logo
logo
Sākums
Jaunumi
Lutināšanas programmas janvāra izlozes rezultāti
12/02/2019

Lutināšanas programmas janvāra izlozes rezultāti

LUTINĀŠANAS PROGRAMMAS JANVĀRA IZLOZES REZULTĀTI

Pirmais gada mēnesis janvāris ir laiks, kad baudīt ziemas priekus no visas sirds! Tāpēc TVPlay Home ir parūpējies par īpašām dāvanām, lai klientu dzīvē netrūktu aizraujošu mirkļu.

Šomēnes četriem klientiem dāvināsim iespēju laimēt slēpošanas un atpūtas parka “Ozolkalns” dāvanu karti 40 € vērtībā un pavadīt dienu, atpūšoties aktīvi – slēpojot vai snovojot un iestiprinoties atpūtas parka kafejnīcā.

Trim mūsu klientiem būs iespēja sajust vasaras vēsmas ziemas drēgnumā – dāvināsim viņiem atpūtu, izbaudot ūdens priekus atrakciju parkā Līvu akvaparks.

Lai baudot ziemu un tās piedāvātās izklaides, nebūtu jāraizējas, ka izlādēsies telefona vai planšetdatora baterija, trim mūsu klientiem dāvināsim TVPlay Home viedierīču ārējo akumulatoru.

Lūk, janvāra mēneša balvu ieguvēju saraksts:

Pieci TVPlay Home klienti ir laimējuši slēpošanas un atpūtas parka “Ozolkalns” dāvanu karti 40 € vērtībā:

  • 879*** Romans Veinbergs
  • 839*** Ilgonis Rags
  • 5634*** Gvido Bergs
  • 5203*** Arvīds Plūme

Trīs TVPlay Home klienti ir laimējuši divas dienas biļetes ūdens atrakciju parkā “Līvu akvaparks”:  

  • 1876*** Zaiga Stepiņa
  • 5201*** Inga Miķelsone-Leimane
  • 836*** Guntars Gerdins

Trīs TVPlay Home klienti ir laimējuši TVPlay Home viedierīču ārējo akumulatoru:

  • 965*** Rita Ozoliņa
  • 950*** Kristaps Līdaks
  • 5604*** Māris Beržuks

Apsveicam! Ar visiem uzvarētājiem esam sazinājušies arī personīgi.

Gada īsākais mēnesis februāris tradicionāli nāk ar lielāko aukstumu, tāpēc TVPlay Home ir parūpējies, lai arī šajā gada laikā mūsu klienti justos silti, labi un komfortabli.

Februāra Lutināšanas programmas ietvaros mūsu klientiem būs iespēja pieteikties TVPlay Home termosu izlozei. Šie elegantie termosi saglabās līdzpaņemto karsto dzērienu temperatūru pat vislielākajā ziemas aukstumā. Februārī klientiem būs arī iespēja pieteikties izlozei, lai laimētu pasākumu biļešu tirdzniecības vietnes bilesuparadize.lv dāvanu karti un iepriecinātu sevi ar koncerta, operas vai teātra izrādes apmeklējumu. Un kāds no TVPlay Home klientiem saņems pavisam īpašu dāvanu – uzticamu pavadoni gan mājās, gan darbā! Klientiem būs iespēja pieteikties modernā, elegantā un jaudīgā planšetdatora Lenovo IdeaTab 4-X304L 10.1 IPS 16GB 4G izlozei!

Atpakaļ
1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

close