logo
logo
Начало
Телевидение для бизнес-клиентов

ОБЕСПЕЧЬТЕ СВОИМ ГОСТЯМ ЛЕГАЛЬНОЕ И ЗАХВАТЫВАЮЩЕЕ РАЗВЛЕЧЕНИЕ НА ТВ-ЭКРАНАХ!!

Высококачественное и богатое содержанием телевидение для Вашего гостевого дома и для гостей гостиниц, баров и даже салонов красоты. Заполните форму заявки и наш консультант бизнес клиентов свяжется с Вами, чтобы подобрать наиболее подходящую телевизионную услугу!

Вы получите:

  • Наиболее подходящее телевизионное техническое решение,
  • Быстрое и удобное подключение,
  • Всегда актуальное и разнообразное содержание,
  • Личного консультанта,
  • Картинку высочайшего качества,

Самые востребованные спортивные и кино каналы!

Связаться!

Home3 обеспечивает разнообразное, качественное и легальное развлечение на телевизионных экранах в Вашем ресторане, кафе, гостинице, офисе и баре. С содержанием поставляемым TVPlay Home Ваши гости никогда не будут скучать в ожидании блюд или просто отдыхая, а Вам будет обеспечена легальная телевизионная услуга и особый повышенный клиентский сервис с отдельным телефоном обслуживания бизнес-клиентов.

Предприятие Home3 – участник общества За легальное содержание.

Цель Общества – активно бороться против распространения ТВ и фильмов без разрешения производителя или дистрибьютора, а также следить за правовым (легальным) транслированием ТВ. Отдел Киберпреступности Департамента экономической полиции Государственной полиции в сотрудничестве с обществом За легальное содержание активно работает и проводит мониторинг с целью идентифицировать ресурсы, которые не соблюдая установленный законом порядок, без соответствующей лицензии ретранслируют аудио-визуальное содержание.

Связаться!

“Sanatorija “Belorusija” ir aprīkota ar mūsdienīgām un kvalitatīvām kūrorta medicīnas tehnoloģijām, tādēļ mums ir ļoti būtiski klientiem sniegt arī labāko un kvalitatīvāko televīziju. Mēs izvēlamies Home3, jo šī televīzija sniedz iespēju visos mūsu 75 numuriņos, nodrošināt daudzveidīgu saturu un teicamu attēla un skaņas kvalitāti. Mēs zinām, ka mūsu viesi šo televīziju novērtē un izbauda savos atpūtas brīžos!”

';

Kā sporta bāriem, legāla televīzija mums ir ļoti svarīga, lai translētu tiešraidē lielākos sporta notikumus gan Latvijā, gan pasaulē. Mēs izvēlamies strādāt ar Home3, jo komunikācija un serviss ir ātrs un augstas kvalitātes, visi kanāli vienmēr ir pieejamai, un ja ir kādas tehniskas problēmas, tās tiek atrisinātas ātri un efektīvi.»

';

Viesnīca Gūtenbergs ir Boutique stila viesnīca Vecpilsētas centrā. Esam slaveni ar greznu interjeru, romantisku, vēsturisku stilu un sirsnīgu personālu. Tikpat nozīmīgi mums ir nodrošināt klientiem daudzveidīgu, kvalitatīvu un legālu izklaidi televīzijas ekrānos – to viesnīcai nodrošina televīzijas pakalpojumu sniedzējs Home3. Home3 – tā ir kvalitāte un aizraujošs saturs, ko mūsu viesi augsti novērtē. Viesnīcas auditorija ir starptautiska un Home3 piedāvā iespēju baudīt saturu dažādās audio valodās ar subtitru iespējām. Nodrošiniet saviem viesiem mūsdienīga līmeņa izklaidi, un viņi pie Jums atgriezīsies atkal un atkal.

';

Sporta bāram ir ļoti svarīgi, ka sporta pārraižu komentāri ir latviešu valodā. Būtiski, ka lielākos sporta pasākumus varam publiski pārraidīt legāli. Esam apmierināti arī ar atsaucību no tehniskā dienesta puses.”

';

Olybet Sporta bāru apmeklētājiem vēlamies sniegt augstas kvalitātes servisu, kas attiecas gan uz bāra sortimentu, gan arī sporta pārraidēm, ko piedāvājam skatīties gan tiešraidēs, gan atkārtojumos. Sadarbībā ar Home3 saviem viesiem 52 sporta bāros visā Latvijā spējam nodrošināt legālu televīziju ar aktualākajām sporta notikumu tiešraidēm, ko novērtējam gan mēs, gan mūsu klienti, jo esam droši, ka svarīgākajos sporta momentos mūs nesagaidīs nepatīkami pārsteigumi vai tehniskas ķibeles. Lai to nodrošinātu, uzticama un atsaucīga partnera izvēle ir viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem. Viennozīmīgi esam apmierināti ar veiksmīgo sadarbību ar Home3 un sniegto pakalpojumu kvalitāti.”

';

Restorāns un alus darītava Stargorod vienmēr seko līdzi svarīgākajiem sporta notikumiem pasaulē, un mēs vienmēr rūpējamies, lai mūsu viesiem būtu ērti skatīties sporta translācijas pie mums, alus darītavā. Mēs saviem viesiem piedāvājam tikai augstas kvalitātes pakalpojumus, tāpēc izvēlamies legālu TV un Home3 kanālus. Home3 ir valsts vadošais sporta kanāls un nodrošina milzīgu sporta pārraižu klāstu dažādām interesēm. Mums ir svarīga kvalitāte! Tikai legāla televīzija var nodrošināt attēlu un skaņu bez izkropļojumiem, kas ir īpaši svarīgi, skatoties iecienītās komandas spēli un iecienītākā boksera cīņu. Mums ir svarīgs viesu komforts! Izmantojot legālas pārraides, mēs varam pasargāt sevi no situācijām, kad apraide tiks pārtraukta. Mēs izvēlamies Home3, un iesakām to darīt arī Jums!»

';

Wellton Hotels zīmols, kurš pārvalda trīs viesnīcas Latvijā (Wellton Riverside SPA Hotel, Wellton Centrum Hotel & SPA un Wellton Riga Hotel & SPA) ar kopējo numuru skaitu 540 ir  izvēlējies Home3 televīziju. Der atzīmēt, ka Wellton viesnīcas īpaši novērtē Home3 sniegto pakalpojumu kvalitāti attiecībā pret cenu.

 

';
Хотите, чтобы мы с Вами связались?
Ваше имя
Телефон
Название компаний

Желаемое время звонка:

Выберите один из вариантов
1 / 3
gallery img
close
next

Успешно отправлено

Ваша заявка получена!

Спасибо.

close