logo
logo
Sākums
Programma
LTV 1
Piekt, 26.02
Sest, 27.02
Svēt, 28.02
Pirm, 01.03
Otr, 02.03
Treš, 03.03
Vakar
Šodien
Rīt
Svēt, 07.03
Pirm, 08.03
Otr, 09.03
Treš, 10.03
Cet, 11.03
Piekt, 12.03
00:40
Vides fakti
Izklaide, Vide, Seriāls, 8. Epizode, Latvija
Pēc vasaras brīvdienām pie LTV1 skatītājiem atgriežas raidījums "Vides fakti". Šajā sezonā esam būtiski paplašinājuši saturu digitālajās platformās, piedāvāsim izzinošus un izglītojošus rakstus par vides aktualitātēm portālā LSM.LV, aktīvi rosīsimies sociālajos tīklos īsu video aktualitāšu formā. Raidījuma satura galvenā prioritāte būs klimata pārmaiņas un mūsu katra rīcība to mazināšanai. Ja vēl pirms dažiem gadiem netrūka klimata pārmaiņu noliedzēju, tad šodienas postošās dabas katastrofas ir atvērušas acis pat lielākajiem skeptiķiem. Vētras, plūdi, karstums un nebijušu apmēru meža ugunsgrēki ir realitāte, ar kuru saskaras tūkstošiem un miljoniem cilvēku visā pasaulē. Rudens sezonā analizēsim klimata pārmaiņu sekas, meklēsim risinājumus to mazināšanai, rādīsim pozitīvus piemērus un iesaistīsim skatītājus aktīvā rīcībā. "Vides faktu" rudens sezonu veidos žurnālisti Kristaps Puriņš, Laima Baumane, Daniela Studente, Inese Supe un dabas pētnieks Ilmārs Tīrmanis. Par raidījuma vadīšanu rūpēsies viens no vides domas līderiem, žurnālists Sandijs Semjonovs.
01:10
Piedzīvojums dabā
Izklaide, Seriāls, 8. Epizode, Latvija
Piedzīvojumu meklētājs Jānis Kļaviņš dodas jaunajā un vēl nezināmajā, izpētot dabu pārgājienos. Cilvēks ir viena no vides sastāvdaļām, kas veido to kopumu. Ar piemēriem vēlamies parādīt, kā cilvēks var, veiksmīgi integrējoties vidē, vadīt savu saimniecisko darbību. Veidot cilvēku izpratni, dodoties Latvijas dabā, izglītojot un informējot iespējami plašu sabiedrības daļu par dažādo ekosistēmu un sniedzot praktiskus padomus, kā izmantot dabas resursus, nepiesārņojot un saglabājot vides kvalitāti.
01:40
Zaļgalvis
Dokumentāls, Nature, 8. Epizode
Kārlis ir pavadījis tik daudz laika vienatnē okeānā, ka šķiet sasniedzis savdabīgu apskaidrības stāvokli. Tas visspilgtāk redzams vienā no viņa video dienasgrāmatām, kurā, austot rītam Indonēzijā, Kārlis asarām acīs atzīstas, cik pateicīgs ir par mirkli, kurā var būt dzīvs. Rvīns Varde vēlā vasaras vakarā devās uz Kārļa dzimto vietu – Kauguriem, kur tumsas aizsegā abi runāja par to, ko var saprast un saredzēt okeānos: dzīves jēgu, civilizācijas atkritumus, nemitīgu kustību. Kārlis atzīst, ka burzmā un sabiedrībā ir daudz kā nevajadzīga. Nepārtraukti pa virsu noslāņojas informācija, ko var pārtraukt tikai ar ilgāku klusuma brīdi.
01:55
Šodienas jautājums
Sarunu šovs, 35. Epizode
No 31. augusta LTV1 tiks demonstrēts jauns diskusiju raidījums "Šodienas jautājums", kas ēterā būs četras reizes nedēļā (no pirmdienas līdz ceturtdienai) uzreiz pēc "Panorāmas"– pulksten 20.34. Raidījumu vadīs pieredzējusī LTV Ziņu dienesta žurnāliste Anete Bērtule, redaktore – Alīna Lastovska, kura iepriekš strādājusi vairākos plašsaziņas līdzekļos. Raidījums noritēs diskusijas formā – ar vienu, diviem vai vairākiem viesiem, plašāk skaidrojot un analizējot kādu no attiecīgās dienas svarīgākajiem notikumiem un meklējot atbildes uz sabiedrībai būtiskiem jautājumiem. Interneta pārraidē raidījums būs vērojams ar surdotulkojumu.
02:15
Ceturtā studija
Aktuālie notikumi, Ziņas, Seriāls, 26. Epizode, Latvija
Raidījuma "Ceturtā studija" jaunajā sezonā raidījums turpinās veidot sižetus par dažādām ikdienā redzamām neizdarībām, nepilnībām, kuras varētu novērst pavisam vienkārši. Vai tā būtu regulāri piegružota teritorija, nenoasfaltēts ietves posms, lifts, kas teju nekad nedarbojas – tās ir dažādas aplamības, kas mums apkārt ir ik dienas. Jaunajā sezonā skatītājus sagaidīs vizuālas pārmaiņas studijā. Radošā komanda turpinās strādāt pie jauna veida rubrikām un stāstiem. Tāpat tiks ieviesta "Valodas policija", kuras ietvaros raidījums dosies izmeklēt konkrēto dažādas ar valodas lietojumu saistītas ķibeles. "Vai tas ir normāli?" – šāds jautājums bieži izskan skatītāju sūtītajās vēstulēs, aprakstot kādu problēmu. Tāpēc jaunajā sezonā uzsāksim jaunu rubriku, lai meklētu atbildes uz daudzajiem jautājumiem. "Neērtos jautājumus ērtākai ikdienai" arī turpmāk uzraudzīs redaktores Silvijas Jokstes visu redzošā acs, par sociālajiem tīkliem rūpēsies redaktore Dace Silkalne, neērtos jautājumus studijā apskatīs skatītāju iemīļotie raidījuma vadītāji Inese Vaikule, Mārtiņš Labāns un Ramona Salmiņa, bet neatlaidīgie žurnālisti Inese Supe, Jana Vītoliņa, Laima Baumane, Kristaps Puriņš un Argots Pakalns uzdos neērtus jautājumus.
02:45
Meža stāsti . Kārlis Pugovičs. Kokmateriāla pētnieks
Izklaide, 8. Epizode, 2021. Gads
Kārlis ir savējais starp studentiem Jelgavā. Maza atšķirība – viņš ir teju tikpat jauns, bet pasniedzējs. Kokmateriālu pētnieks. Rīdzinieks, kuram meža tēma līdz vidusskolas beigām bija tukša bilde, līdz viena brošūra nokļuva viņa rokās un nākotnes mērķis bija skaidrs – pētīt un censties iet laikam līdzi kokapstrādē. Viņš aizstāvēja inovatīvu bakalaura darbu un vēlāk jau ar studentiem devās Jelgavas pilsētas mežā veidot modernas koka instalācijas – tiltus, ziņojumu dēļus. Nokia esot bēdīgs stāsts – zinot tās beigas. Latvijas Nokia ir un būs tikai cilvēku prāti un prasmes.
03:15
Daudz laimes, jubilār! . Aurēlija Anužīte-Lauciņa
Izklaide, Mūzika, Seriāls, 8. Epizode, Latvija
Februāra noslēgumā lieliska dāvana visiem skatītājiem – aktrise un daudzbērnu mamma Aurēlija Anužīte-Lauciņa. Kaut arī pasen aizgājusi no aktīvās aktrises profesijas, viņa allaž ir gaidīta visdažādākajās auditorijās ar savu stāstu par vērtībām, viedokli par dzīves jēgu un pārdzīvojumu prieku, kam viņa pati pilnā mērā gājusi cauri, un sievišķīgo, burvīgo auru. Viņas vienkāršība un sirsnība gluži vai apbur arī raidījuma "Daudz laimes, jubilār!" filmēšanas grupu. Aurēlija dzimusi Lietuvā, taču dzīves ceļi viņu atveda uz Latviju, kur viņu pamanīja uzreiz. No 1997. gada bijusi Jaunā Rīgas teātra aktrise. Filmējusies vairākās latviešu filmās: "Zirneklis" (1992), "De Granšānu ģimenes noslēpumi" (1992), "Vecās pagastmājas mistērija" (2000), "Rūgtais vīns" (2007). Jau būdama prom no profesionālās vides, aktrise atsaucās aicinājumam piedalīties vērienīgajā projektā – spēlfilmā "Homo novus" (2018), taču vislielāko popularitāti, šķiet, guvusi piedaloties LTV seriālos "Neprāta cena" un "Saldā indes garša".
03:50
Kultūrdeva
Culture, 8. Epizode, Latvija
Kultūrdevas studijā viesosies leģendārais komponists Jānis Lūsēns un viņa ilggadējais sadarbības partneris, dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels, kā arī mākslas un zinātnes apvienotāji – Raitis un Rasa Šmiti.
04:45
Daudz laimes, jubilār! . Roze Stiebra
Izklaide, Mūzika, Seriāls, 11. Epizode, Latvija
Tas, kas ģimenei ir foto albums, tas medijam ir arhīvs. Latvijas Televīzijai tas ir tik bagātīgs! Tāpat kā ģimene pulcējas kopīgos sadraudzības stāstos pie ģimenes albuma, Latvijas Televīzijai ir gods un prieks pulcināt kopā tos, kas šo arhīvu ir veidojuši cauri gadiem, un viņu dzimšanas dienā ieskatītos arhīvos, mūsu kopīgajā kultūrvēsturē.
05:25
Daudz laimes, jubilār! . Egons Dombrovskis
Izklaide, Mūzika, Seriāls, 12. Epizode, Latvija
Tas, kas ģimenei ir foto albums, tas medijam ir arhīvs. Latvijas Televīzijai tas ir tik bagātīgs! Tāpat kā ģimene pulcējas kopīgos sadraudzības stāstos pie ģimenes albuma, Latvijas Televīzijai ir gods un prieks pulcināt kopā tos, kas šo arhīvu ir veidojuši cauri gadiem, un viņu dzimšanas dienā ieskatītos arhīvos, mūsu kopīgajā kultūrvēsturē.
06:00
Latvijas Republikas valsts himna
Mūzika, 1. Epizode, Latvija
06:02
Klausītājs . Atnāc, Ērik
Dokumentāls, 1. Epizode, Latvija, 2021. Gads
Ēriku kaimiņi vienmēr gaida atnākam. Viņš regulāri apmeklē gan Latvijas, gan Igaunijas pierobežā dzīvojošos draugus, ar kuriem kopā apspriež dzīvi un kaļ jaunākos plānus. Būdams īsts dzīves baudītājs, Ēriks no nāves nebaidās, taču šovasar iestaigātās takas tika mītas pēdējo reizi.
06:30
Rīta Panorāma
Ziņas, Seriāls, 45. Epizode, Latvija
"Rīta Panorāma" – ēterā no pl. 6.30 – 8.30, iepazīstinot ar jaunāko informāciju par Latvijas un pasaules notikumiem un to attīstību, kā arī izvērtējot aizvadītās diennakts aktualitāšu nozīmību. "Rīta Panorāma" piedāvā arī jaunākās sporta aktualitātes, laika prognozi un sarunas ar studijas viesiem.
08:35
Mīlas viesulis
Seriāls, 16. Sezona, 329. Epizode, Vācija, 2020. Gads, 7+
Lūsija neizprot Paula izturēšanos un prasa paskaidrojumu, Pauls atzīstas Lūsijai, ka nolaupījis Anabellu, jo viņa noindēja Romiju. Francīte izstāsta Timam, ka Nadjai ar Dirku ir slepena mīlas dēka; Tims nolemj pieķert Nadju Dirka numurā, bet Nadja ar Dirku jau ir labi sagatavojušies. Bela nolemj atzīties Lūsijai mīlestībā un uzaicina viņu uz randiņu; Lūsija neierodas uz tikšanos, jo seko Paulam uz kalnu namiņu. Pēc sena ģimenes strīda Alfonss vairs nekontaktējas ar savu brāli Ginteru, Hildegarde nolemj, ka abiem pienācis pēdējais laiks izlīgt mieru, Alfonss iespītējas.
09:25
Mana vienīgā
Seriāls, 2. Sezona, 53. Epizode, Portugāle
Jaunības ideālu pārņemtais Luišs, noslēdzis studijas Lisabonā, visiem par pārsteigumu nepakļaujas vecāku spiedienam un atsakās no karjeras ģimenes būvuzņēmumā. Drauga mudināts, viņš nolemj pārcelties uz Angolu un sākt jaunu dzīvi tur. Āfrikas pasakainā daba viņu apbur uzreiz, tāpat kā skaistā meitene no Luandas – Mara. Taču Luiša un Maras mīlestība atduras pret neskaitāmiem šķēršļiem. Vecāku nosodījums, sabiedrības aizspriedumi un nelabvēļu intrigas draud iznīcināt viņu cerības būt laimīgiem kopā.
10:15
Alpu dakteris . Dežavū. 1. daļa
Seriāls, 13. Sezona, 3. Epizode, Vācija, 2020. Gads, 12+
Stresa un neapmierinātības dēļ Kajam Rīgertam sāp galva. Mārtins iesaka savam pacientam samazināt stresa līmeni. Viņu uztrauc tas, ka 35 gadus vecajam Kajam pēkšņi radušies atmiņas traucējumi un garastāvokļa maiņas. Mārtins pieļauj, ka, lai gan Kajs ir jauns, viņu varētu būt skārusi demence. Kajam sagādā raizes alus darītava, ko viņš mantojis no tēva. Lai gan Kajs zina, ka viņa tēvs, būdams vēl jauns, mira no stresa izraisīta infarkta, viņš ignorē Mārtina padomu piekopt mierīgāku dzīvesveidu. Mārtins un Anne ir izlēmuši upurēt savas jūtas saimniecības labā. Annes plāns "Grūberu pienam" iet kā pa diedziņu. Annei bieži palīdz Gregors – zemnieks, kuru viņa iepazina jau pirms atgriešanās Elmavā. To, ka Gregors ir glīts puisis, pamana arī Mārtins.
11:05
Kultūrdeva
Culture, 8. Epizode, Latvija
Kultūrdevas studijā viesosies leģendārais komponists Jānis Lūsēns un viņa ilggadējais sadarbības partneris, dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels, kā arī mākslas un zinātnes apvienotāji – Raitis un Rasa Šmiti.
12:00
V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts
Spēļu šovs, Seriāls, 8. Epizode, Latvija, 2021. Gads
Uģis Joksts aicina skatītājus uz finālspēli, kurā spēles prieku, azartu un labu erudīciju apliecinās divas pieredzējušas komandas. Kapteiņi daktere Ilze Pētermane un topošais arborists Kalvis Amantovs. Ilze Pētermane – komandas kapteine. Ikdienas ārsta darbs jau daudzus gadus paiet Rīgā, bet sirdī liepājniece. Brīvo laiku pavada pie dabas, dodas tuvākos vai tālākos ceļojumos, aizraujas ar grāmatu lasīšanu. Lielu darbu un enerģiju iegulda lauku mājās Liepājas pusē, kurās sapņo ar ģimeni pavadīt vecumdienas. Agnese Šmite ir kapteines kursa biedrene. Agnesei patīk dažādas erudīcijas spēles un garas pastaigas dabā. Interesējas par mūziku, literatūru un kino, arī sportu. Patīk ceļot, īpaši pa Itāliju. Ir studenšu korporācijas "Varavīksne" biedre. Mārtiņš Ķesteris ir liepājnieks, gids, valodu skolotājs, bet šobrīd visbiežāk tramvaja vadītājs un procesu vērotājs, kuram patīk ceļot un kurš cer to darīt vēl daudz un tālu. Jo vairāk zina, jo vairāk saprot, ka daudz ko nezina, bet tas dzīvi padara interesantāku. Kalvis Amantovs ir komandas kapteinis, dzīvo Cēsīs. Šobrīd apgūst arborista arodu, pirms pandēmijas hobija līmenī nodarbojās ar dīdžejošanu. Intereses – mūzikas klausīšanās, vinila ierakstu kolekcionēšana, kino skatīšanas, sports un ceļošana. Edgars Dzenis – kapteiņa palīgs un draugs. Darbojas IT sfērā kā programmētājs, nesen nomainījis Rīgu pret dzīvi laukos. Patīk sports – spēlē galda tenisu un skvošu un interesējas par rollerderbiju. Kristaps Liepiņš – kapteiņa palīgs un kolēģis. Sertificēts arborists, mīl dabu, hobiji – makšķerēšana un pārgājieni. Interesē politika un ekonomiskie procesi. Atpūšas, skatoties zinātniskās fantastikas filmas.
12:45
Saknes debesīs . Palīdzēsim viens otram
Reliģija , Seriāls, 8. Epizode, Latvija
Kam visvairāk ir nepieciešama palīdzība? Daudzi cilvēki ikdienā izmet ēdienu, apģērbu un dažādas mantas, nemaz neapjaušot, cik ļoti tas viss ir nepieciešams citiem cilvēkiem tepat līdzās. Kādi Latvijā ir trūkuma un sociālās nevienlīdzības apjomi? Vai jāpalīdz ubagiem un dzērājiem, kuri, šķiet, paši nemaz negrib sev palīdzēt? Raidījumā "Saknes Debesīs" biedrības "Palīdzēsim viens otram" pārstāve Laila Arāja. Viesosimies arī savvaļas putnu rehabilitācijas vietā "Drauga spārns", kur šobrīd mīt ap 200 putniem. "Drauga Spārns" jau desmito gadu palīdz cietušiem un nelaimē nonākušiem savvaļas putniem Latvijā – ārstējot, dodot patvērumu un palaižot brīvībā.
13:15
Meža stāsti . Kārlis Pugovičs. Kokmateriāla pētnieks
Izklaide, 8. Epizode, 2021. Gads
Kārlis ir savējais starp studentiem Jelgavā. Maza atšķirība – viņš ir teju tikpat jauns, bet pasniedzējs. Kokmateriālu pētnieks. Rīdzinieks, kuram meža tēma līdz vidusskolas beigām bija tukša bilde, līdz viena brošūra nokļuva viņa rokās un nākotnes mērķis bija skaidrs – pētīt un censties iet laikam līdzi kokapstrādē. Viņš aizstāvēja inovatīvu bakalaura darbu un vēlāk jau ar studentiem devās Jelgavas pilsētas mežā veidot modernas koka instalācijas – tiltus, ziņojumu dēļus. Nokia esot bēdīgs stāsts – zinot tās beigas. Latvijas Nokia ir un būs tikai cilvēku prāti un prasmes.
13:45
Ielas garumā . Jelgava. Prohorova un Cepļu ielas
Dokumentāls, Seriāls, 4. Epizode, Latvija, 2021. Gads
Jelgavā, netālu no Cukurfabrikas dzelzceļa stacijas, atrodas kāds koka ēku puduris jeb kolonija, kas izveidojās 20. gadsimta sākumā līdz ar dzelzceļa līnijas Maskava–Ventspils atklāšanu un dzelzceļa stacijas Jelgava-2 izveidi. Ilgus gadus tā bija lielākā kravas vilcienu šķirošanas stacija Latvijā. Tur atrodas jaudīga tehnika ugunsdzēšanas un glābšanas darbiem, bet depo novietotas vēsturiskas lokomotīves un vagoni. Ar dzelzceļniekiem saistīts arī Prohorova ielas nosaukums.
14:15
LV jaunatklāšanas raidījums "TE!"
Seriāls, 1. Epizode, Latvija
"TE!" veido VFS Films, Latvijas vides aizsardzības fonds, DNB pensiju plāni, Tūrisma attīstības valsts aģentūra un Latvijas Televīzija, lai apzinātu un atspoguļotu vietējās vērtības un veicinātu Latvijas apceļošanu visās gada sezonās. Raidījuma sadarbības partneri ir Galerija Centrs, Volvo, Rīgas Viļņi, žurnāls "Ir", DELFI un radio SWH. TE! visu sezonu var skatīties arī www.vfs.lv. Tāpat epizodes pieejamas arī Vimeo kontā http://vimeo.com/vfs, TE! YouTube kontā http://www.youtube.com/vfsfilms vai Ltv.lv un sociālajos medijos – Draugiem.lv/teraidijums, Facebook.com/te.raidijums, Twitter.com/teraidijums.
15:15
Krustpunktā
Aktuālie notikumi, Radio, Ziņas, 45. Epizode
Visvairāk klausītais Latvijas radio raidījums "Krustpunktā" redzams arī Latvijas televīzijas ēterā. Ne tiešraidē, bet ar nelielu nobīdi, iespējams sekot līdzi gan aktuālajām intervijām, gan klausītāju uzdotajiem jautājumiem un amatpersonu atbildēm.
16:10
Mana vienīgā
Seriāls, 2. Sezona, 52. Epizode, Portugāle
Jaunības ideālu pārņemtais Luišs, noslēdzis studijas Lisabonā, visiem par pārsteigumu nepakļaujas vecāku spiedienam un atsakās no karjeras ģimenes būvuzņēmumā. Drauga mudināts, viņš nolemj pārcelties uz Angolu un sākt jaunu dzīvi tur. Āfrikas pasakainā daba viņu apbur uzreiz, tāpat kā skaistā meitene no Luandas – Mara. Taču Luiša un Maras mīlestība atduras pret neskaitāmiem šķēršļiem. Vecāku nosodījums, sabiedrības aizspriedumi un nelabvēļu intrigas draud iznīcināt viņu cerības būt laimīgiem kopā.
17:05
Mīlas viesulis
Seriāls, 16. Sezona, 329. Epizode, Vācija, 2020. Gads, 7+
Lūsija neizprot Paula izturēšanos un prasa paskaidrojumu, Pauls atzīstas Lūsijai, ka nolaupījis Anabellu, jo viņa noindēja Romiju. Francīte izstāsta Timam, ka Nadjai ar Dirku ir slepena mīlas dēka; Tims nolemj pieķert Nadju Dirka numurā, bet Nadja ar Dirku jau ir labi sagatavojušies. Bela nolemj atzīties Lūsijai mīlestībā un uzaicina viņu uz randiņu; Lūsija neierodas uz tikšanos, jo seko Paulam uz kalnu namiņu. Pēc sena ģimenes strīda Alfonss vairs nekontaktējas ar savu brāli Ginteru, Hildegarde nolemj, ka abiem pienācis pēdējais laiks izlīgt mieru, Alfonss iespītējas.
18:00
Dienas ziņas
Ziņas, Seriāls, 64. Epizode, Latvija
18:28
Kultūras ziņas
Culture, Ziņas, Seriāls, 45. Epizode, Latvija
Katru darbadienu LTV1 piedāvā dinamisku ikdienas kultūras aktualitāšu raidījumu Kultūras ziņas, kas tiešraidē nodrošina vienmērīgu kultūras informācijas plūsmu LTV1 kanālā uzreiz pēc LTV Dienas ziņām pulksten 18.25 – skatītākajā laika joslā. Kultūras ziņu saturu nodrošina LTV Kultūras redakcijas žurnālisti, redaktori un režisori. Vadītāji – Kristīne Komarovska un Jānis Holšteins-Upmanis.
18:39
Sporta ziņas
Ziņas, Seriāls, 64. Epizode, Latvija
18:45
Laika ziņas
Ziņas, Seriāls, 64. Epizode, Latvija
18:50
Gudrs, vēl gudrāks . 11.klašu 1. pusfināls
Spēļu šovs, Bērniem, Seriāls, 9. Epizode, Latvija, 2021. Gads
Nu jau astoto gadu marts LTV spēlē "Gudrs, vēl gudrāks" pieder 11. klašu skolēniem. Lūk, pirmie divpadsmit 5. marta spēles dalībnieki: Annija Bērziņa (Rīgas Kultūru vidusskola), Dana Daugule (Jelgavas Valsts ģimnāzija), Diāna Krūmiņa (Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija), Egīls Kļuss (Salacgrīvas vidusskola), Elīna Bērziņa (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija), Evelīna Tuvi (Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija), Ieva Kļaviņa (Ozolnieku vidusskola), Ivonna Brūvere (Rudzātu vidusskola), Matīss Kārlis Ļitvins (Pumpuru vidusskola), Rebeka Zvirbule (Liepājas Valsts 1. ģimnāzija), Rihards Brīnums (Ādažu vidusskola), Samanta Cvetkova (Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola). Muzikālais sveiciens – no Rūtas Dūdumas un Toma Kalderauska.
20:00
Panorāma
Ziņas, 64. Epizode
Latvijā vecākā informatīvā programma "Panorāma", kas ēterā ir kopš 1958. gada, šo gadu laikā pulcējusi vairākus simtus darbinieku. Šodien "Panorāmas" veidošanā iesaistās gandrīz viss Latvijas televīzijas Ziņu dienests. "Panorāma" neapšaubāmi ir mediju ikona Latvijā, un daudz kas vairāk par vienkāršu ziņu raidījumu. "Panorāma" ir Atmodas lieciniece un veicinātāja. Ar šo raidījumu uzaugušas vairākas paaudzes, kurām "Panorāmas" skatīšanās ir nesatricināms ikvakara rituāls.
20:35
Sporta ziņas
Ziņas, Seriāls, 64. Epizode, Latvija
20:41
Laika ziņas
Ziņas, Seriāls, 64. Epizode, Latvija
20:45
Kultūršoks
Culture, Dokumentāls, Izklaide, Seriāls, 9. Epizode, Latvija
Kultūra ir ne vien māksla, bet arī nauda, projekti, ražošana un gan radoši, gan postoši konflikti. Par kultūrvides problēmām un šokējošām atklāsmēm — raidījums "Kultūršoks".
21:00
Kā uzvarēt Eirovīzijā? . Samantas Tīnas ceļš uz Roterdamu
Dokumentāls, Izklaide, Mūzika, 4. Epizode, 2021. Gads
Kādam jābūt priekšnesumam, lai mūs sadzirdētu Eiropā? Eirovīzija nav tikai dziesmu konkurss – trīs minūtēs ir jāpaspēj izstāstīt daudzslāņains stāsts, tāpēc šajā reizē skaidrosim, kā top scenogrāfija, horeogrāfija, gaismu šovs un pats priekšnesums no A līdz Z. Cik daudz laika tas aizņem un cik daudz ir iesaistīto cilvēku? Raidījumā ieskatīsimies, kādi ir bijuši Samantas Tīnas priekšnesumi līdz šim, kā izskatās Samantas 2021. gada Eirovīzijas priekšnesuma skices, tiksimies ar video mākslinieku Mārtiņu Dāboliņu, paviesosimies Samantas priekšnesuma horeogrāfijas mēģinājumā, bet savos atmiņu stāstos par piedzīvoto Eirovīzijā dalīsies Agnese no grupas "Triānas Parks", Laura Rizotto, kā arī Māris Kalve, kurš bija atbildīgs par Eirovīzijas video grafikām, kad tā norisinājās Latvijā 2003. gadā, kā arī tiksimies ar ilggadēju Supernovas un citu lielo šovu režisoru Juri Matuzeli.
21:30
Frenkijas mistērijas . Prettrieciens
Seriāls, 3. Sezona, 2. Epizode, Kanāda, 2019. Gads
Kanādiešu detektīvseriālu "Frenkijas mistērijas" pirmoreiz demonstrēja 2017. gadā. Drīz tas kļuva populārs, piedzīvojot otro sezonu desmit sērijās 2018. gadā un 2019. gadā turpinot ar trešo sezonu. Sēriju darbība norit 1920. gados, Toronto. Frenkija ir pirmā sieviete-detektīve pilsētā, kura pati vada savu detektīvu aģentūru. Turklāt viņas pārvaldītās lietas ir sevišķi grūtas un tādas, kuras citiem detektīviem nav pa spēkam atrisināt. Nelegālais alkohola tirgus pāri robežām vai revolucionāri noskaņotas komunistu grupiņas – bieds sabiedrībai, gangsteri un mafijas bosi, viss viens, Frenkija un viņas sabiedrotā Trūdija tiek galā lieliski. Noziegumi notiek jebkur – kino paviljonos, mājās un pat baznīcās dievkalpojuma laikā. Frenkija ir enerģiska rudmate, kura pēc tēva nāves dzīvojusi Eiropā un Tuvajos Austrumos. Pirmā pasaules kara laikā viņa kļuva par ziņotāju, ar motociklu apbraukājot kara reģionus un sūtot paciņas. Armijas virsnieki pamanīja Frenkijas talantu un noalgoja viņu kā spiegu, tomēr viena no misijām izgāzās. Par spīti zaudējumam, Frenkijas ieraudzīja jaunas iespējas un nodibināja savu aģentūru. Trūdija audzina savus četrus jaunākos brāļus. Nākusi no Jamaikas imigrantu ģimenes, viņa pazīst gan trūkumu, gan smagu darbu. Viņai ir laba balss un aktrises dotības. Tas Trūdijai palīdz lietās, kad jāizliekas par kādu citu, lai atrisinātu noziegumu.
22:20
Nakts ziņas
Ziņas, Seriāls, 43. Epizode, Latvija
22:30
Sporta ziņas
Ziņas, Seriāls, 43. Epizode, Latvija
22:31
Laika ziņas
Ziņas, Seriāls, 43. Epizode, Latvija
22:35
Vienas vasaras zieds
Seriāls, 1. Epizode
LTV iestudējums
23:20
Vienas vasaras zieds
Seriāls, 2. Epizode
LTV iestudējums
1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

close