logo
logo
Начало
Par legālu saturu

ОБЕСПЕЧЬТЕ СВОИМ ГОСТЯМ ЛЕГАЛЬНОЕ И ЗАХВАТЫВАЮЩЕЕ РАЗВЛЕЧЕНИЕ НА ТВ-ЭКРАНАХ!

Телевидение Home3 обеспечивает разнообразное, качественное и легальное развлечение на телевизионных экранах в Вашем ресторане, кафе, гостинице, офисе и баре. С содержанием поставляемым Home3 Ваши гости никогда не будут скучать в ожидании блюд или просто отдыхая, а Вам будет обеспечена легальная телевизионная услуга и особый повышенный клиентский сервис с отдельным телефоном обслуживания бизнес-клиентов.

Предприятие Home3 – участник общества Par legālu saturu (За легальное содержание).

Цель Общества – активно бороться против распространения ТВ и фильмов без разрешения производителя или дистрибьютора, а также следить за правовым (легальным) транслированием ТВ. Отдел Киберпреступности Департамента экономической полиции Государственной полиции в сотрудничестве с обществом За легальное содержание активно работает и проводит мониторинг с целью идентифицировать ресурсы, которые не соблюдая установленный законом порядок, без соответствующей лицензии ретранслируют аудио-визуальное содержание.

Обращаем внимание: за нарушение авторских и сопутствующих прав может быть применен денежный штраф для физических персон до 700 евро, для юридических персон до 7100 евро, с конфискацией объектов и носителей, нарушающих авторские и сопутствующие права.

Результаты проверок нелицензионного распространения аудиовизуального содержания в 2018 году:

Активность Всего
Проведенные проверки 135
Начатые административные дела 48
Составленные протоколы 43
Начатые уголовные процессы 11
Уголовные дела переданные в прокуратуру 3

Общество За легальное содержание продолжает вести активную деятельность с целью информирования общества, участвуя в различных информационных кампаниях, в том числе в социальной кампании против пиратства «Не обманывай себя – ты воруешь!»

Получите свою легальную телевизионную услугу и позвольте своему бизнесу расти! 

Каждому бизнес клиенту присвоен свой личный консультант Home3, который обеспечит индивидуальный подход, профессиональную техническую поддержку и особо выгодные условия для каждого бизнес клиента. Вам остается только связаться с нами:

Подать

“Sanatorija “Belorusija” ir aprīkota ar mūsdienīgām un kvalitatīvām kūrorta medicīnas tehnoloģijām, tādēļ mums ir ļoti būtiski klientiem sniegt arī labāko un kvalitatīvāko televīziju. Mēs izvēlamies TVPlay Home, jo šī televīzija sniedz iespēju visos mūsu 75 numuriņos, nodrošināt daudzveidīgu saturu un teicamu attēla un skaņas kvalitāti. Mēs zinām, ka mūsu viesi šo televīziju novērtē un izbauda savos atpūtas brīžos!”

';

Kā sporta bāriem, legāla televīzija mums ir ļoti svarīga, lai translētu tiešraidē lielākos sporta notikumus gan Latvijā, gan pasaulē. Mēs izvēlamies strādāt ar TVPlay Home, jo komunikācija un serviss ir ātrs un augstas kvalitātes, visi kanāli vienmēr ir pieejamai, un ja ir kādas tehniskas problēmas, tās tiek atrisinātas ātri un efektīvi.»

';

Viesnīca Gūtenbergs ir Boutique stila viesnīca Vecpilsētas centrā. Esam slaveni ar greznu interjeru, romantisku, vēsturisku stilu un sirsnīgu personālu. Tikpat nozīmīgi mums ir nodrošināt klientiem daudzveidīgu, kvalitatīvu un legālu izklaidi televīzijas ekrānos – to viesnīcai nodrošina televīzijas pakalpojumu sniedzējs TVPlay Home. TVPlay Home – tā ir kvalitāte un aizraujošs saturs, ko mūsu viesi augsti novērtē. Viesnīcas auditorija ir starptautiska un TVPlay Home piedāvā iespēju baudīt saturu dažādās audio valodās ar subtitru iespējām. Nodrošiniet saviem viesiem mūsdienīga līmeņa izklaidi, un viņi pie Jums atgriezīsies atkal un atkal.

';

Sporta bāram ir ļoti svarīgi, ka sporta pārraižu komentāri ir latviešu valodā. Būtiski, ka lielākos sporta pasākumus varam publiski pārraidīt legāli. Esam apmierināti arī ar atsaucību no tehniskā dienesta puses.”

';

Olybet Sporta bāru apmeklētājiem vēlamies sniegt augstas kvalitātes servisu, kas attiecas gan uz bāra sortimentu, gan arī sporta pārraidēm, ko piedāvājam skatīties gan tiešraidēs, gan atkārtojumos. Sadarbībā ar TVPlay Home saviem viesiem 52 sporta bāros visā Latvijā spējam nodrošināt legālu televīziju ar aktualākajām sporta notikumu tiešraidēm, ko novērtējam gan mēs, gan mūsu klienti, jo esam droši, ka svarīgākajos sporta momentos mūs nesagaidīs nepatīkami pārsteigumi vai tehniskas ķibeles. Lai to nodrošinātu, uzticama un atsaucīga partnera izvēle ir viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem. Viennozīmīgi esam apmierināti ar veiksmīgo sadarbību ar TVPlay Home un sniegto pakalpojumu kvalitāti.”

';

Restorāns un alus darītava Stargorod vienmēr seko līdzi svarīgākajiem sporta notikumiem pasaulē, un mēs vienmēr rūpējamies, lai mūsu viesiem būtu ērti skatīties sporta translācijas pie mums, alus darītavā. Mēs saviem viesiem piedāvājam tikai augstas kvalitātes pakalpojumus, tāpēc izvēlamies legālu TV un TVPlay kanālu. TVPlay Sports ir valsts vadošais sporta kanāls un nodrošina milzīgu sporta pārraižu klāstu dažādām interesēm. Mums ir svarīga kvalitāte! Tikai legāla televīzija var nodrošināt attēlu un skaņu bez izkropļojumiem, kas ir īpaši svarīgi, skatoties iecienītās komandas spēli un iecienītākā boksera cīņu. Mums ir svarīgs viesu komforts! Izmantojot legālas pārraides, mēs varam pasargāt sevi no situācijām, kad apraide tiks pārtraukta. Mēs izvēlamies TVPlay Home, un iesakām to darīt arī Jums!»

';

Wellton Hotels zīmols, kurš pārvalda trīs viesnīcas Latvijā (Wellton Riverside SPA Hotel, Wellton Centrum Hotel & SPA un Wellton Riga Hotel & SPA) ar kopējo numuru skaitu 540 ir  izvēlējies TVPlay Home televīziju. Der atzīmēt, ka Wellton viesnīcas īpaši novērtē TVPlay Home sniegto pakalpojumu kvalitāti attiecībā pret cenu.

 

';
Хотите, чтобы мы с Вами связались?
Ваше имя
Телефон
Название компаний

Желаемое время звонка:

Выберите один из вариантов1 / 3
gallery img
close
next

Успешно отправлено

Ваша заявка получена!

Спасибо.

close