logo
logo
Sākums
Programma
LTV 1
Otr, 15.09
Treš, 16.09
Cet, 17.09
Piekt, 18.09
Sest, 19.09
Svēt, 20.09
Vakar
Šodien
Rīt
Cet, 24.09
Piekt, 25.09
Sest, 26.09
Svēt, 27.09
Pirm, 28.09
Otr, 29.09
00:30
Pasaules panorāma
Politika, 27. Epizode, Latvija
Raidījums par ārpolitiku "Pasaules panorāma" arī jaunajā sezonā dzīvos līdzi pasaules pulsam. Notikumi, kas sākas un attīstās citās zemēs, nebūt nav tālu, tie bieži ļoti tieši skar arī mūs, Latvijā. Jo spilgti to pierādīja Covid-19. Raidījuma komanda turpinās sekot līdzi šai tēmai un daudzām citām, kas veido un maina pasauli – notikumiem Baltkrievijā, ASV prezidenta vēlēšanām, varas vertikāles attīstībai Krievijā, tam, kas svarīgs mūsu tuvākajos kaimiņos – Baltijā. Raidījuma vadītāji – Ina Strazdiņa un Toms Pastors.
01:00
Ziemeļu puse. Sākums
Dokumentāls, Seriāls, 1. Epizode, Latvija
Raidījums "Ziemeļu puse. Sākums" piedāvā atskatīties uz raidījuma cikla aizsākumiem, kad Gustavs Terzens un Marta Selecka bija par gandrīz desmit gadiem jaunāki, bet tikpat dauzonīgi un brīnīties griboši. Toreiz viņi devās pāri Baltijas jūrai un apceļoja teju visas Ziemeļvalstis, lai pārvestu mājās stāstus par ziemeļnieciskās dzīves īpatnībām.
01:15
Ziemeļu puse. Sākums
Dokumentāls, Seriāls, 2. Epizode, Latvija
Raidījums "Ziemeļu puse. Sākums" piedāvā atskatīties uz raidījuma cikla aizsākumiem, kad Gustavs Terzens un Marta Selecka bija par gandrīz desmit gadiem jaunāki, bet tikpat dauzonīgi un brīnīties griboši. Toreiz viņi devās pāri Baltijas jūrai un apceļoja teju visas Ziemeļvalstis, lai pārvestu mājās stāstus par ziemeļnieciskās dzīves īpatnībām.
01:30
Melu laboratorija
Dokumentāls, Seriāls, 3. Epizode, Latvija
"Melu laboratorija" pēta dažādus Latvijas vēstures procesus un parādības oficiozās vēstures atspoguļojumā un centīsies atklāt sabiedrības maldināšanas principus un mehānismus. Raidījuma uzmanības centrā ir pats vēstures jēdziens — centieni izprast, vai tā ir zinātne vai tomēr — politika. Latvijā katra valdošā vara to traktējusi dažādi, taču patiesība vienmēr bijusi viena — bez lielvaru uzstādījumiem un to radītās mākslīgās realitātes. Raidījuma mērķis ir censties skatītājiem likt aizdomāties par sabiedrības apziņā esošajiem mītiem. "Melu laboratorija" nepretendēs uz vēsturiskās patiesības atklāšanu, drīzāk piedāvās savas interpretācijas un pretrunu izgaismošanu viegli uztveramā formā, neiztiekot bez ironijas. Raidījumu vadīs Kārlis Būmeisters. Idejas autori — režisore Dace Slavinska un žurnālists Harijs Beķeris.
02:30
Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
Culture, Dokumentāls, Izklaide, Seriāls, 30. Epizode, Latvija
"Nacionālie dārgumi". Tā ir plašāka saruna par konkrētu tēmu, kas Latvijai un kultūrai ir īpaši svarīga.
03:15
TE! . Latvijas raidījums
Ceļojumi, 1. Epizode
"TE!" veido VFS Films, Latvijas vides aizsardzības fonds, DNB pensiju plāni, Tūrisma attīstības valsts aģentūra un Latvijas Televīzija, lai apzinātu un atspoguļotu vietējās vērtības un veicinātu Latvijas apceļošanu visās gada sezonās. Raidījuma sadarbības partneri ir Galerija Centrs, Volvo, Rīgas Viļņi, žurnāls "Ir", DELFI un radio SWH. TE! visu sezonu var skatīties arī www.vfs.lv. Tāpat epizodes pieejamas arī Vimeo kontā http://vimeo.com/vfs, TE! YouTube kontā http://www.youtube.com/vfsfilms vai Ltv.lv un sociālajos medijos – Draugiem.lv/teraidijums, Facebook.com/te.raidijums, Twitter.com/teraidijums.
04:15
Aizliegtais paņēmiens
Aktuālie notikumi, Dokumentāls, Ziņas, Seriāls, 27. Epizode, Latvija
Pirmdienās, pulksten 19:30 LTV1 piedāvā sociālpolitisku tematu raidījumu "Aizliegtais paņēmiens" ar žurnālistu Gunti Bojāru, kurš informācijas iegūšanai līdzās tradicionālajām žurnālistikas metodēm izmantos arī eksperimentus, testus, slēpto filmēšanu, fikciju, tādejādi atklājot problēmas sabiedrībā.
05:05
1000 jūdzes Persijā
Seriāls, Ceļojumi, 3. Epizode
05:30
Divi šefi
Kulinārija, 1. Epizode, Latvija
Šefpavārs Juris Latišenoks kāps savā virtuvē uz riteņiem un dosies ciemos pie katru reizi cita Latvijas jaun-uzņēmuma jeb "startup" šefa. Kopīgajā sarunā viņš centīsies uzzināt, kas jāņem vērā, ja cilvēks grib veidot savu uzņēmu Latvijā, un realizēt savu, iespējams, vēl mazo, bet drīz jau lielo ideju, un kur tam visam rast iedvesmu un neatlaidību. Un, protams, divi šefi gatavos – katru reizi ko gardu un kopīgi ar kolēģu komandu uz ielas baudāmu.
06:00
Latvijas Republikas valsts himna
Mūzika, 1. Epizode, Latvija
06:02
Ceturtā studija
Aktuālie notikumi, Ziņas, Seriāls, 103. Epizode, Latvija
Raidījuma "Ceturtā studija" jaunajā sezonā raidījums turpinās veidot sižetus par dažādām ikdienā redzamām neizdarībām, nepilnībām, kuras varētu novērst pavisam vienkārši. Vai tā būtu regulāri piegružota teritorija, nenoasfaltēts ietves posms, lifts, kas teju nekad nedarbojas – tās ir dažādas aplamības, kas mums apkārt ir ik dienas. Jaunajā sezonā skatītājus sagaidīs vizuālas pārmaiņas studijā. Radošā komanda turpinās strādāt pie jauna veida rubrikām un stāstiem. Tāpat tiks ieviesta "Valodas policija", kuras ietvaros raidījums dosies izmeklēt konkrēto dažādas ar valodas lietojumu saistītas ķibeles. "Vai tas ir normāli?" – šāds jautājums bieži izskan skatītāju sūtītajās vēstulēs, aprakstot kādu problēmu. Tāpēc jaunajā sezonā uzsāksim jaunu rubriku, lai meklētu atbildes uz daudzajiem jautājumiem. "Neērtos jautājumus ērtākai ikdienai" arī turpmāk uzraudzīs redaktores Silvijas Jokstes visu redzošā acs, par sociālajiem tīkliem rūpēsies redaktore Dace Silkalne, neērtos jautājumus studijā apskatīs skatītāju iemīļotie raidījuma vadītāji Inese Vaikule, Mārtiņš Labāns un Ramona Salmiņa, bet neatlaidīgie žurnālisti Inese Supe, Jana Vītoliņa, Laima Baumane, Kristaps Puriņš un Argots Pakalns uzdos neērtus jautājumus.
06:30
Rīta Panorāma
Ziņas, Seriāls, 182. Epizode, Latvija
"Rīta Panorāma" – ēterā no pl. 6.30 – 8.30, iepazīstinot ar jaunāko informāciju par Latvijas un pasaules notikumiem un to attīstību, kā arī izvērtējot aizvadītās diennakts aktualitāšu nozīmību. "Rīta Panorāma" piedāvā arī jaunākās sporta aktualitātes, laika prognozi un sarunas ar studijas viesiem.
08:35
Mīlas viesulis
Seriāls, 15. Sezona, 216. Epizode, Vācija, 2019. Gads, 7+
Denīze un Džošua ir šokā, uzzinot, ka Anabella novērojusi Denīzes dzīvokli; Kristofam rodas nojauta, ka Anabella nav godīga pret viņu. Valentīna priecājas, ka vecāki ir salabuši, līdz savā dzimšanas dienas ballītē uzzina patiesību. Alfonss un Hildegarde aizraujas ar puzles likšanu, nejauši atklājas, ka Džesikai šī nodarbe padodas daudz labāk.
09:35
Mana vienīgā
Seriāls, 155. Epizode, Portugāle
Jaunības ideālu pārņemtais Luišs, noslēdzis studijas Lisabonā, visiem par pārsteigumu nepakļaujas vecāku spiedienam un atsakās no karjeras ģimenes būvuzņēmumā. Drauga mudināts, viņš nolemj pārcelties uz Angolu un sākt jaunu dzīvi tur. Āfrikas pasakainā daba viņu apbur uzreiz, tāpat kā skaistā meitene no Luandas – Mara. Taču Luiša un Maras mīlestība atduras pret neskaitāmiem šķēršļiem. Vecāku nosodījums, sabiedrības aizspriedumi un nelabvēļu intrigas draud iznīcināt viņu cerības būt laimīgiem kopā.
10:35
Top Shop piedāvā
Teleshop, 547. Epizode, Latvija
10:50
Alpu dakteris
Seriāls, 5. Sezona, 3. Epizode, Vācija, 12+
Nav vietas, kur labāk patverties no pilsētas kņadas, trokšņa un stresa kā kalni. Bet dzīvot tur? Dzimto Alpu mazpilsētiņu, saucot tās gaisotni par smacējošu un aprobežotu, Mārtins pameta jau pirms daudziem gadiem, lai kļūtu par veiksmīgu ārstu kosmopolītiskajā Ņujorkā. Nu viņš ir atgriezies.
11:45
Latvijas Sirdsdziesma
Izklaide, Mūzika, Seriāls, 28. Epizode, Latvija
Arī šajā raidījuma sezonā klausīsimies jaunas un skanīgas aptaujas dziesmas un dzīvosim līdzi jaunrades tapšanas stāstiem! Arī šajā gadā dosimies Latvijas ārēs satikt interesantus un muzikālus cilvēkus, kuri ir mums tepat, blakus!
12:40
Top Shop piedāvā
Teleshop, 548. Epizode, Latvija
13:00
Sporta studija
Seriāls, Sports, 26. Epizode, Latvija
"Sporta studijā" arī jaunajā sezonā būs divi vadītāji, pamīšus šīm lomām mainīsies Dāvids Ernštreits, Reinis Ošenieks un Raimonds Gekišs, kuri paši arī visas sezonas garumā gatavos plašākus sižetus raidījumam kopā korespondentiem Andri Auziņu un Matīsu Timofejevu. Gaidāms plašāks Matīsa Timofejeva sižets par notikušo Ķeguma trasē, kur tika aizvadīti veseli trīs Pasaules čempionāta posmi motokrosā solo klasēs. Šoreiz ne vairs par rezultātiem, bet visa notikušā aizkulisēm. Joprojām priekšplānā "Sporta studijas" raidījumos mūsu pašu sportisti ikdienā un sacensību režīmā, Covid-19 pandēmijas laikā ir iespēja satikt lielākās zvaigznes (neskaitot NBA un NHL spēlētājus), jo daudzos veidos sezona nav sākusies. Latvijā jau ilgāku laiku ir viena no mūsu spožākajām basketbola zvaigznēm Dāvis Bertāns, kurš tika pie jauna līguma NBA. Dāvis šajā laikā Latvijā iesaistījās arī vairākās sociālās aktivitātēs, kas nepalika ārpus raidījuma veidotāju redzesloka.
13:45
Province
Dokumentāls, Seriāls, 28. Epizode, Latvija
Latvijas Televīzijas raidījums "Province" atgriežas ekrānos, lai dotos pie iedzīvotājiem visā Latvijā. Latvija nav tikai Rīga. Mēs būsim kopā, lai uzklausītu skaisto un brīžiem rūgto cilvēku dzīves pieredzi. Brauksim pa bezceļiem dziļos laukos un miljoniem vērtu maģistrāli pilsētās, lai tiktos ar dažādiem cilvēkiem.
14:15
Ielas garumā . Jūrmala. Kaugurciems
Dokumentāls, Seriāls, 14. Epizode, Latvija
Kaugurciems administratīvi pieder Kauguriem, bet senā zvejniekciema iedzīvotāji tam nepiekrīt: no Talsu šosejas līdz jūrai ir tikai un vienīgi Kaugurciems! Seno dzimtu mājas ar saimniecības ēkām un leduspagrabiem atgādina par ciema vēsturi un agrāko dzīvesveidu. Tāds ir tautā populārais "Kūriņš" – krodziņš, ko atvēruši "Ieču"'māju mantinieki, vai ciema pēdējā zvejnieka Egona Rasas mājas ar stāstiem par ģimenes ciltsmāti Katrīnu Rasu. Un cieminieki lepojas ar pieminekli, kas atgādina: 1919. gada 18. maijā pie "Bungu" mājām notika viena no Neatkarības kara pārsteidzošākajām kaujām, kurā Studentu (atsevišķā) rota kapteiņa Pauļa Zolta vadībā uzveica lielinieku armijas pārspēku.
14:45
Top Shop piedāvā
Teleshop, 549. Epizode, Latvija
15:00
Krustpunktā
Aktuālie notikumi, Radio, Ziņas, 135. Epizode
Visvairāk klausītais Latvijas radio raidījums "Krustpunktā" redzams arī Latvijas televīzijas ēterā. Ne tiešraidē, bet ar nelielu nobīdi, iespējams sekot līdzi gan aktuālajām intervijām, gan klausītāju uzdotajiem jautājumiem un amatpersonu atbildēm.
16:00
Mana vienīgā
Seriāls, 154. Epizode, Portugāle
Jaunības ideālu pārņemtais Luišs, noslēdzis studijas Lisabonā, visiem par pārsteigumu nepakļaujas vecāku spiedienam un atsakās no karjeras ģimenes būvuzņēmumā. Drauga mudināts, viņš nolemj pārcelties uz Angolu un sākt jaunu dzīvi tur. Āfrikas pasakainā daba viņu apbur uzreiz, tāpat kā skaistā meitene no Luandas – Mara. Taču Luiša un Maras mīlestība atduras pret neskaitāmiem šķēršļiem. Vecāku nosodījums, sabiedrības aizspriedumi un nelabvēļu intrigas draud iznīcināt viņu cerības būt laimīgiem kopā.
17:00
Mīlas viesulis
Seriāls, 15. Sezona, 216. Epizode, Vācija, 2019. Gads, 7+
Denīze un Džošua ir šokā, uzzinot, ka Anabella novērojusi Denīzes dzīvokli; Kristofam rodas nojauta, ka Anabella nav godīga pret viņu. Valentīna priecājas, ka vecāki ir salabuši, līdz savā dzimšanas dienas ballītē uzzina patiesību. Alfonss un Hildegarde aizraujas ar puzles likšanu, nejauši atklājas, ka Džesikai šī nodarbe padodas daudz labāk.
18:00
Dienas ziņas
Ziņas, Seriāls, 266. Epizode, Latvija
18:29
Kultūras ziņas
Culture, Ziņas, Seriāls, 182. Epizode, Latvija
Katru darbadienu LTV1 piedāvā dinamisku ikdienas kultūras aktualitāšu raidījumu Kultūras ziņas, kas tiešraidē nodrošina vienmērīgu kultūras informācijas plūsmu LTV1 kanālā uzreiz pēc LTV Dienas ziņām pulksten 18.25 – skatītākajā laika joslā. Kultūras ziņu saturu nodrošina LTV Kultūras redakcijas žurnālisti, redaktori un režisori. Vadītāji – Kristīne Komarovska un Jānis Holšteins-Upmanis.
18:44
Sporta ziņas
Ziņas, Seriāls, 266. Epizode, Latvija
18:51
Laika ziņas
Ziņas, Seriāls, 266. Epizode, Latvija
18:56
Ceturtā studija
Aktuālie notikumi, Ziņas, Seriāls, 104. Epizode, Latvija
Raidījuma "Ceturtā studija" jaunajā sezonā raidījums turpinās veidot sižetus par dažādām ikdienā redzamām neizdarībām, nepilnībām, kuras varētu novērst pavisam vienkārši. Vai tā būtu regulāri piegružota teritorija, nenoasfaltēts ietves posms, lifts, kas teju nekad nedarbojas – tās ir dažādas aplamības, kas mums apkārt ir ik dienas. Jaunajā sezonā skatītājus sagaidīs vizuālas pārmaiņas studijā. Radošā komanda turpinās strādāt pie jauna veida rubrikām un stāstiem. Tāpat tiks ieviesta "Valodas policija", kuras ietvaros raidījums dosies izmeklēt konkrēto dažādas ar valodas lietojumu saistītas ķibeles. "Vai tas ir normāli?" – šāds jautājums bieži izskan skatītāju sūtītajās vēstulēs, aprakstot kādu problēmu. Tāpēc jaunajā sezonā uzsāksim jaunu rubriku, lai meklētu atbildes uz daudzajiem jautājumiem. "Neērtos jautājumus ērtākai ikdienai" arī turpmāk uzraudzīs redaktores Silvijas Jokstes visu redzošā acs, par sociālajiem tīkliem rūpēsies redaktore Dace Silkalne, neērtos jautājumus studijā apskatīs skatītāju iemīļotie raidījuma vadītāji Inese Vaikule, Mārtiņš Labāns un Ramona Salmiņa, bet neatlaidīgie žurnālisti Inese Supe, Jana Vītoliņa, Laima Baumane, Kristaps Puriņš un Argots Pakalns uzdos neērtus jautājumus.
19:27
Laika ziņas
Ziņas, Seriāls, 105. Epizode, Latvija
19:30
Province
Dokumentāls, Seriāls, 29. Epizode, Latvija
Latvijas Televīzijas raidījums "Province" atgriežas ekrānos, lai dotos pie iedzīvotājiem visā Latvijā. Latvija nav tikai Rīga. Mēs būsim kopā, lai uzklausītu skaisto un brīžiem rūgto cilvēku dzīves pieredzi. Brauksim pa bezceļiem dziļos laukos un miljoniem vērtu maģistrāli pilsētās, lai tiktos ar dažādiem cilvēkiem.
20:00
Panorāma
Ziņas, 266. Epizode, Latvija, 7+
Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.
20:34
Šodienas jautājums
Sarunu šovs, 14. Epizode
No 31. augusta LTV1 tiks demonstrēts jauns diskusiju raidījums "Šodienas jautājums", kas ēterā būs četras reizes nedēļā (no pirmdienas līdz ceturtdienai) uzreiz pēc "Panorāmas"– pulksten 20.34. Raidījumu vadīs pieredzējusī LTV Ziņu dienesta žurnāliste Anete Bērtule, redaktore – Alīna Lastovska, kura iepriekš strādājusi vairākos plašsaziņas līdzekļos. Raidījums noritēs diskusijas formā – ar vienu, diviem vai vairākiem viesiem, plašāk skaidrojot un analizējot kādu no attiecīgās dienas svarīgākajiem notikumiem un meklējot atbildes uz sabiedrībai būtiskiem jautājumiem. Interneta pārraidē raidījums būs vērojams ar surdotulkojumu.
20:56
Sporta ziņas
Ziņas, Seriāls, 266. Epizode, Latvija
21:04
Laika ziņas
Ziņas, Seriāls, 266. Epizode, Latvija
21:10
Speciālizlaidums. Intervija ar Latvijas un Lietuvas ārlietu ministriem
1. Epizode
22:00
Putins: no spiega līdz prezidentam . Otrā daļa
Dokumentāls, 2. Epizode, 2020. Gads
Šogad aprit divdesmit gadi, kopš Vladimirs Putins kļuvis par Krievijas prezidentu. BBC veidotais dokumentālo filmu cikls trijās daļās ir rūpīgs, detalizēts un visaptverošs vērojums par to, kā Putins pakāpeniski nostiprināja savas varas pozīcijas, sākot jau ar jaunības gadiem VDK darbā, līdz pat šodienai. Filmu ciklā iekļautas intervijas ar Putina ienaidniekiem, Krievijas opozīcijas pārstāvjiem, tostarp žurnālistu un politisko aktīvistu Vladimiru Kara-Murzu, Borisa Jeļcina meitu Tatjanu Jumaševu un daudziem citiem. Kā vienkāršais jaunietis ar kaislību pret cīņas sportu kļuva par vienu no varenākajiem Krievijas politiķiem? Kādu nozīmi viņa dzīvē ieņēma Boriss Jeļcins un kā viņa prezidentūras laiks mainījis mūsdienu Krievijas "seju"? Un vai Putins jebkad ir atkāpies no VDG apgūtajām izrēķināšanās metodēm?
23:00
Nakts ziņas
Ziņas, Seriāls, 185. Epizode, Latvija
Ziņas tiem, kas vēl neguļ! Īsi par vissvarīgākajiem un aktuālākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē!
23:09
Sporta ziņas
Ziņas, Seriāls, 185. Epizode, Latvija
23:11
Laika ziņas
Ziņas, Seriāls, 185. Epizode, Latvija
23:15
Vera
Seriāls, 10. Sezona, 4. Epizode, Apvienotā Karaliste, 2019. Gads
Drosmīga un patiesa. Godīga un pašironiska. Apveltīta ar iekšējiem dēmoniem un smalku prātu. Inspektore Vera atgriežas noziegumu izmeklēšanas laukumos jau devīto sezonu pēc kārtas. Katrā no izmeklēšanas lietām Vera atrod un ierauga ko tādu, kas paslīd nemanīts citu acīm. Veras lomu atveido aktrise Brenda Bletina, kas ir vairākkārt nominēta Oskaram, tā skaitā par lomu Maika Lī filmā "Noslēpumi un meli", par kuru arī ieguvusi "Zelta Globusu". Pateicoties lieliskajiem reitingiem pēc devītās sezonas un skatītāju atzinībai, 2019. gadā turpinās arī desmitās sezonas uzņemšana. Sērijas balstītas uz rakstnieces Annas Klīvsas grāmatas "Veras Stenhoupas noslēpumi" motīviem.
1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

close