logo
logo
Sākums
Jaunumi
TVPlay Home maina nosaukumu un papildina TV kanālu klāstu
03/11/2019

TVPlay Home maina nosaukumu un papildina TV kanālu klāstu

Cienījamais klient!

Televīzijas pasaule kļūst arvien plašāka un krāšņāka. Arī mēs maināmies un modernizējamies – TVPlay Home maina nosaukumu uz Home3!

Home3 piedāvās Jums bagātīgu saturu un neaizmirstamus, kopā pavadītus mirkļus un pozitīvas emocijas. No Holivudas labākajām filmām līdz populārākajiem Latvijā radītiem seriāliem. No grandioziem un skaļiem pasaules sporta fināliem līdz Latvijas varoņu cīņām! Mūsu mērķi paliek nemainīgi – izklaidēt un informēt, piedāvājot kvalitatīvu televīziju, ar bagātīgu saturu!

No decembra TV3 Group apvieno spēcīgāko zīmolu saimi Baltijā, ieskaitot Home3 – televīziju visai ģimenei. Lepojamies, ka esam TV3 Group neatņemama sastāvdaļa, kas ir ietekmīgākais un skatītāju mīlētākais mediju zīmols Baltijā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka līdz ar zīmola maiņu ir veikti šādi uzlabojumi:

  • Mājas lapa: www.home3.lv
  • Pašapkalpošanās portāls: www.mans.home3.lv
  • E-pasts: info@home3.lv

Vēršam uzmanību, ka tiek mainīts tikai zīmola nosaukums. Mūsu juridiskais nosaukums nemainās, tas nozīmē, ka sadarbība un esošais līgums ar tā nosacījumiem paliek spēkā bez izmaiņām. Lai mums aizraujošs un sajūtām bagāts piedzīvojums!

TIKS PIEVIENOTI JAUNI KANĀLI

Skatītāju pieredzes bagātināšana ir mūsu galvenā prioritāte, tādēļ esam pārskatījuši un izvērtējuši esošo kanālu klāstu. Lai piedāvātu Jums aktuālāko un aizraujošāko saturu, esam nolēmuši no 3. decembra papildināt Jūsu TV kanālu klāstu ar diviem TV kanāliem: Sony Channel un Sony Turbo!*

Kinokompānijas Sony Pictures Television izklaides televīzijas kanāls Sony Channel, kas piedāvā skatītājiem labākās Holivudas filmas, seriālus un raidījumus.
Kanāls Sony Turbo piedāvā asa sižeta un komēdiju seriālus, mākslas filmas, izklaides šovus, kā arī izzinošus raidījumus.

NEPALAIDIET GARĀM SONY UN SONY TURBO  AKTUĀLOS SERIĀLUS UN FILMAS

SONY CHANNEL:

ŠERLOKS

Atzinīgi vērtētā BBC daudzsēriju mākslas filma ienes Artura Konana Doila stāstu tēlus un notikumus mūsdienās, piešķirot jaunus vaibstus Šerlokam un laikmetīgu pielietojumu viņa dedukcijas metodei. 

LIELBRITĀNIJAS LABĀKAIS CEPĒJS

Raidījumā ik sēriju tiek meklēti labākie pavāri, kas, visi kā viens, ir amatieri. Dalībnieki šovā īpaši atlasīti ekspertu komandā, turklāt pirms šova norisinājās noklausīšanās Londonā, kur interesentiem vajadzēja pagatavot divus ēdienus.

SONY TURBO:

GĀZI GRĪDĀ

Ilgi darbojušais britu TV raidījums, kas atspoguļo visu ar auto saistīto. Sērijās regulāri notiek tālsatiksmes sacīkstes, kurās viens no klātesošajiem brauc ar automašīnu pret citiem transporta veidiem; izaicinājumi un kaskadieru triki; slavenību intervijas un spēka apļi.

PĀRKĀPT ROBEŽU

Stāsts par ķīmijas skolotāju Volteru Vaitu, kam seriāla pašā sākumā tiek atklāts plaušu vēzis. Viņš pievērš savu dzīvi noziedzībai, kopā ar savu bijušo skolnieku Džesiju Pinkmenu izgatavojot un pārdodot metamfetamīnu, lai savas ģimenes nākotnei nodrošinātu materiālos līdzekļus pirms viņš mirst. 

*TV pakām “Mini, Sākuma, Starts, Pamata, Izklaides” SONY kanāli būs pieejami līdz 2020. gada 31. janvārim! 


NO 2020. GADA 6. JANVĀRA KANĀLU KIDZONE AIZVIETOS KIDZONE+

Kanāls Kidzone+ turpinās piedāvāt drošu, izglītojošu un iedvesmojošu saturu bērniem vecumā līdz 14 gadiem. Jaunie skatītāji varēs vērot gan Eiropas multfilmas, gan citu valstu populārākās bērnu pārraides un dziesmu klipus.

IZMAIŅAS STĀJAS SPĒKĀ AUTOMĀTISKI

Ja Jums nešķiet pieņemamas šīs izmaiņas, varat izbeigt līgumattiecības un tas ir jāizdara līdz 2020. gada 5. janvārim (ieskaitot). Vairāk informācija zvanot uz informatīvo tālruni – 8686 vai 80205379. Līgumattiecības var izbeigt bez līgumsoda par līguma pirmstermiņa izbeigšanu.

Jūsu Home3

Atpakaļ
1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

close