logo
logo
Sākums
Programma
LTV 1
Otr, 17.11
Treš, 18.11
Cet, 19.11
Piekt, 20.11
Sest, 21.11
Svēt, 22.11
Vakar
Šodien
Rīt
Cet, 26.11
Piekt, 27.11
Sest, 28.11
Svēt, 29.11
Pirm, 30.11
Otr, 01.12
00:10
Kultūrdeva
Culture, 37. Epizode, Latvija
22. novembrī "Kultūrdevas" studijā viesosies režisore Māra Ķimele, kura šogad Spēlmaņu naktī saņems balvu par Mūža ieguldījumu teātra mākslā. Kopā ar Henrietu Verhoustinsku skaidrosim, ko nozīmē Ķimeles teātris un kā to atšķirt no pārējo režisoru iestudējumiem. Raidījuma otrajā daļā viesos būs mūziķis un raidījuma "Dzirdi balsis ar Kārli Kazāku" vadītājs, kurš nule kā kļuvis arī par AKKA/LAA biedrības padomes prezidentu – Kārlis Kazāks. Kristīne Komarovska dosies kultūrrandiņā uz "Savvaļu". Tiekamies "Kultūrdevā"!
01:10
Nopietni? Skuteļa seriāls
Seriāls, 3. Epizode
Vēstures un ģeogrāfijas fanāts Andris (Mārtiņš Kozlovskis) pandēmijas dēļ zaudējis darbu tūrisma aģentūrā, kur strādājis par maršrutu sastādītāju. Taču viņš nedomā padoties. Andrim radusies ģeniāla ideja radīt labāko Latvijas apceļošanas raidījumu televīzijas vēsturē. Savā raidījumā "Brūnā zīme" viņš vēlas atrādīt vietas, kuras nav populāras, bet visādi citādi – kolosālas jeb īstas pērles. Viņam ir profesionāla filmēšanas komanda: skaņotājs Buda (Nauris Būda), operators Robčiks (Reinis Piziks), grimētāja Zanīte (Ilona Zariņa) un sievas brālis, snobiskais kinorežisors Oļegs (Jurijs Djakonovs). Līdzi brauc viņa bijušais kolēģis Ritvars (Jānis Skutelis), kurš arī palicis bez darba – viņš nolīgts par šoferi. Sievas Alises (Anete Bendika) iedrošināts, Andris ir ieguldījis savus pēdējos līdzekļus, lai realizētu šo pretenciozo projektu. Plāns piecās dienās nofilmēt piecus satriecošus raidījumus sāk izskatīties nereāls, kad komanda saprot – Andra kolosālās vietas ir kolosālas tikai "uz papīra" un izvēlētajos objektos nekā nav. Neskatoties uz to, katru dienu viņiem tomēr izdodas kaut ko satriecošu nofilmēt. Ko un kā – to ir grūti vārdos aprakstīt, tas jāredz pašiem!
01:40
Astrīdas Lindgrēnes jaunība. Drāma
Filma , 1. Epizode, Zviedrija, Denmark, 2018. Gads
Astrīda Ēriksone kopā ar savu mīlošo, bet ļoti konservatīvo ģimeni visu bērnību dzīvojusi savās bērnības mājās Smolandē. Kļūstot par jaunu sievieti, kas vēlas arvien vairāk brīvības, viņa sāk darbu vietējā laikraksta redakcijā pie redaktora Blumberga, kurš ievēro jaunās rakstnieces talantu, aso prātu un arī sievišķību. Astrīdas attiecības ar daudz vecāko Blumbergu beidzas ar to, ka Astrīda paliek stāvoklī. Viņš solās Astrīdu precēt, tomēr pagaidām viņu attiecībām jāpaliek noslēpumā, citādi izceltos skandāls. Astrīda nespēj apkaunot vecākus, tāpēc pamet bērnības mājas un dodas uz Kopenhāgenu, lai slepenībā laistu pasaulē dēlu Larsu un atstātu viņu audžumātes Marijas aprūpē. Filma par visā pasaulē iemīļotās bērnu grāmatu rakstnieces Astrīdas Lindgrēnes jaunības gadiem.
03:40
Daudz laimes, jubilār! . Politiķis un politologs Ivars Ijabs
Izklaide, Mūzika, Seriāls, 38. Epizode, Latvija
Politologs un politiķis Ivars Ijabs dzimis 1972. gadā, dienu pirms Latvijas dzimšanas dienas – 17. novembrī. Grīziņkalna zēns no Tallinas ielas, tāpēc šī rajona kultūrvēsture – J. Grīziņa un V. Belševicas daiļrade – viņam īpaši tuva. Taču šķiet, ka nav jautājumu Eiropas kultūrvēsturē, par ko Ijabam nebūtu vismaz viedokļa. Daudzi Ivaru pazīst kā izglītotu un erudītu cilvēku, Latvijas Universitātes pasniedzēju, profesoru, politikas zinātņu doktoru, kopš 2019. gada arī kā Eiropas Parlamenta deputātu. Taču mazāk ir to, kuri zina, ka Ivars cēlies no mākslas vides, viņa pirmā profesija ir mūziķis – mežradznieks. Mācījies Rīgas 6. vidusskolā – skolā ar mūzikas "novirzienu". Bijis slaveno pedagogu J. Sprancmaņa un H. Bārzdiņa skolnieks, spēlējis skolas pūtēju orķestrī "Auseklītis". Šis bija laiks, kas pieradināja gan pie disciplīnas, gan arī pie publiskas uzstāšanās. Skatuve Ivaram pazīstama jau no bērnības – viņa mamma ir Baiba Nollendorfa, Latvijas Nacionālā teātra aktrise. Vidusskolas gados Ivars turpināja mācīties "Mediņos", tad – Latvijas Mūzikas akadēmijā, kur ieguvis bakalaura grādu. Bijis mežradznieks pūtēju orķestrī "Rīga" un Liepājas simfoniskajā orķestrī. "Mežrags, protams, ir lieliskākais no pūšamajiem instrumentiem," smejoties saka Ivars pats, piebilstot, ka "grūts gan". Taču Ijabam, kā lielam grāmatu lasītājam un domātājam, ar mūziku vien bija par maz. Turklāt – vajadzēja uzturēt arī ģimeni. No 1997. līdz 2003. gadam studējis Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē. Ieguvis maģistra grādu filozofijā (2003), pēc tam ieguvis politikas zinātnes zinātņu doktora grādu (2007). Precējies ar vijolnieci Terēzi Zīberti-Ijabu.
04:15
Aizliegtais paņēmiens
Aktuālie notikumi, Dokumentāls, Ziņas, Seriāls, 36. Epizode, Latvija
Pirmdienās, pulksten 19:30 LTV1 piedāvā sociālpolitisku tematu raidījumu "Aizliegtais paņēmiens" ar žurnālistu Gunti Bojāru, kurš informācijas iegūšanai līdzās tradicionālajām žurnālistikas metodēm izmantos arī eksperimentus, testus, slēpto filmēšanu, fikciju, tādejādi atklājot problēmas sabiedrībā.
05:05
Es – savai zemītei
Lauku dzīve, Seriāls, 2. Epizode, Latvija
Piecu raidījumu cikla galvenā tēma būs mežs visā tā godībā un daudzveidībā. Meža vērtību vislabāk jūt tie cilvēki, kuri ar to saskarsmē ir savā ikdienā. Jums būs iespēja iepazīt šī gada konkursa "Sakoptākais mežs" meža īpašniekus, kuri pārsteidz ar savu radošumu, asprātību un gudras izpratnes pilno attieksmi.
05:30
Izgudrotāji
Business, Tech, 2. Epizode
Leģenda vēsta, ka viens no pasaules lielākajiem atklājumiem esot radies, ābolam piezemējoties uz Ņūtona galvas. Turpretī mūsdienās jaunu lietu izgudrošana un radīšana ir gadiem ilgs un sarežģīts, taču noteikti arī radošs process! Raidījuma vadītāji Rūdolfs Puķītis un Dagnija Loča dosies pie Latvijas gudrākajiem prātiem un ieskatīsies viņu darba aizkulisēs.
06:00
Latvijas Republikas valsts himna
Mūzika, 1. Epizode, Latvija
06:02
Ceturtā studija
Aktuālie notikumi, Ziņas, Seriāls, 128. Epizode, Latvija
Raidījuma "Ceturtā studija" jaunajā sezonā raidījums turpinās veidot sižetus par dažādām ikdienā redzamām neizdarībām, nepilnībām, kuras varētu novērst pavisam vienkārši. Vai tā būtu regulāri piegružota teritorija, nenoasfaltēts ietves posms, lifts, kas teju nekad nedarbojas – tās ir dažādas aplamības, kas mums apkārt ir ik dienas. Jaunajā sezonā skatītājus sagaidīs vizuālas pārmaiņas studijā. Radošā komanda turpinās strādāt pie jauna veida rubrikām un stāstiem. Tāpat tiks ieviesta "Valodas policija", kuras ietvaros raidījums dosies izmeklēt konkrēto dažādas ar valodas lietojumu saistītas ķibeles. "Vai tas ir normāli?" – šāds jautājums bieži izskan skatītāju sūtītajās vēstulēs, aprakstot kādu problēmu. Tāpēc jaunajā sezonā uzsāksim jaunu rubriku, lai meklētu atbildes uz daudzajiem jautājumiem. "Neērtos jautājumus ērtākai ikdienai" arī turpmāk uzraudzīs redaktores Silvijas Jokstes visu redzošā acs, par sociālajiem tīkliem rūpēsies redaktore Dace Silkalne, neērtos jautājumus studijā apskatīs skatītāju iemīļotie raidījuma vadītāji Inese Vaikule, Mārtiņš Labāns un Ramona Salmiņa, bet neatlaidīgie žurnālisti Inese Supe, Jana Vītoliņa, Laima Baumane, Kristaps Puriņš un Argots Pakalns uzdos neērtus jautājumus.
06:30
Rīta Panorāma
Ziņas, Seriāls, 226. Epizode, Latvija
"Rīta Panorāma" – ēterā no pl. 6.30 – 8.30, iepazīstinot ar jaunāko informāciju par Latvijas un pasaules notikumiem un to attīstību, kā arī izvērtējot aizvadītās diennakts aktualitāšu nozīmību. "Rīta Panorāma" piedāvā arī jaunākās sporta aktualitātes, laika prognozi un sarunas ar studijas viesiem.
08:35
Mīlas viesulis
Seriāls, 15. Sezona, 260. Epizode, Vācija, 2019. Gads, 7+
Džesika iekrīt Mariannas izliktajās lamatās, Henrijs prasa Džesikai paskaidrojumu, Džesika apsūdz notikušajā Henrija māti Mariannu. Valentīna uzzina, ka Fabiānam ir iespēja iegūt stipendiju studijām mūzikas augstskolā, viņa saprot, ka abiem būs jāšķiras. Kristofs iepazīstas ar savu dēlu Timu, bet noklusē viņam savu identitāti. Francīte un Lūsija svin kopā ar Denīzi vecmeitu ballīti.
09:35
Mana vienīgā
Seriāls, 199. Epizode, Portugāle
Jaunības ideālu pārņemtais Luišs, noslēdzis studijas Lisabonā, visiem par pārsteigumu nepakļaujas vecāku spiedienam un atsakās no karjeras ģimenes būvuzņēmumā. Drauga mudināts, viņš nolemj pārcelties uz Angolu un sākt jaunu dzīvi tur. Āfrikas pasakainā daba viņu apbur uzreiz, tāpat kā skaistā meitene no Luandas – Mara. Taču Luiša un Maras mīlestība atduras pret neskaitāmiem šķēršļiem. Vecāku nosodījums, sabiedrības aizspriedumi un nelabvēļu intrigas draud iznīcināt viņu cerības būt laimīgiem kopā.
10:35
Top Shop piedāvā
Teleshop, 679. Epizode, Latvija
10:50
Alpu dakteris
Seriāls, 8. Sezona, 8. Epizode, Vācija, 12+
Nav vietas, kur labāk patverties no pilsētas kņadas, trokšņa un stresa kā kalni. Bet dzīvot tur? Dzimto Alpu mazpilsētiņu, saucot tās gaisotni par smacējošu un aprobežotu, Mārtins pameta jau pirms daudziem gadiem, lai kļūtu par veiksmīgu ārstu kosmopolītiskajā Ņujorkā. Nu viņš ir atgriezies.
11:43
Tuesi.lv
Dokumentāls, 21. Epizode, Latvija
11:45
Latvijas Sirdsdziesma
Izklaide, Mūzika, Seriāls, 37. Epizode, Latvija
Arī šajā raidījuma sezonā klausīsimies jaunas un skanīgas aptaujas dziesmas un dzīvosim līdzi jaunrades tapšanas stāstiem! Arī šajā gadā dosimies Latvijas ārēs satikt interesantus un muzikālus cilvēkus, kuri ir mums tepat, blakus!
12:40
Top Shop piedāvā
Teleshop, 680. Epizode, Latvija
13:00
Sporta studija
Seriāls, Sports, 34. Epizode, Latvija
"Sporta studijā" arī jaunajā sezonā būs divi vadītāji, pamīšus šīm lomām mainīsies Dāvids Ernštreits, Reinis Ošenieks un Raimonds Gekišs, kuri paši arī visas sezonas garumā gatavos plašākus sižetus raidījumam kopā korespondentiem Andri Auziņu un Matīsu Timofejevu. Gaidāms plašāks Matīsa Timofejeva sižets par notikušo Ķeguma trasē, kur tika aizvadīti veseli trīs Pasaules čempionāta posmi motokrosā solo klasēs. Šoreiz ne vairs par rezultātiem, bet visa notikušā aizkulisēm. Joprojām priekšplānā "Sporta studijas" raidījumos mūsu pašu sportisti ikdienā un sacensību režīmā, Covid-19 pandēmijas laikā ir iespēja satikt lielākās zvaigznes (neskaitot NBA un NHL spēlētājus), jo daudzos veidos sezona nav sākusies. Latvijā jau ilgāku laiku ir viena no mūsu spožākajām basketbola zvaigznēm Dāvis Bertāns, kurš tika pie jauna līguma NBA. Dāvis šajā laikā Latvijā iesaistījās arī vairākās sociālās aktivitātēs, kas nepalika ārpus raidījuma veidotāju redzesloka.
13:45
Province
Dokumentāls, Seriāls, 37. Epizode, Latvija
Latvijas Televīzijas raidījums "Province" atgriežas ekrānos, lai dotos pie iedzīvotājiem visā Latvijā. Latvija nav tikai Rīga. Mēs būsim kopā, lai uzklausītu skaisto un brīžiem rūgto cilvēku dzīves pieredzi. Brauksim pa bezceļiem dziļos laukos un miljoniem vērtu maģistrāli pilsētās, lai tiktos ar dažādiem cilvēkiem.
14:15
Cytaidi latviskais. Annas diena . Annas diena
Culture, 3. Epizode
Latgalē Annas dienu tradicionāli svin Dagdā. Raidījuma vadītājs Arnis Slobožaņins skatītājus vedīs uz Olovecas "Ezermaļiem", kur jau trešo gadu Annas dienā – 26. jūlijā – tiek atvērts melnās keramikas ceplis. Ceplī top Evijas Maļevičas-Grundeles, Ilmāra Veceļa, podnieka ar 30 gadu stāžu, un četru citu meistaru melnās keramikas podi, bļodas, vāzes – trauki, kas noder prasmīgai saimniecei, jo Annas diena tiek uzskatīta par saimnieču dienu. Vienu bļodu Arnis vedīs uz Nagļiem, gandrīz pāri visam novadam uz Lubāna Latgales pusi Īdeņu, kur saimnieko Anna Macāne. Saimniece cienās ar zandartu, un abi izstaigās purva taku. Latgales kontekstā nedrīkst piemirst Annas dienas garīgo pusi. Bērzgalē ir Sv. Annas baznīca, kur par godu Annas dienai notiek mise un Euharstiskā procesija. Tā ir Katoļu Baznīcas tradīcija, kas radusies 13. gs. beigās kā svinīga Kristus godināšana, draudzes ticības un vienotības apliecinājums. Kur baznīca, tur tirgošanās – raidījumā izskaņā par garīgā un laicīgā sadzīvošanu Bērzgalē.
14:45
Top Shop piedāvā
Teleshop, 681. Epizode, Latvija
15:00
Krustpunktā
Aktuālie notikumi, Radio, Ziņas, 179. Epizode
Visvairāk klausītais Latvijas radio raidījums "Krustpunktā" redzams arī Latvijas televīzijas ēterā. Ne tiešraidē, bet ar nelielu nobīdi, iespējams sekot līdzi gan aktuālajām intervijām, gan klausītāju uzdotajiem jautājumiem un amatpersonu atbildēm.
16:00
Mana vienīgā
Seriāls, 198. Epizode, Portugāle
Jaunības ideālu pārņemtais Luišs, noslēdzis studijas Lisabonā, visiem par pārsteigumu nepakļaujas vecāku spiedienam un atsakās no karjeras ģimenes būvuzņēmumā. Drauga mudināts, viņš nolemj pārcelties uz Angolu un sākt jaunu dzīvi tur. Āfrikas pasakainā daba viņu apbur uzreiz, tāpat kā skaistā meitene no Luandas – Mara. Taču Luiša un Maras mīlestība atduras pret neskaitāmiem šķēršļiem. Vecāku nosodījums, sabiedrības aizspriedumi un nelabvēļu intrigas draud iznīcināt viņu cerības būt laimīgiem kopā.
17:00
Mīlas viesulis
Seriāls, 15. Sezona, 260. Epizode, Vācija, 2019. Gads, 7+
Džesika iekrīt Mariannas izliktajās lamatās, Henrijs prasa Džesikai paskaidrojumu, Džesika apsūdz notikušajā Henrija māti Mariannu. Valentīna uzzina, ka Fabiānam ir iespēja iegūt stipendiju studijām mūzikas augstskolā, viņa saprot, ka abiem būs jāšķiras. Kristofs iepazīstas ar savu dēlu Timu, bet noklusē viņam savu identitāti. Francīte un Lūsija svin kopā ar Denīzi vecmeitu ballīti.
18:00
Dienas ziņas
Ziņas, Seriāls, 329. Epizode, Latvija
18:29
Kultūras ziņas
Culture, Ziņas, Seriāls, 224. Epizode, Latvija
Katru darbadienu LTV1 piedāvā dinamisku ikdienas kultūras aktualitāšu raidījumu Kultūras ziņas, kas tiešraidē nodrošina vienmērīgu kultūras informācijas plūsmu LTV1 kanālā uzreiz pēc LTV Dienas ziņām pulksten 18.25 – skatītākajā laika joslā. Kultūras ziņu saturu nodrošina LTV Kultūras redakcijas žurnālisti, redaktori un režisori. Vadītāji – Kristīne Komarovska un Jānis Holšteins-Upmanis.
18:44
Sporta ziņas
Ziņas, Seriāls, 329. Epizode, Latvija
18:51
Laika ziņas
Ziņas, Seriāls, 329. Epizode, Latvija
18:56
Ceturtā studija
Aktuālie notikumi, Ziņas, Seriāls, 129. Epizode, Latvija
Raidījuma "Ceturtā studija" jaunajā sezonā raidījums turpinās veidot sižetus par dažādām ikdienā redzamām neizdarībām, nepilnībām, kuras varētu novērst pavisam vienkārši. Vai tā būtu regulāri piegružota teritorija, nenoasfaltēts ietves posms, lifts, kas teju nekad nedarbojas – tās ir dažādas aplamības, kas mums apkārt ir ik dienas. Jaunajā sezonā skatītājus sagaidīs vizuālas pārmaiņas studijā. Radošā komanda turpinās strādāt pie jauna veida rubrikām un stāstiem. Tāpat tiks ieviesta "Valodas policija", kuras ietvaros raidījums dosies izmeklēt konkrēto dažādas ar valodas lietojumu saistītas ķibeles. "Vai tas ir normāli?" – šāds jautājums bieži izskan skatītāju sūtītajās vēstulēs, aprakstot kādu problēmu. Tāpēc jaunajā sezonā uzsāksim jaunu rubriku, lai meklētu atbildes uz daudzajiem jautājumiem. "Neērtos jautājumus ērtākai ikdienai" arī turpmāk uzraudzīs redaktores Silvijas Jokstes visu redzošā acs, par sociālajiem tīkliem rūpēsies redaktore Dace Silkalne, neērtos jautājumus studijā apskatīs skatītāju iemīļotie raidījuma vadītāji Inese Vaikule, Mārtiņš Labāns un Ramona Salmiņa, bet neatlaidīgie žurnālisti Inese Supe, Jana Vītoliņa, Laima Baumane, Kristaps Puriņš un Argots Pakalns uzdos neērtus jautājumus.
19:27
Laika ziņas
Ziņas, Seriāls, 130. Epizode, Latvija
19:30
Province
Dokumentāls, Seriāls, 38. Epizode, Latvija
Latvijas Televīzijas raidījums "Province" atgriežas ekrānos, lai dotos pie iedzīvotājiem visā Latvijā. Latvija nav tikai Rīga. Mēs būsim kopā, lai uzklausītu skaisto un brīžiem rūgto cilvēku dzīves pieredzi. Brauksim pa bezceļiem dziļos laukos un miljoniem vērtu maģistrāli pilsētās, lai tiktos ar dažādiem cilvēkiem.
20:00
Panorāma
Ziņas, 329. Epizode
Latvijā vecākā informatīvā programma Panorāma , kas ēterā ir kopš 1958. gada, šo gadu laikā pulcējusi vairākus simtus darbinieku. Šodien Panorāmas veidošanā iesaistās gandrīz viss Latvijas televīzijas Ziņu dienests. Panorāma neapšaubāmi ir mediju ikona Latvijā, un daudz kas vairāk par vienkāršu ziņu raidījumu. Panorāma ir Atmodas lieciniece un veicinātāja. Ar šo raidījumu uzaugušas vairākas paaudzes, kurām Panorāmas skatīšanās ir nesatricināms ikvakara rituāls.
20:34
Šodienas jautājums
Sarunu šovs, 49. Epizode
No 31. augusta LTV1 tiks demonstrēts jauns diskusiju raidījums "Šodienas jautājums", kas ēterā būs četras reizes nedēļā (no pirmdienas līdz ceturtdienai) uzreiz pēc "Panorāmas"– pulksten 20.34. Raidījumu vadīs pieredzējusī LTV Ziņu dienesta žurnāliste Anete Bērtule, redaktore – Alīna Lastovska, kura iepriekš strādājusi vairākos plašsaziņas līdzekļos. Raidījums noritēs diskusijas formā – ar vienu, diviem vai vairākiem viesiem, plašāk skaidrojot un analizējot kādu no attiecīgās dienas svarīgākajiem notikumiem un meklējot atbildes uz sabiedrībai būtiskiem jautājumiem. Interneta pārraidē raidījums būs vērojams ar surdotulkojumu.
20:56
Sporta ziņas
Ziņas, Seriāls, 329. Epizode, Latvija
21:04
Laika ziņas
Ziņas, Seriāls, 329. Epizode, Latvija
21:10
1:1. Aktuālā intervija
Aktuālie notikumi, Ziņas, Seriāls, 39. Epizode, Latvija
Katru otrdienas vakaru plkst. 21.15 Latvijas Televīzija piedāvā raidījumu "1:1" [viens pret vienu]. Raidījums veidots pēc britu televīzijas hard talk parauga, kur studijā satiekas sabiedrībā zināma personība un žurnālists. 45 minūšu garā intervijā, "1:1" mērķis ir ne tikai izdiskutēt sabiedrībai svarīgas aktualitātes, bet arī atklāt intervējamā personību. Raidījuma viesi tiek izvēlēti, vadoties pēc tā brīža aktualitātēm, vai arī, skatoties uz konkrētās personas potenciālo ietekmi uz sagaidāmajiem notikumiem nākotnē. Uz raidījumu tiek aicināti dažādu jomu pārstāvji — valsts pirmās amatpersonas, biznesa, kultūras un nevalstiskā sektora pārstāvji. Raidījumu vada žurnālists Gundars Rēders.
22:00
Latvijas Kods . Nesaprastie. Dokumentāla filma
Seriāls, 1. Epizode
Latvijas Televīzijas īsfilmu projekts "Latvijas kods" ir platforma, kur sevi pieteikt debitantiem, kā arī pazīstamiem autoriem, lai īstenotu mazajam formātam atbilstošas ieceres.
22:30
Latvijas filmas Latvijas šodienai. Gorbačovs. Paradīze . Gorbačovs. Paradīze
Ziņas, Dokumentāls, 2. Epizode
Latvijas kino šobrīd piedzīvo jaunu radošu vilni! Tā nav dzīve, tas ir kino, tā reiz dziedāja latviešu populārajā dziesmā. Laiki mainās, nāk arvien jauni kino varoņi, un negaidītos kino žanros sevi piesaka jaunie režisori. Sevi pierāda brīnišķīgi aktieri, simtiem statistu garas stundas pavada filmēšanas laukumā, un visi kopā piedzīvo aizraujošus aizkadra stāstus! Kino veidošana ir aizraujošs, smags, pārsteigumiem un izaicinājumiem piepildīts process. Sapnis par pirmo kino lomu ir tikpat liels kā sapnis uzcelt Sniegbaltītes stikla pili tuvējā Rīgas mežā. Latvijas simtgades kinofilmu birums ir atklājis, ka Latvijas kino rada vērtīgus stāstus. "Latvijas filmas Latvijas šodienai" piedāvā dokumentālu piecu filmu ciklu. Tie būs filmēšanas aizkadri, dalība dažādos kino procesos, aktieru atlases izveide, kino mūzikas komponēšana vai ieskaņošana, un daudz citu interesantu notikumu.
23:00
Nakts ziņas
Ziņas, Seriāls, 229. Epizode, Latvija
Ziņas tiem, kas vēl neguļ! Īsi par vissvarīgākajiem un aktuālākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē!
23:09
Sporta ziņas
Ziņas, Seriāls, 229. Epizode, Latvija
23:11
Laika ziņas
Ziņas, Seriāls, 229. Epizode, Latvija
23:15
Katrīna Lielā
Seriāls, 3. Epizode, Apvienotā Karaliste, 2019. Gads
Drāma četrās sērijās "Katrīna Lielā" stāsta par politiski drūmo un seksuāli uzlādēto Krievijas imperatores Katrīnas Lielās, kuru atveido Amerikas Kinoakadēmijas balvas ieguvēja Helēna Mirena, galmu. Katrīnai Lielajai piederēja augstākā vara visā Krievijā gandrīz pusi no 18. gadsimta, taču miniseriāla centrā nonākušas Katrīnas Lielās gaitas tuvāk viņas valdīšanas izskaņai – laikā, kad viņa aizvadīja kaislīgu dēku ar Grigoriju Potjomkinu (atveido Džeisons Klārks).
1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

close