logo
logo
Sākums
Klientiem
Lutināšanas programma
Par lutināšanas programmu
Par lutināšanas programmu

Ir tik daudz ieguvumi, ja esi Home3 klients! Uzzini par Lutināšanas programmu vairāk, ielogojoties savā profilā: https://mans.home3.lv/

Izklaide viena klikšķa attālumā – tas ir iespējams kopā ar Home3 Lutināšanas programmu! Dodieties jautrā piedzīvojumā ar ģimeni brīvā dabā vai apmeklējiet kino, slidotavu vai koncertu. Piedalieties un laimējiet vērtīgas balvas – televizoru, ieejas biļetes uz sporta pasākumiem, festivāliem vai zoodārzu. Izbaudiet relaksējošu atpūtu kādā no Latvijas SPA centriem vai maltīti restorānā.

Jo ilgāk esat Home3 klients, jo vairāk Jūs lutināsim, taču iespējas tikt pie medus poda ir arī jaunajiem klientiem!  • 1. lutināšanas līmenis– klienti, kas izmanto Home3 pakalpojumus 2 – 3 gadus,
  • 2. lutināšanas līmenis– klienti, kas izmanto Home3 pakalpojumus 4 – 5 gadus,
  • 3. lutināšanas līmenis– klienti, kas izmanto Home3 pakalpojumus 6 – 9 gadus,
  • VIP lutināšanas līmenis – klienti, kuri izmanto Home3 pakalpojumus 10 gadus un ilgāk. Par VIP līmeņa klientu iespējams kļūt arī klientam, kurš ir Mājas+ pakas un Mājas+ internets pakas klients jau no pirmās dienas vai arī lieto trīs un vairāk papildproduktus (piemēram, HD+ kanālu paku, kanālus pieaugušajiem, Home3 katrā istabā un citus).

Nāciet uz Mans.home3.lv un uzziniet, ko Lutināšanas programma piedāvā tieši Jums un kurā lutināšanas līmenī Jūs esat. Katru mēnesi mēs Jūs lutināsim ar jauniem piedāvājumiem!

Lai piedalītos izlozēs un izmantotu īpašos atlaižu piedāvājumus, ienāciet mans.home3.lv

1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

close