logo
logo
Sākums
Jaunumi
Divi jauni kanāli – MIR un RTVi
12/03/2021

Divi jauni kanāli – MIR un RTVi

Pašlaik Home3 kanālu klāstā ir pieejami 5 kanāli, kas nodrošina daudzveidīgu saturu krievu valodā: PBK, 3+ Latvija, CTC Baltic, Ohota i Ribalka un TV1000 Ruskoje Kino. Ar prieku informējam, ka, sākot ar 15.03., Home3 kanālu klāsts ir papildināts ar 2 jauniem Krievijas kanāliem – RTVi un MIR, kā arī atgādinām, ka vairākiem filmu, dokumentālo un multfilmu kanāliem ir pieejama krievu audio valoda.

Kanāli ir pievienoti šādās Home3 TV pakās: Sākuma, Mājas un Mājas+, kā arī Sudraba, Izklaides, Zelta un Platīna pakās. Kanāli tiek pievienoti automātiski un skatītājiem nekādas papildus darbības nav jāveic.

Kanāls MIR ir informatīvi izklaidējošs kanāls krievu valodā. Starp ziņām un analītiskiem raidījumiem atradusies vieta arī populāriem sarunu šoviem, jaunākajiem Krievijas seriāliem, kā arī mākslas un dokumentālajām filmām.

Meklējiet kanālu 57. pozīcijā!

RTVi ir skatāmas ziņu pārraides par notikumiem Krievijā un pasaulē, aktuālākie diskusiju raidījumi, dažādas kultūras un izklaides pārraides, dokumentālie raidījumi, populārākie seriāli, filmas un plašs saturs bērniem un jauniešiem krievu valodā.

Meklējiet kanālu 55. pozīcijā!

POPULĀRĀKIE RAIDĪJUMI KANĀLĀ RTVi:

Īpašais viesis

Iknedēļas sarunu šovs kopā ar Tīnu Kandelaki. Intervijas ar krievu politiķiem un uzņēmējiem, kultūras un sabiedriskiem darbiniekiem, kurās tiek apspriesti paši karstākie sociālo tīklu un televīzijas kanālu temati.

 

Spoilers

Raidījums par politiskajām tehnoloģijām un vēlēšanu procesiem visā pasaulē. Profesors Aleksejs Sitņikovs, kurš ir veicis simtiem vēlēšanu kampaņu visā pasaulē, vienkāršā valodā izklāsta svarīgāko par politiku.

 

POPULĀRĀKIE IZKLAIDES ŠOVI KANĀLĀ MIR:

Vājākais posms

Viktorīna par vispārējo zināšanu jautājumiem. Katra raunda beigās dalībnieki izlemj, kurš no komandas ir “vājākais posms”, kam ir jāpamet spēle. Viktorīnas vadītāja ir Olimpiskā sinhronās peldēšanas čempione Marija Kiseļeva.

Kino spēle

Viktorīna par padomju laika filmām, kur par pareizām atbildēm dalībnieki var saņemt naudas laimestu. Viktorīnas vadītājs ir krievu aktieris un humorists  Sergejs Belogolovtsevs.

Atpakaļ
1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

close