logo
logo
Sākums
Jaunumi
Pievienots jauns kanāls RīgaTV 24
31/10/2020

Pievienots jauns kanāls RīgaTV 24

Jau no 31.oktobra Home3 skatītāji savos TV ekrānos varēs baudīt kanālu RīgaTV 24!

Kanāls piedāvā informatīvi dokumentālus diskusiju raidījumus, kuros ik dienu var dzirdēt Latvijas viedokļu līderus par aktuālajām nedēļas tēmām. Šis ir vienīgais medijs Latvijā, kas 90% no tā satura veido tiešraidē. Skatītāji varēs baudīt tādus raidījumus kā “Preses klubs”, “La Dolce Vita ar Roberto”, “Dzīvīte”, “Vēlais ar Streipu” un daudzus citus iecienītus pašmāju raidījumus.

Jaunais kanāls ir pieejams visiem Sākuma, Mājas un Mājas+ pakas skatītājiem.

Kanāls tiks pievienots automātiski un skatītājiem nekādas papildus darbības nav jāveic. RīgaTV 24 kanālu atradīsiet pozīcijā nr 16.

 

LŪK, JAUNĀ KANĀLĀ AKTUĀLĀKAIS SATURS

Preses klubs

Diskusiju raidījums, kurā ik dienu iespējams uzzināt profesionāļu un sabiedrībā zināmu cilvēku privāto un profesionālo viedokli par dienas notikumiem.

Dzīvīte

Dzīvesstila raidījums visai ģimenei, kas sniedz praktiskus un noderīgus padomus.  Raidījumā tiek aplūkotas visdažādākās tēmas, pieaicinot konkrēto jomu speciālistus.

Vēlais ar Streipu

Visu iemīļotais ikdienas izklaidējošs vakara šovs ar Kārli Streipu. Satīriskās ziņas par svarīgākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē, Twitter karstākās diskusijas, asprātīgš karikatūras un kas vairāk.

La Dolce Vita. Ar Roberto

Atraktīvais pavāršovs, itāļu šovmeņa, Roberto Meloni vadībā.  Katru darba dienu plkst. 12:00 tiešraidē var vērot dažādu recepšu pagatavošanu kopā ar pieaicinātiem viesiem.

 

 

 

Atpakaļ
1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

close