logo
logo
Начало
Программа
LTV 1
Ч, 30.07
ПТ, 31.07
СБ, 01.08
ВС, 02.08
ПН, 03.08
ВТ, 04.08
Вчера
Сегодня
Завтра
СБ, 08.08
ВС, 09.08
ПН, 10.08
ВТ, 11.08
СР, 12.08
Ч, 13.08
00:15
Sarkanais mežs
Драма, Сериал, 11. Эпизод, Латвия
Daudzsēriju filmas "Sarkanais mežs" notikumi risinās 1949. gadā, kad angļu izlūkdienests MI6 cenšas iegūt informāciju par situāciju Padomju Savienības okupētajā Baltijā. Vitolds (Jēkabs Reinis) kopā ar citiem latviešiem ikdienā strādā smagu darbu karjeros, bet viņa līgava Velta (Agnese Cīrule) ir medmāsa. Viņi sapņo doties uz ASV, krāj naudu, plāno kāzas un kārto nepieciešamos dokumentus, jo ASV rūpīgi atlasa emigrantus. Taču Vitolds izlemj piedalīties misijā Dzimtenē, un cerība mainīt vēsturi, maina viņa dzīvi.Scenārijs balstīts uz patiesiem notikumiem pagājušā gadsimta vidū, kad Lielbritānijas un Padomju Savienības specdienestu savstarpējās cīņas lauks bija arī Latvijas meži.
01:10
Sarkanais mežs
Драма, Сериал, 12. Эпизод, Латвия
Daudzsēriju filmas "Sarkanais mežs" notikumi risinās 1949. gadā, kad angļu izlūkdienests MI6 cenšas iegūt informāciju par situāciju Padomju Savienības okupētajā Baltijā. Vitolds (Jēkabs Reinis) kopā ar citiem latviešiem ikdienā strādā smagu darbu karjeros, bet viņa līgava Velta (Agnese Cīrule) ir medmāsa. Viņi sapņo doties uz ASV, krāj naudu, plāno kāzas un kārto nepieciešamos dokumentus, jo ASV rūpīgi atlasa emigrantus. Taču Vitolds izlemj piedalīties misijā Dzimtenē, un cerība mainīt vēsturi, maina viņa dzīvi.Scenārijs balstīts uz patiesiem notikumiem pagājušā gadsimta vidū, kad Lielbritānijas un Padomju Savienības specdienestu savstarpējās cīņas lauks bija arī Latvijas meži.
02:05
Personība. 100 g kultūras
Культура, Текущие События, Развлекательная программа, Сериал, 6. Эпизод, Латвия
Gan mūzikas notikumu tiešraides, gan raidījumi un diskusijas par literatūru, kino, vizuālo un tautas mākslu, gan populāro kultūru, kas attīsta latvisko identitāti.
03:05
Rīga 2014.8.Pasaules koru olimpiāde. Čempionu koncerts LU Lielajā Aulā . 8. Pasaules koru olimpiāde. Čempionu koncerts LU Lielajā Aulā
Концерт, 1. Эпизод
04:20
Daudz laimes, jubilār!
Развлекательная программа, Музыка, Сериал, 6. Эпизод, Латвия
Tas, kas ģimenei ir foto albums, tas medijam ir arhīvs. Latvijas Televīzijai tas ir tik bagātīgs! Tāpat kā ģimene pulcējas kopīgos sadraudzības stāstos pie ģimenes albuma, Latvijas Televīzijai ir gods un prieks pulcināt kopā tos, kas šo arhīvu ir veidojuši cauri gadiem, un viņu dzimšanas dienā ieskatītos arhīvos, mūsu kopīgajā kultūrvēsturē.
05:00
1000 jūdzes Kambodžā
Природа, Сериал, Путешествия, 3. Эпизод, Латвия
Ekspedīcijas mērķis ir izpētīt un mēģināt saprast vienu no mūsdienu zinātnes mīklainākajiem noslēpumiem – senās Ankoras pilsētas tempļu celtniecības tehnoloģiju. Ekspedīcijas komanda piedāvā īpašu stāstu par Kambodžu, kurā aizraujošākie un interesantākie piedzīvojumi sākas senajā pilsētā Ankorā, kura bija "pazudusi" džungļos vairāk kā 400 gadus. Kas būvēja šo iespaidīgo pilsētu, kā tas tika paveikts un kādas celtniecības tehnoloģijas izmantoja senie khmeri pirms 900 gadiem? Ekspedīcijas maršruts vedīs vairāk kā 1700 kilometrus pa seno Dienvidaustrumāzijas karaļvalsti Kambodžu – valsti ar senu un noslēpumainu vēsturi, interesantu kultūru un eksotisku dabu.
05:30
Ielas garumā
Документальный, Познавательное, Сериал, 4. Эпизод, Латвия
06:00
Latvijas Republikas valsts himna
Музыка, 1. Эпизод, Латвия
06:02
Literatūre
Документальный, Путешествия, Культура, Исторический, 7. Эпизод, Латвия
Katrā no 9 "Literatūre" sērijām Marta dosies ceļojumā ar vienu latviešu mūsdienu rakstnieku, kurš ir izvēlējies sev tuvāko aizgājušo laiku latviešu autoru, lai ceļotu uz vietām, kur tie dzīvojuši vai par kurām rakstījuši. Rakstnieks Andris Akmentiņš savu ceļojumu veltīs dzimtajai Valmierai un Pāvila Rozīša darbam "Valmieras puikas". Gundega Repše pārstaigās Annas Brigaderes apvidu Tērvetē. Melnās grāmatas "Jelgava 94" autors Jānis Joņevs Neretas apkaimē meklēs Jāņa Jaunsudrabiņa "Baltās grāmatas" atstātās pēdas, bet dzejniece Inese Zandere savus ceļa biedrus izvadās pa savām un Raiņa takām Sēlijā. Galvaspilsētu nepametīs dzejnieks Ronalds Briedis ar Montu Kromu sirdī un bērnu grāmatu rakstniece Luīze Pastore, kura pārbaudīs, kā izmainījies Zentas Ērgles aprakstītais Grīziņkalns. Guntis Berelis dosies uz Ķegumu atzīties jūtās Regīnai Ezerai, bet Toms Treibergs veltīsies savam varonim Andrejam Kurcijam. Un, visbeidzot, Jāņa Poruka trauksmainās dzīves mācības izgaismos rakstniece Inga Žolude. Savukārt Gustavs Terzens šoreiz ceļos atsevišķi, izmantojot grāmatu tekstus par ieganstu sarunām ar nejauši satiktajiem ļaudīm. "Literatūres" režisors ir daudzu iepriekšējā desmitgadē radītu oriģinālraidījumu līdzautors Uģis Olte ("Ziemeļu Puse", "Te!", "Karaliste", "Adreses", "Atslēgas"). "Ceru, ka mūsu vasaras pūļu auglis – 9 sērijas ziemas vakariem, palīdzēs atklāt ko jaunu par to, kā ir būt cilvēkam un kā ir dzīvot te, simtgadīgajā Latvijā."
06:30
Rīta Panorāma
Документальный, Новости, Сериал, 149. Эпизод, Латвия
"Rīta Panorāma" – ēterā no pl. 6.30 – 8.30, iepazīstinot ar jaunāko informāciju par Latvijas un pasaules notikumiem un to attīstību, kā arī izvērtējot aizvadītās diennakts aktualitāšu nozīmību. "Rīta Panorāma" piedāvā arī jaunākās sporta aktualitātes, laika prognozi un sarunas ar studijas viesiem.
08:35
Mīlas viesulis
Драма, Сериал, 15. Сезон, 183. Эпизод, Германия, 2019. Год, 7+
Denīze pieprasa Kristofam likt Evu mierā; lai ietekmētu Denīzi, Kristofs vēršas pēc palīdzības pie Henrija, Denīze to uzzina. Pauls sastrīdas ar Džesiku un paziņo viņai, ka Romija ir daudz labāka māte Lunai; Džesika dusmās piesaka Romijai karu. Tīna nav sajūsmā par dubultām kāzām ar Henriju un Denīzi, viņa vēlas precēties Bihlheimā, Ragnārs nolemj izpildīt viņas vēlēšanos. Nataša atsakās no lomas filmā un zaudē darbu aģentūrā.
09:35
Mana vienīgā
Мелодрама, Сериал, 122. Эпизод, Португалия
Jaunības ideālu pārņemtais Luišs, noslēdzis studijas Lisabonā, visiem par pārsteigumu nepakļaujas vecāku spiedienam un atsakās no karjeras ģimenes būvuzņēmumā. Drauga mudināts, viņš nolemj pārcelties uz Angolu un sākt jaunu dzīvi tur. Āfrikas pasakainā daba viņu apbur uzreiz, tāpat kā skaistā meitene no Luandas – Mara. Taču Luiša un Maras mīlestība atduras pret neskaitāmiem šķēršļiem. Vecāku nosodījums, sabiedrības aizspriedumi un nelabvēļu intrigas draud iznīcināt viņu cerības būt laimīgiem kopā.
10:35
Top Shop piedāvā
Телемагазин, 448. Эпизод, Латвия
10:50
Alpu dakteris
Драма, Сериал, 1. Эпизод, Германия, 12+
Pēc pēkšņās ziņas par to, ka Zuzannas bērns varbūt ir no Mārtina, Andrea atkal izvairās no viņa. Jergs pārdzīvo un piedzēries strīdas ar Zuzannu, kura satraukumā paklūp, nokrīt un nonāk slimnīcā. Ir apdraudēts vēl nedzimušais mazulis. Grūberi var zaudēt bioloģiskās saimniecības statusu, jo uz viņu laukiem nonākuši kaimiņa Distelmeijera lietotie pesticīdi. Hanss draud Distelmeijeram atriebties.
11:45
Hadsons un Reksis 2
Драма, Сериал, 2. Сезон, 2. Эпизод, 2019. Год
Inspektors Reksis ir atgriezies! Tikai citā ampluā. Uz populārā austriešu detektīvseriāla motīviem balstītais kanādiešu seriāls būs stāsts par draudzību, cieņu un noziegumiem. Detektīvs Čārlzs Hadsons ir galvenais detektīvs Svētā Džona policijas iecirknī. Viņa partneris ir Reksis, vācu aitas šķirnes suns ar izcilu dzirdi. Hadsons jau kopš bērnības ir vēlējies kļūt par detektīvu. Reksi izglāba nejaušība. Viņu vēlējās iemidzināt pēc tam, kad viņa iepriekšējais "cilvēkpartneris" gāja bojā dienesta laikā. Tomēr Rekša palīdzība ikdienas darbā ir nenovērtējama. Detektīvu komandā darbojas arī superintendants Donovans un IT speciālists Mills. Jaunajā darbā Hadsons nokļuva pēc šķiršanās ar sievu, un visas sezonas gaitā viņu un partneri Reksi sagaida mīklainas slepkavības un, protams... pica un hotdogi. Reksis spēj saost picas piegādātāju pat kilometriem tālu! Galvenās lomas atveidotājs ir kanādiešu aktieris Džons Rīrdons, kurš ir zināms arī kā veiksmīgs futbolists. Jaunībā aktieris vēlējies karjeru medicīnā un ieguvis bakalaura grādu bioloģijā. Filmēties sācis 2000. gadu sākumā, un ir pazīstams arī ar lomu tīņu trillerī "Šausmenīte 4".
12:40
Top Shop piedāvā
Телемагазин, 449. Эпизод, Латвия
12:55
Sirmais. Kulta ēdieni
Кулинария, Развлекательная программа, Сериал, 4. Сезон, 7. Эпизод, Латвия
Sirmais. Kulta ēdieni
13:55
Brazīlija. Latviešiem pa pēdām
Природа, Сериал, Путешествия, 6. Эпизод, Латвия
Brazīlija sevī slēpj ne tikai sportisku azartu un neskaitāmas dabas bagātības, bet arī lielāko latviešu kopienu visā Dienvidamerikā. Eksotiskās Dienvidamerikas īsto garšu meklēsim piedzīvojumu ekspedīcijas sešās sērijās kopā ar Sandru Kropu, kura gan apgūs vietējo cīņas mākslu, kas pāraugusi dejā – kapoeiru, gan ļausies lidojumam virs Riodežaneiro krāšņākajiem līčiem un pludmalēm.
14:25
Kultūrdobe . Ķiršu lietus starp persikiem, aprikozēm un nektarīniem
Природа, Культура, 5. Эпизод, 2020. Год
Vasaras sezonas pievakarēs Latvijas Televīzijas skatītāji varēs vērot jaunu raidījumu "Kultūrdobe". Šogad kultūras ļaudis ir aizrāvušies ar dārzu iekopšanu – gan tie, kuri jau sen pazīstami kā dārza fani, gan tie, kuri līdz šim ar zemes darbiem bijuši uz "jūs". Tāda ir arī kultūras žurnāliste Henrieta Verhoustinska, kura šogad pirmo reizi mēģina kaut ko iedēstīt piemājas dobēs, bet kopumā sevi šajā jomā uzskata par iesācēju. Tādēļ vadītāja dosies ciemos pie dārzkopjiem – māksliniekiem – un nebaidīsies uzdot arī šķietami muļķīgus jautājumus. Sarunas, protams, būs ne tikai par dārzu. Pandēmijas laiks dārzkopību padarījis teju par dzīves nepieciešamību – tā gan nomierina prātu, gan sagādā svaigus, veselīgus produktus, bet dārza mīļu netrūkst nevienā mākslas jomā, Turklāt katram ir sava iemīļotā dārza kultūra. Raidījums "Kultūrdobe" ļaus paraudzīties uz kultūras personībām un mākslas pasaules autoritātēm no negaidīta rakursa un vienlaikus skars tādas svarīgas tēmas kā ekoloģija un cilvēka iedarbība uz dabu. Raidījuma "Kultūrdobe" pirmo viesu vidū būs Liepājas teātra aktieris Egons Dombrovskis un viņa sieva, floriste un ziedu salona īpašniece Evita Dombrovska.Idejas autore un vadītāja – Henrieta Verhoustinska, režisore – Gunta Gaidamaviča, producents – Artis Dobrovoļskis.
14:45
Top Shop piedāvā
Телемагазин, 450. Эпизод, Латвия
15:00
Krustpunktā
Текущие События, Радио, Новости, 31. Эпизод
Visvairāk klausītais Latvijas radio raidījums "Krustpunktā" redzams arī Latvijas televīzijas ēterā. Ne tiešraidē, bet ar nelielu nobīdi, iespējams sekot līdzi gan aktuālajām intervijām, gan klausītāju uzdotajiem jautājumiem un amatpersonu atbildēm.
16:00
Mana vienīgā
Мелодрама, Сериал, 121. Эпизод, Португалия
Jaunības ideālu pārņemtais Luišs, noslēdzis studijas Lisabonā, visiem par pārsteigumu nepakļaujas vecāku spiedienam un atsakās no karjeras ģimenes būvuzņēmumā. Drauga mudināts, viņš nolemj pārcelties uz Angolu un sākt jaunu dzīvi tur. Āfrikas pasakainā daba viņu apbur uzreiz, tāpat kā skaistā meitene no Luandas – Mara. Taču Luiša un Maras mīlestība atduras pret neskaitāmiem šķēršļiem. Vecāku nosodījums, sabiedrības aizspriedumi un nelabvēļu intrigas draud iznīcināt viņu cerības būt laimīgiem kopā.
17:00
Mīlas viesulis
Драма, Сериал, 15. Сезон, 183. Эпизод, Германия, 2019. Год, 7+
Denīze pieprasa Kristofam likt Evu mierā; lai ietekmētu Denīzi, Kristofs vēršas pēc palīdzības pie Henrija, Denīze to uzzina. Pauls sastrīdas ar Džesiku un paziņo viņai, ka Romija ir daudz labāka māte Lunai; Džesika dusmās piesaka Romijai karu. Tīna nav sajūsmā par dubultām kāzām ar Henriju un Denīzi, viņa vēlas precēties Bihlheimā, Ragnārs nolemj izpildīt viņas vēlēšanos. Nataša atsakās no lomas filmā un zaudē darbu aģentūrā.
18:00
Dienas ziņas
Новости, Сериал, 219. Эпизод, Латвия
18:29
Kultūras ziņas
Культура, Новости, Сериал, 149. Эпизод, Латвия
Katru darbadienu LTV1 piedāvā dinamisku ikdienas kultūras aktualitāšu raidījumu Kultūras ziņas, kas tiešraidē nodrošina vienmērīgu kultūras informācijas plūsmu LTV1 kanālā uzreiz pēc LTV Dienas ziņām pulksten 18.25 – skatītākajā laika joslā. Kultūras ziņu saturu nodrošina LTV Kultūras redakcijas žurnālisti, redaktori un režisori. Vadītāji – Kristīne Komarovska un Jānis Holšteins-Upmanis.
18:44
Sporta ziņas
Новости, Сериал, 219. Эпизод, Латвия
18:51
Laika ziņas
Новости, Сериал, 219. Эпизод, Латвия
19:00
Hadsons un Reksis 2
Драма, Сериал, 2. Сезон, 3. Эпизод, 2019. Год
Inspektors Reksis ir atgriezies! Tikai citā ampluā. Uz populārā austriešu detektīvseriāla motīviem balstītais kanādiešu seriāls būs stāsts par draudzību, cieņu un noziegumiem. Detektīvs Čārlzs Hadsons ir galvenais detektīvs Svētā Džona policijas iecirknī. Viņa partneris ir Reksis, vācu aitas šķirnes suns ar izcilu dzirdi. Hadsons jau kopš bērnības ir vēlējies kļūt par detektīvu. Reksi izglāba nejaušība. Viņu vēlējās iemidzināt pēc tam, kad viņa iepriekšējais "cilvēkpartneris" gāja bojā dienesta laikā. Tomēr Rekša palīdzība ikdienas darbā ir nenovērtējama. Detektīvu komandā darbojas arī superintendants Donovans un IT speciālists Mills. Jaunajā darbā Hadsons nokļuva pēc šķiršanās ar sievu, un visas sezonas gaitā viņu un partneri Reksi sagaida mīklainas slepkavības un, protams... pica un hotdogi. Reksis spēj saost picas piegādātāju pat kilometriem tālu! Galvenās lomas atveidotājs ir kanādiešu aktieris Džons Rīrdons, kurš ir zināms arī kā veiksmīgs futbolists. Jaunībā aktieris vēlējies karjeru medicīnā un ieguvis bakalaura grādu bioloģijā. Filmēties sācis 2000. gadu sākumā, un ir pazīstams arī ar lomu tīņu trillerī "Šausmenīte 4".
20:00
Panorāma
Новости, 219. Эпизод, Латвия, 7+
Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.
20:46
Sporta ziņas
Новости, Сериал, 219. Эпизод, Латвия
20:55
Laika ziņas
Новости, Сериал, 219. Эпизод, Латвия
21:05
Pastaigas ar manu suni
Природа, Домашние питомцы, 6. Эпизод
Labradori, jorkšīrieši, terjeri un daudzu citu sugu suņi un viņu labākie draugi – britu slavenības – dodas izpētīt pasauli. Katrā sērijā kāds no sabiedrībā zināmiem britu suņu saimniekiem izstāstīs savu satikšanās stāstu ar mājas mīluli, kopā iepazīstot Lielbritānijas skaistākās apskates vietas. Viņu vidū ir pazīstamais britu komēdiju aktieris Bils Beilijs, televīzijas aktieris Roberts Lindsijs, televīzijas personība Emma Kenedija, aktieris Džons Netls un daudzi citi.
22:00
Liekulības tirgus
Драма, Сериал, 6. Эпизод, США, Великобритания, 2018. Год, 12+
19. gadsimta sākums. Konservatīvo britu sabiedrībā dzīvo uzņēmīgā Bekija. Viņa ir temperamentīga, jauna francūziete, kura kļuvusi par guvernanti, tomēr nevēlas samierināties ar pelēku ikdienu. Bekija vēlas vairāk. Pa "karjeras kāpnēm" Bekija kāpj ar vieglu rotaļību, flirtu, dziesmām un dejām, apvedot ap stūri dižciltīgos un naivos. Viņa ātri apgūst turīgo aristokrātu liekulīgos likumus un kļūst par vienu no "vilku bara". Bekijas lomu atveido jaunās paaudzes britu aktrise Olīvija Kuka, kura ar aktiermeistarību sāka nodarboties jau astoņu gadu vecumā un savu aktrises karjeru sāka, filmējoties reklāmas rullīšos un mūzikas videoklipos. Plašāku atpazīstamību guvusi, filmējoties vairākās neatkarīgo režisoru "art house" filmās un ir pierādījusi sevi kā daudzveidīgu aktrisi. Pēc angļu dramaturga Viljama Tekereja 1849. gadā rakstītā romāna motīviem uzņemtas neskaitāmas ekranizācijas, britu obligāto literatūru iemūžinot arvien jaunās versijās, bet tās pārsvarā uzticētas britu izcelsmes režisoriem ar vien retiem izņēmumiem. Īpaši jāizceļ miniseriāla skaņu celiņš. Tā centrālā tēma ir Boba Dilana uzrakstītās dziesmas "All along the Watchtower" kaverversija, kuru izpilda britu apvienība "Afterhere". Seriāla mūzika ietver arī tādus britu alternatīvās mūzikas pārstāvjus, kuri kļuvuši par sava laika kulta mūziķiem, tostarp Keita Buša, Mančestras "new wave" grupa "Joy Division" un citi. Mūzikas izvēle nav nejauša. Tās mērķis ir piedāvāt tādu seriāla interpretāciju, kas piesaistītu arī jaunāku skatītāju auditoriju.
23:00
Nakts ziņas
Новости, Сериал, 152. Эпизод, Латвия
Ziņas tiem, kas vēl neguļ! Īsi par vissvarīgākajiem un aktuālākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē!
23:09
Sporta ziņas
Новости, Сериал, 152. Эпизод, Латвия
23:11
Laika ziņas
Новости, Сериал, 152. Эпизод, Латвия
23:15
Daudz laimes, jubilār!
Развлекательная программа, Музыка, Сериал, 6. Эпизод, Латвия
Tas, kas ģimenei ir foto albums, tas medijam ir arhīvs. Latvijas Televīzijai tas ir tik bagātīgs! Tāpat kā ģimene pulcējas kopīgos sadraudzības stāstos pie ģimenes albuma, Latvijas Televīzijai ir gods un prieks pulcināt kopā tos, kas šo arhīvu ir veidojuši cauri gadiem, un viņu dzimšanas dienā ieskatītos arhīvos, mūsu kopīgajā kultūrvēsturē.
1 / 3
gallery img
close
next

Успешно отправлено

Ваша заявка получена!

Спасибо.

close