logo
logo
Sākums
Go3 īpaši izdevīgi

Pieslēdz nākamās paaudzes televīziju Go3 īpaši izdevīgi!

Skaties savas iecienītākās filmas, TV seriālus, sporta pasākumus un citu, izmantojot viedierīces, planšetdatoru vai televizoru!

Piedāvājums pieejams, slēdzot līgumu par Go3 satura paku “TV un Filmas” vai “TV un Sports”, vai “Filmas un Sports”, vai “Viss iekļauts”, ar līguma minimālo termiņu 24 mēneši.  Izvēlētās satura pakas ikmēneša abonēšanas maksai tiek piemērota 20% atlaide uz 24 mēn., pēc šī termiņa spēkā standarta ikmēneša abonēšanas maksa. Tematiskā papildpaka discovery+, ko iespējams pieslēgt un lietot tikai kopā ar kādu no Go3 pamata satura pakām, bez maksas pieejama lietošanā līdz 20.07.2021., pēc šī datuma maksa par to ir 2.99.Eur/mēn. Pieslēgt discovery+ tematisko paku pēc 20.07.2021 būs iespējams savā Go3 profilā. Izbeidzot līgumu pirms minimālā līguma termiņa beigām vai mainot izvēlēto satura paku uz cenas ziņā lētāku, abonentam ir pienākums atmaksāt Bitei piešķirto atlaidi proporcionāli par termiņu, kas atlicis līdz minimālā līguma termiņa beigām. Vairāk par svarīgo, zvanot uz 1601.

Pakas “TV un Filmas” līguma kopsavilkumu lasi šeit.

Pakas “Viss iekļauts” līguma kopsavilkumu lasi šeit.

 

Ja vēlies neierobežotu internetu – piesakies un mēs piedāvāsim vislabāko cenu!  Iegādājoties Go3 dekoderu, varēsi skatīties visu saturu jebkurā vietā un laikā! 

Spied pogu, lai pieteiktos Go3:

Pieteikties
Aizpildi, lai pieteiktos Go3:
Jūsu vārds
Telefons
E-pasts
Aizpildi, lai pieteiktos Go3:
Jūsu vārds
Telefons
E-pasts
1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

close