logo
logo
Sākums
Par legālu saturu

NODROŠINIET JŪSU VIESIEM LEGĀLU UN AIZRAUJOŠU IZKLAIDI TV EKRĀNOS!

Home3 televīzija – nodrošina daudzveidīgu, kvalitatīvu un legālu izklaidi Jūsu restorānu, kafejnīcu, viesnīcu, biroju un bāru televīzijas ekrānos. Ar Home3 televīzijas nodrošināto saturu Jūsu viesi nekad negarlaikosies, gaidot ēdienu vai vienkārši atpūšoties un Jums būs nodrošināts legāls televīzijas pakalpojums ar īpaši paaugstinātas kvalitātes klientu servisu un atsevišķu biznesa klientu apkalpošanas tālruni.

Uzņēmums Home3 ir dalībnieks biedrībā Par legālu saturu.

Biedrības mērķis ir aktīvi vērsties pret TV un filmu izplatīšanu bez ražotāja vai piegādātāja atļaujas, kā arī sekmēt TV tiesisku (legālu) pārraidi. Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes Kibernoziegumu apkarošanas nodaļa sadarbībā ar biedrību Par legālu saturu veic aktīvu darbu, monitoringu ar mērķi identificēt resursus, kuri, neievērojot likumā noteiktu kārtību, bez attiecīgās licences retranslē audio-vizuālo saturu.

Vēršam uzmanību: par autortiesību vai blakustiesību pārkāpšanu tiek piemērots naudas sods fiziskajām personām līdz 700 eiro, juridiskajām personām līdz 7100 eiro, konfiscējot autortiesību un blakustiesību pārkāpuma objektus un to nesējus.

Audiovizuālā satura nelicencētas aprites ierobežošanas rezultatīvie rādītāji 2018.gadā:

Aktivitāte Kopā
Veiktas pārbaudes 135
Uzsāktas administratīvo pārkāpumu lietas 48
Sastādīti protokoli 43
Uzsākti kriminālprocesi 11
Kriminālvajāšanai nodoti kriminālprocesi 3

Biedrība Par legālu saturu turpina veikt aktīvu darbu sabiedrības informēšanas nolūkā, piedaloties dažādās informatīvās kampaņās, tajā skaitā pretpirātisma sociālajā kampaņā Nemāni sevi – Tu zodz!

Iegūstiet savu legālo televīzijas pakalpojumu un ļaujiet savam biznesam augt!

Ik katram biznesa klientam tiek piešķirts arī savs personīgais Home3 konsultants, kurš nodrošinās individuālu pieeju, profesionālu tehnisko atbalstu un īpaši izdevīgus nosacījumus ikvienam biznesa klientam. Jums atliek tikai sazināties ar mums:

Pieteikt
ATSAUKSMES

“Sanatorija “Belorusija” ir aprīkota ar mūsdienīgām un kvalitatīvām kūrorta medicīnas tehnoloģijām, tādēļ mums ir ļoti būtiski klientiem sniegt arī labāko un kvalitatīvāko televīziju. Mēs izvēlamies Home3, jo šī televīzija sniedz iespēju visos mūsu 75 numuriņos, nodrošināt daudzveidīgu saturu un teicamu attēla un skaņas kvalitāti. Mēs zinām, ka mūsu viesi šo televīziju novērtē un izbauda savos atpūtas brīžos!”

';

Kā sporta bāriem, legāla televīzija mums ir ļoti svarīga, lai translētu tiešraidē lielākos sporta notikumus gan Latvijā, gan pasaulē. Mēs izvēlamies strādāt ar Home3, jo komunikācija un serviss ir ātrs un augstas kvalitātes, visi kanāli vienmēr ir pieejamai, un ja ir kādas tehniskas problēmas, tās tiek atrisinātas ātri un efektīvi

';

Viesnīca Gūtenbergs ir Boutique stila viesnīca Vecpilsētas centrā. Esam slaveni ar greznu interjeru, romantisku, vēsturisku stilu un sirsnīgu personālu. Tikpat nozīmīgi mums ir nodrošināt klientiem daudzveidīgu, kvalitatīvu un legālu izklaidi televīzijas ekrānos – to viesnīcai nodrošina televīzijas pakalpojumu sniedzējs Home3. Hom3e – tā ir kvalitāte un aizraujošs saturs, ko mūsu viesi augsti novērtē. Viesnīcas auditorija ir starptautiska un Home3 piedāvā iespēju baudīt saturu dažādās audio valodās ar subtitru iespējām. Nodrošiniet saviem viesiem mūsdienīga līmeņa izklaidi, un viņi pie Jums atgriezīsies atkal un atkal.

';

Sporta bāram ir ļoti svarīgi, ka sporta pārraižu komentāri ir latviešu valodā. Būtiski, ka lielākos sporta pasākumus varam publiski pārraidīt legāli. Esam apmierināti arī ar atsaucību no tehniskā dienesta puses.”

';

Olybet Sporta bāru apmeklētājiem vēlamies sniegt augstas kvalitātes servisu, kas attiecas gan uz bāra sortimentu, gan arī sporta pārraidēm, ko piedāvājam skatīties gan tiešraidēs, gan atkārtojumos. Sadarbībā ar Home3 saviem viesiem 52 sporta bāros visā Latvijā spējam nodrošināt legālu televīziju ar aktualākajām sporta notikumu tiešraidēm, ko novērtējam gan mēs, gan mūsu klienti, jo esam droši, ka svarīgākajos sporta momentos mūs nesagaidīs nepatīkami pārsteigumi vai tehniskas ķibeles. Lai to nodrošinātu, uzticama un atsaucīga partnera izvēle ir viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem. Viennozīmīgi esam apmierināti ar veiksmīgo sadarbību ar Home3 un sniegto pakalpojumu kvalitāti.”

';

Restorāns un alus darītava Stargorod vienmēr seko līdzi svarīgākajiem sporta notikumiem pasaulē, un mēs vienmēr rūpējamies, lai mūsu viesiem būtu ērti skatīties sporta translācijas pie mums, alus darītavā. Mēs saviem viesiem piedāvājam tikai augstas kvalitātes pakalpojumus, tāpēc izvēlamies legālu TV un TVPlay kanālu. TV3 Sport ir valsts vadošais sporta kanāls un nodrošina milzīgu sporta pārraižu klāstu dažādām interesēm. Mums ir svarīga kvalitāte! Tikai legāla televīzija var nodrošināt attēlu un skaņu bez izkropļojumiem, kas ir īpaši svarīgi, skatoties iecienītās komandas spēli un iecienītākā boksera cīņu. Mums ir svarīgs viesu komforts! Izmantojot legālas pārraides, mēs varam pasargāt sevi no situācijām, kad apraide tiks pārtraukta. Mēs izvēlamies Home3, un iesakām to darīt arī Jums!”

';

Wellton Hotels zīmols, kurš pārvalda trīs viesnīcas Latvijā (Wellton Riverside SPA Hotel, Wellton Centrum Hotel & SPA un Wellton Riga Hotel & SPA) ar kopējo numuru skaitu 540 ir  izvēlējies Home3 televīziju. Der atzīmēt, ka Wellton viesnīcas īpaši novērtē Home3 sniegto pakalpojumu kvalitāti attiecībā pret cenu.

 

';
Vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies?
Jūsu vārds
Telefons
Uzņēmuma veids

Vēlamais zvana laiks

Izvēlieties vienu no iespējām:1 / 3
gallery img
close
next

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

close