim pozitīvus piemērus un iesaistīsim skatītājus aktīvā rīcībā. "Vides faktu" rudens sezonu veidos žurnālisti Kristaps Puriņš, Laima Baumane, Daniela Studente, Inese Supe un dabas pētnieks Ilmārs Tīrmanis. Par raidījuma vadīšanu rūpēsies viens no vides domas līderiem, žurnālists Sandijs Semjonovs.
19:05
Latvijas Sirdsdziesma
Мюзикл, Развлекательная программа, Музыка, Сериал, 33. Эпизод, Латвия
Arī šajā raidījuma sezonā klausīsimies jaunas un skanīgas aptaujas dziesmas un dzīvosim līdzi jaunrades tapšanas stāstiem! Arī šajā gadā dosimies Latvijas ārēs satikt interesantus un muzikālus cilvēkus, kuri ir mums tepat, blakus!
20:00
Panorāma
Новости, 298. Эпизод, Латвия, 7+
Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.
20:38
Sporta ziņas
Новости, Сериал, 298. Эпизод, Латвия
20:54
Laika ziņas
Новости, Сериал, 298. Эпизод, Латвия
21:00
Latvijas Loto izlozes
Игровое шоу, Сериал, 86. Эпизод, Латвия
21:15
Teātris.zip
Культура, Развлекательная программа, Сериал, Театр, 16. Эпизод, Латвия
Ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu tapušais projekts "Teātra izrādes Latvijas Televīzijā" kopš 2012./2013.gada sezonas piedāvā televīzijas skatītājiem raidījumu ciklu "Teātris.zip" un jaunus Latvijas teātru izrāžu ierakstus ik sezonu. Raidījumu ciklu vada žurnālists Ojārs Rubenis.
21:40
Cīrulīši. Latvijas Nacionālā teātra izrāde . Latvijas Nacionālā teātra izrāde
Театр, 1. Эпизод
Harija Gulbja 1975. gadā tapusī luga "Cīrulīši" tikusi dēvēta par Padomju Savienības "Indrāniem", bet teātra kritiķe Līga Ulberte to nosaukusi par latviešu "Ķiršu dārzu". Ir vēls rudens vakars "Cīrulīšu" pagalmā, kad visi trīs Zelmas pieaugušie bērni sapulcējas pie viena galda, lai pēdējo reizi pasēdētu kopā, pirms mamma dosies dzīvot pie viena no viņiem, Raimonda. Mamma pa to laiku ir pieņēmusi citu lēmumu. Izrāde ir ne tikai veltījums visām latviešu viensētām, bet arī veltījums visām mammām. Un mums, viņu bērniem. Izrāde iestudēta divos sastāvos. LTV skatītājiem būs iespēja vērot iestudējumu ar aktieriem Lāsmu Kugrēnu, Mārci Manjakovu, Jāni Āmani, Mariju Bērziņu, Ingu Misāni-Grasbergu, Daigu Kažociņu, Mārtiņu Brūveri, Līgu Liepiņu un Lieni Sebri. Pirms izrādes Ojārs Rubenis sarunāsies ar aktrisi Lāsmu Kugrēnu un režisoru Edmundu Freibergu.
23:30
Parazīts. Drāma
Комедия, Драма, Триллер, Кино, 1. Эпизод, Южная Корея, 2019. Год
Apstākļi, kuros maz kopīgā: lepnā slavena arhitekta projektētā namā plaukst modernās pilsētvides elites pārstāvju dzīve, savukārt kādā nolaistā puspagraba miteklī savu strupceļa situāciju apņēmīgi cenšas pārvarēt trūkuma un neveiksmju vajāta ģimene. Kad liktenis piedāvā iespēju šādu ļaužu ceļiem krustoties, guvumu un postījumu apmērs nav paredzams. Šīs melnās komēdijas pirmizrāde notika 2019. gada Kannu kinofestivālā, kur tā kļuva par pirmo Korejas filmu, kas iegūst Zelta palmas zaru. "Oskara" pasniegšanas ceremonijā tā saņēma balvas par labāko filmu, labāko oriģinālscenāriju, labāko starptautisko spēlfilmu, bet filmas režisors — par labāko režisoru. "Parazīts" ir pirmā filma no Dienvidkorejas, kas jebkad saņēmusi "Oskaru" par labāko filmu, tādējādi veidojot precedentu Kinoakadēmijas ilgajā vēsturē, kurā vienmēr dominējuši ir Holivudas produkti. "Parazīts" ir visu laiku ienesīgākā Dienvidkorejas filma.
1 / 3
gallery img
close
next

Успешно отправлено

Ваша заявка получена!

Спасибо.

close