logo
logo
Sākums
Jaunumi
Jauns kanāls – FOX life
30/11/2020

Jauns kanāls – FOX life

JAU NO 30.12.2020. KANĀLU SARAKSTAM TIKS PIEVIENOTS KANĀLS FOX life!

Skatītāju pieredzes bagātināšana ir mūsu galvenā prioritāte, tāpēc ar prieku informējam, ka esam pārskatījuši un izvērtējuši esošo kanālu klāstu, lai piedāvātu Jums aktuālāko un aizraujošāko saturu.

Jau no 30.decembra skatieties kanālā FOX life pasaules jaunākos un populārākos seriālus un TV šovus – no romantiskajām komēdijām līdz pat mistikas drāmām un medicīnas seriāliem – kanāla programmas repertuārs apmierinās pat visizsmalcinātāko TV gardēdi!

Kanāls FOX life tiks pievienots šādās Home3 TV pakās: Sākuma, Mājas un Mājas+, kā arī Sudraba, Izklaides, Zelta un Platīna pakās. Kanāls tiks pievienots automātiski un skatītājiem nekādas papildus darbības nav jāveic. FOX life kanālu atradīsiet pozīcijā nr 25.

 

LŪK, JAUNĀ KANĀLĀ AKTUĀLĀKAIS SATURS

Čikāgas liesmās 

Seriāls par Čikāgas ugunsdzēsēju un paramdeiķu brigādi – viņu ikdienu, izsaukumiem uz notikumu vietām, kā arī savstarpējām attiecībām.

 

Amerikas sievietes

Aizraujošs drāmas seriāls par sieviešu tiesībām. Filisa Šlaflija ir pārliecināta, ka uzņemties tādu atbildību kā vīriešiem, nav nepieciešams, un ir gatava cīnīties pret dzimumu vienlīdzību.

 

Grejas anatomija

Kulta seriāls par slimnīcas darbinieku privāto dzīvi un profesionālajām gaitām jau no 13. decemba atgriežas kanālā Fox Life ar jauno sezonu.

Marta Stjuarte cep

Kulinārijas raidījums, kurā Šarmantā un spilgtā Marta Stjuarte – īsta kulinārijas un dzīves stila ikona, dalās ar padomiem saldu našķu pagatavošanā.

 

INFORMĒJAM, KA NO KANĀLU SARAKSTA TIKS IZŅEMTI KANĀLI – CNN UN DISNEY XD

Ir pieņemts lēmums 30.12.2020. no kanālu saraksta izņemt kanālu CNN un kanālu Disney XD.

 

Izmaiņas stājas spēkā automātiski!

Ja Jums nešķiet pieņemamas šīs izmaiņas, varat izbeigt līgumattiecības* ar AS TV Play Baltics filiāli un tas ir jāizdara līdz 2020. gada 31. decembrim. Vairāk informācijas, zvanot uz informatīvo tālruni – 8686 vai 80205379. Līgumattiecības var izbeigt bez līgumsoda par līguma pirmstermiņa izbeigšanu, ievērojot elektronisko sakaru pakalpojumu līgumā noteikto kārtību.

Atpakaļ
1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

close