logo
logo
Sākums
Jaunumi
Pievienojas jauns kanāls – FOX
08/07/2019

Pievienojas jauns kanāls – FOX

Cienījamais, klient!

Ar prieku paziņojam, ka sākot ar šodienu, kanāls FOX būs pieejams TVPlay Home klientiem!

2019. gada jūlijs nāks ar lielisku TVPlay Home satura papildinājumu! Kanāls FOX ir slavens ar atzītiem un novērtētiem seriāliem, kas izklaidē un izglīto visas vecuma grupas. Tagad Jums būs iespēja sekot līdzi jaunākajām filmām, seriāliem un to sērijām, intervijām ar zvaigznēm un citam ekskluzīvam saturam. Jaunais kanāls noteikti vienaldzīgos pie TV ekrāniem neatstās!

NEPALAIDIET GARĀM FOX KANĀLA AKTUĀLOS NOTIKUMUS JŪLIJĀ:

ATLANTA 3
“Atlanta” ir, iespējams, labākais jaunais seriāls un tā rādītāji nemelo: repera  Childish Gambino UN kanāla FOX darbs ir labākā televīzijas komēdija kopš 2013. gada. Pirmā epizode piesaistīja 1.8 miljonus skatītāju. Seriāls stāsta par jauniem puišiem,  kuri cenšas izsisties Atlantas pulsējošajā hip-hop vidē, kas ir mājas industrijas  lielākajiem un spožākajiem

DEEP STATE 2
Kas notiek, ja cilvēks, kurš uzskata, ka viņš ir aizgājis no MI6, bet tiek atgriezts vēlreiz? Otrā sezona ļaus iedziļinās tumšajā pasaulē, kur Harijs un Leila, kas tagad ir aizgājuši no spēles, ir spiesti iesaistīties pēc tam, kad Leila saņem palīdzību no Aicha (kurš, viņuprāt, bija miris), un ir jādara viss iespējamais, lai apturētu ļaundabīgo tīklu, kas ir pazīstams kā “Deep state”.

Jūsu TVPlay Home!

 

Atpakaļ
1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

close