logo
logo
Sākums
Programma
LTV 7
Otr, 23.02
Treš, 24.02
Cet, 25.02
Piekt, 26.02
Sest, 27.02
Svēt, 28.02
Vakar
Šodien
Rīt
Cet, 04.03
Piekt, 05.03
Sest, 06.03
Svēt, 07.03
Pirm, 08.03
Otr, 09.03
00:20
Biatlons. Pasaules kauss . 10 km iedzīšana sievietēm, 06.12.
59. Epizode, 2020. Gads
Iedzīšanā iepriekšējā sezonā pārliecinoši uzvarēja norvēģiete Tirila Ekhofa, un pat Doroteja Vīrere atpalika diezgan pamatīgi. Mūsu Baiba Bendika ierindojās visai augstajā 20. vietā, kaut slēpošanā Baibai grūti sacensties ar pašām ātrākajām. Biatlonā ir vajadzīgs līdzsvars – sprinta čempione vāciete Denise Hermane šajā disciplīnā pērn palika piektā, jo trūka meistarības šaušanā.
01:10
Labākais no Euromaxx
Izklaide, Seriāls, 7. Epizode, Vācija
01:40
Aculiecinieks
Dokumentāls, Seriāls, 8. Epizode, Latvija
Raidījums "Aculiecinieks" atgriežas ar jaunu sezonu! 13 minūšu gari televīzijas stāsti vēsta par notikumiem un Latvijā īpašiem cilvēkiem, aptverot vēsturiskus, zinātnes, izglītības, pilsētas, lauku un daudzus citus tematus.
01:55
Latvijas Sirdsdziesma
Izklaide, Mūzika, Seriāls, 8. Epizode, Latvija
Arī šajā raidījuma sezonā klausīsimies jaunas un skanīgas aptaujas dziesmas un dzīvosim līdzi jaunrades tapšanas stāstiem! Arī šajā gadā dosimies Latvijas ārēs satikt interesantus un muzikālus cilvēkus, kuri ir mums tepat, blakus!
02:55
Daudz laimes, jubilār! . Aurēlija Anužīte-Lauciņa
Izklaide, Mūzika, Seriāls, 8. Epizode, Latvija
Februāra noslēgumā lieliska dāvana visiem skatītājiem – aktrise un daudzbērnu mamma Aurēlija Anužīte-Lauciņa. Kaut arī pasen aizgājusi no aktīvās aktrises profesijas, viņa allaž ir gaidīta visdažādākajās auditorijās ar savu stāstu par vērtībām, viedokli par dzīves jēgu un pārdzīvojumu prieku, kam viņa pati pilnā mērā gājusi cauri, un sievišķīgo, burvīgo auru. Viņas vienkāršība un sirsnība gluži vai apbur arī raidījuma "Daudz laimes, jubilār!" filmēšanas grupu. Aurēlija dzimusi Lietuvā, taču dzīves ceļi viņu atveda uz Latviju, kur viņu pamanīja uzreiz. No 1997. gada bijusi Jaunā Rīgas teātra aktrise. Filmējusies vairākās latviešu filmās: "Zirneklis" (1992), "De Granšānu ģimenes noslēpumi" (1992), "Vecās pagastmājas mistērija" (2000), "Rūgtais vīns" (2007). Jau būdama prom no profesionālās vides, aktrise atsaucās aicinājumam piedalīties vērienīgajā projektā – spēlfilmā "Homo novus" (2018), taču vislielāko popularitāti, šķiet, guvusi piedaloties LTV seriālos "Neprāta cena" un "Saldā indes garša".
03:35
Mikrofona dziesmas
Mūzika, Seriāls, 64. Epizode
Jau sen aiz kalniem tas laiks, kad gada nogalē Latvijas Radio klausītāji ar nepacietību gaidīja "Mikrofona" dziesmu aptaujas rezultātus. Žurnālists Gunārs Jākobsons bija tas, kurš jau 1967. gadā lūkoja sarīkot speciālu latviešu dziesmu aptauju, sākumā bez klausītāju atsaucības, tomēr 1968. gadā aptauja izdevās, un tajā uzvarēja Raimonda Paula un Alfrēda Krūkļa dziesma "Mežrozīte", tobrīd atslēdznieka Zigfrīda Račiņa priekšnesumā. "Mikrofona" dziesmu aptauja ar dažiem pārtraukumiem notika līdz pat 1993. gadam.
05:05
Serengeti līdzenums
Seriāls, 6. Epizode, Apvienotā Karaliste
"BBC One" paspārnē veidotais dokumentālu filmu cikls vēsta par savannas dzīvniekiem viena gada laikā. Serengeti līdzenumā pārtikas nepietiek visiem. Dzīvnieku ģimenes naidojas savā starpā, bet nepareizi lēmumi šeit netiek piedoti. Lauvene, kura radījusi lauvēnus ar "svešinieku" no cita līdzenuma, tiek padzīta no sava klana. Aizrautīgs paviāns sāk greizsirdības pilnu pakaļdzīšanos savai iecerētajai, kad viņu nolaupa kāds agresīvāks tēviņš. Pusaudžu zilonēnam ir jārod vieta ģimenē pēc tam, kad ziloņu mātītei piedzimis jauns mazulis. Kā viņi izdzīvos un sadzīvos Serengeti līdzenumā, kas ik gadu kļūst par vienu no svarīgākajām dzīvnieku pārvietošanās vietām un patvērumu tik daudzu sugu mātītēm? Sēriju komentētājs ir britu pazīstamais aktieris Džons Bojega, kurš atveidojis Fina lomu piedzīvojumu sāgā "Zvaigžņu kari".
06:00
Latvijas valsts himna
Mūzika, 2. Epizode, Latvija
06:03
Sajūti Latgali!
Dokumentāls, Seriāls, 12. Epizode, Latvija
"Sajūti Latgali" veidotāji piedāvā iespēju iepazīt Latgali tuvāk un sajust tās burvību. Ar stāstiem par uzņēmīgiem un interesantiem cilvēkiem tiks lauzti stereotipi par Latgali kā mazattīstītu reģionu. Raidījumos tiks stāstīts par latgaliešu valodu, Latgales vēstniecību "Gors", folkloras kopu "Svātra", jauniešu aktivitātēm Rēzeknes un Ciblas novados, kā arī Daugavpilī. Būs stāsti arī par katoļticību Latgalē, mazākumtautību integrāciju, mākslu, Latgales īpašajām tradīcijām, svētkiem, arheoloģiju Latgalē. Raidījumi "Sajūti LATGALI" stāstīs arī par lauksaimniecību un uzņēmīgiem cilvēkiem, kuri ikdienā attīsta Latgales reģionu.
06:30
Eiropa fokusā
Dokumentāls, 8. Epizode
07:00
Hallo, hallo!
Seriāls, 5. Sezona, 17. Epizode
Otrā pasaules kara laikā kādā mazā kafejnīcā Francijā saimnieko Renē Artuā. Šeit ik dienu tiekas pretošanās kustības dalībnieki, gestapo darbinieki, vācu armijas oficieri un izbēgušie karagūstekņi. Te nevienu neinteresē kafejnīcas apmeklētāju īstā identitāte, tikai nabaga Renē kaitina visu viņa viesu uzvedība.
07:30
Hallo, hallo!
Seriāls, 5. Sezona, 18. Epizode
Otrā pasaules kara laikā kādā mazā kafejnīcā Francijā saimnieko Renē Artuā. Šeit ik dienu tiekas pretošanās kustības dalībnieki, gestapo darbinieki, vācu armijas oficieri un izbēgušie karagūstekņi. Te nevienu neinteresē kafejnīcas apmeklētāju īstā identitāte, tikai nabaga Renē kaitina visu viņa viesu uzvedība.
08:00
Aizliegtais paņēmiens
Aktuālie notikumi, Dokumentāls, Ziņas, Seriāls, 9. Epizode, Latvija
Pirmdienās, pulksten 19:30 LTV1 piedāvā sociālpolitisku tematu raidījumu "Aizliegtais paņēmiens" ar žurnālistu Gunti Bojāru, kurš informācijas iegūšanai līdzās tradicionālajām žurnālistikas metodēm izmantos arī eksperimentus, testus, slēpto filmēšanu, fikciju, tādejādi atklājot problēmas sabiedrībā.
08:55
Deviņdesmitie
Seriāls, 8. Epizode
"Deviņdesmitos" veido Baiba Rulle, Gundars Rēders, Sandijs Semjonovs, Harijs Beķeris, kuri šo laiku piedzīvojuši kā žurnālisti: Baiba – laikrakstā "Diena", Harijs – leģendārajā raidījumā "Labvakar", Gundars un Sandijs veidoja ziņas "Panorāmā". Komandā arī montāžas režisors Jānis Zarāns, operators Oto Ailts un visi pārējie kolēģi. 20. gadsimta beigas. Pasaule strauji globalizējas – izgaist daudzas robežas, attīstās internets. Sabrūk padomju impērija, Latvijā pēc Atmodas ir iespēja atjaunot neatkarīgu valsti un pieņemt lēmumus: saglabāt vai iznīcināt, "pārkrāsot" vai radīt no jauna. Kā tas notika? Seriāls atbildēs uz iepriekš neatbildētiem jautājumiem, restaurēs patieso notikumu gaitu un atsauks atmiņā jau piemirstas lietas. Atceraties Latvijas rubli un pirmo mobilo telefonu? Kā uzspridzināja Skrundas lokatoru un pie varas gandrīz nāca Joahima Zīgerista partija? Atcerēsimies kopā.
09:50
Mežonīgās dabas draugi
Seriāls, 7. Epizode, Somija, 2016. Gads
Viens no Somijas populārākajiem dabai veltītajiem filmu cikliem ir "ieceļojis" Latvijas Televīzijas skatītāju vidē. Četru sezonu ietvaros pieci dabas mīļotāji un entuziasti devās Alpu kalnos un ienira arktiskajos plašumos, bet pašā pirmajā sezonā četri ceļotāji iekaros Somijas dabu, parādot dažādus makšķerēšanas un medību veidus. Pirmo sezonu demonstrēja vairāk kā 30 pasaules valstīs, atklājot Somijas ziemeļu iedzīvotāju saskari ar dabu, floru un faunu.
10:20
Mežonīgās dabas draugi
Seriāls, 8. Epizode, Somija, 2016. Gads
Viens no Somijas populārākajiem dabai veltītajiem filmu cikliem ir "ieceļojis" Latvijas Televīzijas skatītāju vidē. Četru sezonu ietvaros pieci dabas mīļotāji un entuziasti devās Alpu kalnos un ienira arktiskajos plašumos, bet pašā pirmajā sezonā četri ceļotāji iekaros Somijas dabu, parādot dažādus makšķerēšanas un medību veidus. Pirmo sezonu demonstrēja vairāk kā 30 pasaules valstīs, atklājot Somijas ziemeļu iedzīvotāju saskari ar dabu, floru un faunu.
10:50
Ātrā palīdzība
Seriāls, 2. Sezona, 30. Epizode, Krievija
Seriāla darbība norisinās vienā no Maskavas ātrās palīdzības stacijām, kur parādījies jauns šoferis – Konstantīns Kuligins. Viņš pa kārtai vadā divas mediķu brigādes. Sākumā Kostja nesteidz ne ar vienu dalīties savas privātās dzīves sīkumos. Taču arī sēdēdams pie stūres, Kuligins pamanās norādīt ārstiem uz detaļām, kuras parasti paliek nemanītas, lai gan nereti tieši tās palīdz glābt pacienta dzīvību. Šofera izglītotība medicīnas jautājumos atstāj iespaidu uz visiem, pat uz stacijas galveno ārsti Arafjevu, kura jo stingri ir noliegusi Kuliginam jaukties brigādes darbā. Tomēr Kuligins turpina pārkāpt aizliegumu un iejaucas, glābjot pacientus.
11:45
Punkti uz i. Diskusiju raidījums
Seriāls, Sarunu šovs, 8. Epizode, Latvija
Raidījuma "Punkti uz i" vadītājs Aleksejs Dunda arī turpmāk vadīs krievu satura diskusijas par aktuālajām tēmām Latvijā un ārzemēs. Jaunajā sezonā diskusijas kļūs vēl asākas, būs iespēja dzirdēt ne tikai ekspertu domas par aktuālajām sarunas tēmām, bet arī Latvijas iedzīvotāju viedokli. Katrs raidījums sāksies ar problemātikas izklāstu, lai skatītājiem būtu saprotamāka diskusijas tēma.
13:10
Saplēstā krūze
Seriāls, 11. Epizode, Latvija
Latvijas Televīzijas daudzsēriju filma "Saplēstā krūze" ir veidota pēc Alfrēda Dziļuma romānu "Saplēstā krūze" un "Vilka zobs" motīviem. No romāna "Saplēstā krūze" ņemti vien daži galvenie tēli un to attiecību līkloči, lielāko filmas daļu veido oriģinālsaturs, kurā sižets apaudzēts ar dažādiem notikumiem. Tie ievilks skatītāju latvieša iekšējās pasaules sajūtās un vērtībās. Daudzsēriju filmas "Saplēstā krūze" centrā ir cilvēks – latvietis, kurš darīs visu, lai nosargātu savas vērtības – laimi, ģimeni, bērnu, arī īpašumus ar visdažādākajām metodēm – gan ar viltu un cietsirdību, gan ar patiesu mīlestību un atklātību. Katru epizodi caurvij dinamiska visu iespējamo emociju gamma. Filmas darbības laiks ir posms pirms Otrā pasaules kara, taču tā ir stilizācija par 30. gadiem, kas saturiski pietuvināta mūsdienām, jo filmas prioritāte nav autentiskums, bet gan cilvēciskās attiecības. Arī citi personāži, pateicoties to pielāgošanai kino vēstījuma specifikai, ir ieguvuši jaunas dimensijas. Par svarīgu filmas morālo vēstījumu varētu kalpot Kristīnes Nevarauskas novērojums: "Visiem sanāk vilties, bet tas nenozīmē, ka ir jāapstājas. Droši jāiet tālāk un ticība, ka viss būs labi".
14:05
Nošu spēles
Izklaide, 67. Epizode
Raidījums "Nošu spēles" iepazīstina un izklaidē skatītāju ar Latvijas populāriem māksliniekiem un dod iespēju faniem sacensties ar viņu elkiem.
14:33
Nošu spēles
Izklaide, 68. Epizode
Raidījums "Nošu spēles" iepazīstina un izklaidē skatītāju ar Latvijas populāriem māksliniekiem un dod iespēju faniem sacensties ar viņu elkiem.
15:00
Vienmēr formā!
Veselība, 8. Epizode, Vācija
15:30
Alpu dakteris
Seriāls, 12. Sezona, 13. Epizode, Vācija, 12+
Nav vietas, kur labāk patverties no pilsētas kņadas, trokšņa un stresa kā kalni. Bet dzīvot tur? Dzimto Alpu mazpilsētiņu, saucot tās gaisotni par smacējošu un aprobežotu, Mārtins pameta jau pirms daudziem gadiem, lai kļūtu par veiksmīgu ārstu kosmopolītiskajā Ņujorkā. Nu viņš ir atgriezies.
16:18
Slepkavības ziemeļos . Naids
Seriāls, 3. Sezona, 15. Epizode, Vācija, 2016. Gads, 12+
Netālu no bēgļu nometnes zirgu stallī tiek nogalināts saimnieks Alfrēds Pētersens. 14 gadus vecais sīriešu bēglis Saīds aizmūk no nometnes. Liela daļa sabiedrības automātiski uzskata viņu par vainīgu.
17:10
Arhitekti dabā
Dokumentāls, Nature, 1. Epizode, 2018. Gads
Skudras, bebri, putni un šimpanzes. Ikkatras sugas pārstāvji ir lieliski arhitekti un būvnieki, kuru galvenie instrumenti ir asi zobi, spēcīgas kājas un veikla pārvietošanās. Gluži tāpat kā cilvēkiem, arī dzīvniekiem ir nepieciešamas mājas, kurās justies silti, drošībā un paēdušiem. Dokumentālo filmu cikls atainos to, kā dzīvnieki būvē mājvietas, aizsargvaļņus un kanālus Austrālijā, Tanzānijā un Amerikā.
18:05
Ātrā palīdzība
Seriāls, 2. Sezona, 31. Epizode, Krievija
Seriāla darbība norisinās vienā no Maskavas ātrās palīdzības stacijām, kur parādījies jauns šoferis – Konstantīns Kuligins. Viņš pa kārtai vadā divas mediķu brigādes. Sākumā Kostja nesteidz ne ar vienu dalīties savas privātās dzīves sīkumos. Taču arī sēdēdams pie stūres, Kuligins pamanās norādīt ārstiem uz detaļām, kuras parasti paliek nemanītas, lai gan nereti tieši tās palīdz glābt pacienta dzīvību. Šofera izglītotība medicīnas jautājumos atstāj iespaidu uz visiem, pat uz stacijas galveno ārsti Arafjevu, kura jo stingri ir noliegusi Kuliginam jaukties brigādes darbā. Tomēr Kuligins turpina pārkāpt aizliegumu un iejaucas, glābjot pacientus.
19:00
Šovakar. Ziņas
Ziņas, 43. Epizode, Latvija
19:24
Sporta ziņas
Ziņas, Seriāls, 43. Epizode, Latvija
19:27
Laika ziņas
Ziņas, Seriāls, 43. Epizode, Latvija
19:30
Garšu mednieki
Kulinārija, 2. Sezona, 4. Epizode, Francija, 2017. Gads
Franču šefpavārs Bendžamins aizvedīs skatītājus uz Japānu. Apvienojot gadu tūkstošus senas zināšanas un mūsdienu tendences, Japāna joprojām spēj piedāvāt vienu no labākajām pasaules virtuvēm. Raidījuma vadītāji viesosies Tokijas zivju tirgū un vēros, kā top tradicionālā vasabi pasta un mājās gatavots sakē.
20:00
Cīņa par izdzīvošanu
Dokumentāls, Nature, 29. Epizode
Vienai no četrām zīdītāju, vienai no astoņām putnu un trešdaļai abinieku sugu draud izmiršana. Dzīvības dažādība uz mūsu planētas samazinās biedējošā ātrumā, un Starptautiskās dabas saglabāšanas savienības izstrādātā apdraudēto sugu Sarkanā grāmata pierāda, ka netiek veikts pietiekami daudz pasākumu tās glābšanai. Nepieciešama tūlītēja un radikāla rīcība šo vērtīgo pasaules iedzīvotāju aizsardzībai.
20:30
Cīņa par izdzīvošanu
Dokumentāls, Nature, 30. Epizode
Vienai no četrām zīdītāju, vienai no astoņām putnu un trešdaļai abinieku sugu draud izmiršana. Dzīvības dažādība uz mūsu planētas samazinās biedējošā ātrumā, un Starptautiskās dabas saglabāšanas savienības izstrādātā apdraudēto sugu Sarkanā grāmata pierāda, ka netiek veikts pietiekami daudz pasākumu tās glābšanai. Nepieciešama tūlītēja un radikāla rīcība šo vērtīgo pasaules iedzīvotāju aizsardzībai.
21:00
Slepkavības ziemeļos . Dzintara drudzis
Seriāls, 3. Sezona, 16. Epizode, Vācija, 2016. Gads, 12+
Tiek aplaupīts dzintara veikals un smagi ievainots tā īpašnieks. Izmeklētāji drīz vien nāk uz pēdām kādam organizētās noziedzības pārstāvim, bet pēkšņi Cobela sāk bremzēt izmeklēšanu un, par spīti nopietniem pierādījumiem, aizliedz aizturēt aizdomās turamo.
21:50
Patiesība un taisnība
Filma , 1. Epizode, Igaunija, 2019. Gads
Cerību un uzņēmības pārpilnais Andress kopā ar savu jauno sievu Krētu ierodas uz parāda pirktā purvainā saimniecībā, lai sāktu jaunu dzīvi. Zagļukalna Kalna mājām jākļūst par vietu, kas uzturētu ģimeni, taču saimniecība prasa daudz darba un neatlaidības – sākas cīņa visa mūža garumā ar dabu, likteni un ķildīgo kaimiņu Pearu. Kad dzīves ceļš Andresam sagādā vairāk ciešanu nekā gaidīto rezultātu, vīrs arvien izmisīgāk sāk meklēt patiesību un taisnību pie tiesas, krogā un Bībelē, saviem meklējumiem upurējot ģimeni, tuvākos un sevi pašu. Tikmēr sapnis par plaukstošo Zagļukalnu grimst dziļāk realitātes ēnā. Spēlfilma "Patiesība un taisnība" tapusi pēc Antona Tammsāres tāda paša nosaukuma romāna piecās daļās, kas iznācis laikā no 1926. līdz 1933. gadam. Filma veltīta Igaunijas Republikas 100. dzimšanas dienai. Tā iznāca uz ekrāniem 2019. gada 20. februārī un ir pārspējusi visus Igaunijas kino apmeklējuma rekordus. To redzējuši 267 000 skatītāju – vairāk nekā filmu "Avatars", kuras sasniegtais rekords netika pārspēts gandrīz deviņu gadu garumā.
1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

close