logo
logo
Sākums
Jaunumi
Home3 nomaksas līguma papildinājums
02/07/2020

Home3 nomaksas līguma papildinājums

Cienījamais klient!

Mēs, Home3, esam par iedvesmas un televīzijas izklaides nodrošināšanu ikkatram mūsu klientam. Tikpat būtiski mums ir ievērot labo uzņēmējdarbības praksi un padarīt līguma nosacījumus klientiem saprotamākus, tāpēc informējam, ka esam papildinājuši Home3 nomaksas līguma nosacījumus ar sekojošu punktu, kas stāsies spēkā no 2020. gada 2. Augusta:

12. Saskaņā ar līgumu starp Pārdevēju un “AS Inbank branch” prasījuma tiesības uz maksājamo summu par Ierīci, kura saskaņā ar šo līgumu tika iegādāta uz nomaksu no Pārdevēja, var tikt nodotas “AS Inbank branch”, reģistrācijas Nr.305340173, Kareivių g. 11B, LT-09109 Viļņa. Papildus prasījuma tiesībām “AS Inbank branch” saņems Pircēja personas datus, kas nepieciešami maksājamās summas administrēšanai: vārds/ uzvārds, personas kods, adrese, tālruņa numurs, Ierīces nosaukums, līguma numurs, līguma ilgums, parakstīšanas datums, summa, kas maksājama par telekomunikāciju iekārtām, un ikmēneša maksājums.

Attiecīgi sekojošo punktu numerācija turpinās pēc jaunā 12.punkta.

IZMAIŅAS STĀJAS SPĒKĀ AUTOMĀTISKI

Ja Jums nešķiet pieņemamas šīs izmaiņas, varat izbeigt līgumattiecības un tas ir jāizdara 30 dienu laikā no šī paziņojuma izsūtīšanas brīža līgumā noteiktajā kārtībā. Vairāk informācija zvanot uz informatīvo tālruni – 8686 vai 80205379. Līgumattiecības var izbeigt bez līgumsoda par līguma pirmstermiņa izbeigšanu, taču atlīdzinot subsīdijas maksu, ja tāda ir, par atlikušo mēnešu skaitu līdz abonēšanas perioda beigām.

ATGĀDINĀM PAR MŪSU FUNKCIJĀM, KAS PADARĪS JŪSU SKATĪŠANĀS PIEREDZI VĒL ĒRTĀKU

Arhīvs: Izmantojiet arhīvu, lai atkārtoti noskatītos iemīļotos raidījumus, filmas un pārraides līdz pat septiņām dienām.
Videotēka: Skatieties savas mīļākas un aktuālākās filmas, seriālus un pārraides uz TV ekrāniem jebkurā laikā.
Go3: Skatieties savus iemīļotākos TV kanālus un video saturu jebkurā mobilajā ierīcē!
Audio valodas izvēle: Uzstādiet pārraides tulkojuma balss ierakstu sev vēlamajā valodā

Jūsu Home3

Atpakaļ
1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

close