logo
logo
Sākums
Svarīga informācija

Drošība pirmajā vietā

 

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju un atbalstot valdības iniciatīvas ierobežot Covid-19 izplatību, Home3 ir veicis vairākus drošības pasākumus, lai rūpētos par darbinieku, klientu un sabiedrības veselību un drošību.

Home3 darbiniekiem ir nodrošināta iespēja veikt regulāru roku dezinfekciju, pastiprināti tiek dezinficēta un tīrīta darba vide, vēdinātas telpas, mēs esam atcēluši sapulces un lielas darbinieku pulcēšanās, darbinieki ir izsēdināti, lai ievērotu savstarpējo distanci, darbiniekiem tiek piedāvāta iespēja strādāt no mājām.

Home3 sadarbības partneri – tehniskie meistari ievēro visus piesardzības pasākumus un veic preventīvas darbības – tiek lietoti aizsarglīdzeklī: sejas maskas, brilles un vienreizlietojamie cimdi, tiek veikta regulāra roku dezinfekcija (gan pirms klienta vizītes, gan pēc), regulāra darbā lietoto ierīču tīrīšana. Home3 ir pārskatījis ierīču uzstādīšanas un apkopes procesu, kas samazinātu sadarbības partneru – meistaru nepieciešamību kontaktēties ar Home3 klientu.

Šobrīd Home3 klientu apkalpošanas speciālisti un meistari strādā ierastajā režīmā, nodrošinot visus nepieciešamos pakalpojumus.

Aicinām sazināties ar Home3 klientu apkalpošanas speciālistiem šādos veidos:

  • Zvanot 8686* vai 80205379 (bezmaksas) (katru dienu 09:00 – 21:00):
  • Rakstot e-pastu uz info@home3.lv;
  • Rakstot mājaslapas čatā www.home3.lv.

*Maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem.

Ja vēlaties kļūt par Home3 klientu, to iespējams paveikt attālināti, aizpildot pieteikumu mūsu mājaslapā www.home3.lv

Publicēts 16.03.2020.

1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

close